Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: ακυρωση λειτουργιας του κοντρολλερ

Questo argomento è obsoleto e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate.

lazos1LE userMember since 2010
Κυριοι καλημερα,χρειαζομαι την βοηθεια σας εχω το εξης προβλημα ¨ ξεκιναω με τα μηχανηματα μου για να βοηθησω pioneer wego K και lenovo g50 με windows 10 pro(8gb ram ,cpu intel I5 5200u 2.20GHz) καλωδιο usb απλο .στο λαπ τοπ εχω δυο δισκους εναν ssd και εναν κανονηκο seagate τοποθετημενο με case στο dvd .Eχω αγορασμενο το virtual dj 8 pro και δουλευει μια χαρα μερικες φορες ομως τις τελευταιες μερες μου το εχει κανει 2 απανοτες μερες ,εκει που παιζω σταματαει το κοντρολ να δινει εντολες η μουσικη παιζει κανονικα και η κυμματομορφη προχοραει αν παω να κανω κατι με το ποντικι θωλωνει η εικονα και μετα μου βγαζει το μυνημα να επιλεξω τερματισμος τωρα η να περιμενω να ανταποκρηθει περιμενω και δεν κανει τιποτα.Επισης να σημειωθει οτι δεν μου το κανει με καποιο συγκεκριμενο κομματι να πεις οτι φταιει το αρχειο. θα μπορουσε κανεις να μου πει αν ξερει τι μπορει να φταιει γιατι εχω πελαγωσει και δεν ξερω απο που να πρωτο πιαστω και να κοιταξω. Σας ευχαριστω εκ των προτερων.
 

Inviato Tue 16 May 17 @ 12:52 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Poio VirtualDJ xrisimopoieis ?
Den vlepw kati agorasmeno (Pro Infinity adeia) sot account sou, opote mallon xrisimopoieis tin Limited Edition pou ypirxe mesa sto kouti ?
VirtualDJ 7 Limited Edition ?
VirtualDJ 8 Limited Edition ?
kapoia alli ?
 

Inviato Tue 16 May 17 @ 1:05 pm
lazos1LE userMember since 2010
χρησημοποιω virtual dj 8 pro αγορασα την αδεια απο φιλο ο οποιος σταματησε να ασχολειτε
 

Inviato Tue 16 May 17 @ 1:10 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Οι άδειες του VirtualDJ δεν μεταβιβάζονται ούτε πωλούνται σε τρίτους.
Αν όντως την έχεις αγοράσει - πράγμα το οποίο αντίκειται στους όρους της άδειας - τότε βεβαιώσου ότι τρέχεις την τελευταία Build 3731.
Αν τρέχεις κάποια "ανεπίσημη" version, τότε υπαρχει περίπτωση το πρόβλημα να προέρχεται από αυτή καθ'αυτή την version.

Σε κάθε περίπτωση μπορείς να ...
- αντικαταστήσεις το καλώδιο USB (μπορεί να είναι ελλατωματικό)
- να βελτιστοποιήσεις τον υπολογιστή σου για καλύτερη λειτουργία. http://www.virtualdj.com/wiki/PC%20Optimize.html
- να αποτανθείς στο επίσιμο Support του VirtualDJ http://www.virtualdj.com/contact/index.html (θα χρειαστει να επιβεβαιώσεις την Pro άδεια)
 

Inviato Tue 16 May 17 @ 1:35 pm
lazos1LE userMember since 2010
χθες αλλαξα καλωδιο και εκανα και μια ενημερωση που μου ζητησε και τωρα τρεχει στην εκδοση που μου ειπες χθες ας πουμε ενα 7ωρο προγραμμα το εβγαλε κανονικα ομως κατι αλλο που παρατηρω ειναι πως οταν του κανω την πρωτη εκινηση αργει να ξεκινησει και μου εμφανιζει εν μυνημα οτι το vdj αργει να ξεκινησει και αργει να διαβασει την βαση δεδομενων.
 

Inviato Tue 16 May 17 @ 1:58 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Συνήθως αυτό σημαίνει ότι ο δίσκος "κοιμάται" και μεχρι να ξεκινήσει το VDJ βιάζεται να διαβάσει την βάση δεδομένων.
Υπάρχει όμως περιπτωση να υπαρχει πρόβλημα στην βάση δεδομένων του VirtualDJ.
Σου δημιουργεί κάποιο πρόβλημα με την βάση δεδομένων όταν αυτό συμβάινει ?
Χρησιμοποιείς εξωτερικό δίσκο με τραγούδια ?
 

Inviato Tue 16 May 17 @ 2:45 pm
lazos1LE userMember since 2010
χρησιμοποιω δευτερο δισκο αλλα τον εχω με case στο dvd οχι οταν ξεκινησει λειτουργει μια χαρα και ιστορικο κραταει και τα παντα ειναι στην θεση τους . εμενα δεν με πειραζει η καθυστερηση του 1 λεπτου κατα την εκκινηση αλλα φοβαμαι μην δημιουργηθει στην πορεια βλαβη
 

Inviato Tue 16 May 17 @ 3:07 pm


(Vecchi argomenti e forum sono automaticamente chiusi)