Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: vdj crash !!!

Questo argomento è obsoleto e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate.

Καλησπέρα σας, μόλις ήρθε και η σειρά μου. Πριν λίγο και ενώ έκανα επεξεργασία στα tag ενός folder, το vdj κρασσαρε, συνδεδεμένο στο interrnet. Υπάρχει περίπτωση να μάθουμε τι έγινε απ' το log ??? (i5,8gb,win10 και δεν έτρεχε άλλο πρόγραμμα εκείνη την ώρα)
 

Inviato Sun 22 Jul 18 @ 11:01 am
Το crash εκ πρώτης όψεως φαίνεται άσχετο με τα tags κτλ. Μπορείς να το αναπαράγεις;
Επίσης το EQ30 το δουλεύεις συχνά;
 

Inviato Mon 23 Jul 18 @ 5:44 am
Θα δοκιμασω να το αναπαραξω το βραδυ. Αυτο το pc ειναι καινούργιο κ ποιο "δυνατο" απο το προηγούμενο. Οσες φορες ξανα έγινε στο παρελθον, το συσχέτιζα με την παλαιοτητα του pc που είχα, και αυτο γιατι στο laptop που παιζω και ειναι με i7/8gb/win8.1 δεν συνεβει ποτε οταν έκανα την ιδια δουλειά.
Το eq30 δεν το εχω κατεβασει σε αυτο το pc και δεν το χρησιμοποιώ ουτε οταν παιζω με το laptop.
 

Inviato Mon 23 Jul 18 @ 5:59 am
PhantomDeejay wrote :
Το crash εκ πρώτης όψεως φαίνεται άσχετο με τα tags κτλ. Μπορείς να το αναπαράγεις;
Επίσης το EQ30 το δουλεύεις συχνά;


Γιατι ρωτας? εχουν παρουσιαστει θεματα για το EQ 30?
 

Inviato Mon 23 Jul 18 @ 9:25 am
Στο thread που κράσαρε έτρεχε και το EQ30
Γενικά όχι δεν έχουν αναφερθεί θέματα (εγώ προσωπικά χρησιμοποιώ το EQ10) αλλά θα θέλαμε να ξέρουμε αν το χρησιμοποιείς καιρό ή όχι για να δούμε αν τυχών έχει μεγάλη ή μικρή σχέση με το crash.
 

Inviato Mon 23 Jul 18 @ 9:47 am
Phantom, τώρα το ξανά είδα, ΔΕΝ έχω κατεβάσει και εγκαταστήσει το EQ30. Αρα δεν εκτελούνταν την ώρα του crash.
 

Inviato Mon 23 Jul 18 @ 6:07 pm
Τώρα το πρόσεξα κι εγώ. Το μοναδικό crash log στο λογαριασμό σου είναι από τον Απρίλιο και στο thread που κράσαρε (τον Απρίλιο) έτρεχε και το EQ30
Δυστυχώς δεν υπάρχει άλλο crash log στο λογαριασμό σου. Είσαι σίγουρος οτι είχες κάνει login στο πρόγραμμα; (αφού όπως λες το laptop ήταν συνδεδεμένο στο internet)
 

Inviato Mon 23 Jul 18 @ 9:15 pm
Δεν ξερω τι να πω. Επειδη ειναι νεος πυργος (λίγων ημερών), εγκατεστησα το vdj και εκανα login. Ειμαι λοιπόν απόλυτα σίγουρος γι' αυτό. Δεν μπορώ να απαντήσω έγω, γιατι δεν υπαρχει αρχείο με crash. Επαφίεμαι στους αρμόδιους.
 

Inviato Tue 24 Jul 18 @ 6:20 am
Όταν το πρόγραμμα κράσαρε, έκανε επανεκκίνηση; Ή απλά κόλλησε και έκανες end task (ή σου έβγαλαν τα Windows μήνυμα οτι το πρόγραμμα δεν ανταποκρίνεται κτλ) ;
 

Inviato Tue 24 Jul 18 @ 8:03 am
Έβγαλαν τα Windows το γνωστό μήνυμα οτι το πρόγραμμα δεν ανταποκρίνεται. Το άφησα περιπου 3-4 min μήπως αλλάξει κάτι και μετά το έκλεισα.
 

Inviato Tue 24 Jul 18 @ 2:02 pm
Σε αυτή την περίπτωση δεν αποστέλλεται crash log λόγο βίαιου τερματισμού. Crash log αποστέλλεται μόνο όταν το πρόγραμμα το ίδιο κρασάρει και κάνει αυτόματα επανεκκίνηση
 

Inviato Tue 24 Jul 18 @ 4:21 pm
djnet71PRO InfinityMember since 2007
PhantomDeejay wrote :
Σε αυτή την περίπτωση δεν αποστέλλεται crash log λόγο βίαιου τερματισμού. Crash log αποστέλλεται μόνο όταν το πρόγραμμα το ίδιο κρασάρει και κάνει αυτόματα επανεκκίνηση


Μήπως μπόρεσε κάποιος να δει (αν υπήρξε report)το δικό μου crash?
 

Inviato Tue 24 Jul 18 @ 7:37 pm
Λοιπόν μου το ξανάκανε πάλι. Τι κανουμε σε αυτη την περίπτωση, περιμένουμε ή το κλείνουμε ???



Να συμπληρώσω ότι ο ήχος συνεχίζει κανονικά να παίζει χωρίς καμία διακοπή. Το πρόγραμμα παγώνει όταν στην επεξεργασία Tag αλλάζω εξώφυλλα με τα βελάκια, για επιλογή εξωφύλλου. Και επιπλέον όταν το ξανανοίξω δεν ανοίγει στο skin που είχα άλλα στο default !!! (b4459)
 

Inviato Thu 26 Jul 18 @ 6:02 pm


(Vecchi argomenti e forum sono automaticamente chiusi)