Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: Πρόβλημα με την τελευταία έκδοση : VirtualDJ 2018 b4675 PC

Questo argomento è obsoleto e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate.

Παιδια καλη σας ημερα . Εγκατεστησα την τελευταια αναβαθμιση :
( VirtualDJ 2018 b4675 PC ) και παρουσιαζεται το εξης προβλημα . Εχουν χαθει ολα τα ηχητικα εφε και στη θεση τους εμφανιζονται φακελοι παραβλεψης . Εσβησα ολα τα εφε , απο το φακελο : C:\Users\DJohn\Documents\VirtualDJ\Plugins
Με την ελπιδα να ξανα δημιουργηθουν μονα τους , ομως και παλι δεν δημιουργουνται ολα αλλα μονο ορισμενα , αλλα και παλι στη θεση των εφε εμφανιζονται Φακελοι παραβλεψης . Εκανα default ρυθμισεις στην ενοτητα των εφε , αλλα και παλι τιποτα . Μηπως καποιος ισως γνωριζει τι μπορει να συμβαινει ? Ειναι bug του προγραμματος ? Δεν μπορω να καταλαβω . Σημειωτεων οτι στις προηγουμενες εκδοσεις οταν προσπαθουσα να παραβλεψω καποια εφε , αυτο δεν λειτουργουσε , ακομα και εαν χειροκινητα δημιουργουσα ενα δικο μου φακελο , με το ονομα ignore , ομως κατα τα αλλα λειτουργουσε κανονικα . Ευχαριστω προκαταβολικα !!
 

Inviato Thu 29 Nov 18 @ 2:03 pm
Επισης ξεχασα στο προηγουμενο μηνυμα να αναφερω οτι
Παροτι αυτη η εκδοση υποστηριζει Ableton Link plugin αν δεν κανω λαθος στην ενοτητα των εφε , δεν το βρισκω πουθενα .
 

Inviato Thu 29 Nov 18 @ 2:07 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Η νέα έκδοση έχει μια καινούργια καρτέλα "Επεκτάσεις". Εκεί θα βρεις και το Ableton Link που πρέπει να το κάνεις εγκατάσταση. Τώρα, σε φάκελο "Παράβλεψη" μπαίνουν όλα τα Plugins που κάνεις "απεγκατάσταση/κατάργηση" από την ίδια καρτέλα. Κανονικά όμως θα έπρεπε να έχουν μπεί στον ίδιο φάκελο. Δοκίμασε να δεις τα native Plugins αν είναι ήδη εγκατεστημένα , αλλοιώς κάνε εγκατάσταση και δες αν εμφανίζονται στην λίστα.

Υπάρχει επίσης περίπτωση για λόγους δικαιωμάτων χρήστη, να μην μπορεί να δημηιουργήσει φακελους μέσα στο Documents/VirtualDJ/Plugins, οπότε τσέκαρε και τα read/write permissions αυτού του φακέλου
 

Inviato Fri 30 Nov 18 @ 12:07 am
gregdagPRO InfinityMember since 2012
καλησπερα και απο μενα...Πρόβλημα με την τελευταία έκδοση : VirtualDJ 2018 b4675 ...1ο οταν παω στο Compatible Songs και μου βγαζει τα τραγουδια, παταω bpm και μου τα βαζει με αυξοντα αριθμο,μετα απο λιγο χανεται η σειρα ,ανακατευονται..και 2ο μου παγωσε το προγραμμα τρεις φορες....εκει που επαιζε το τραγουδι ,σταματουσε και ξαναξεκιναγε μονο του μετα απο λιγα δευτερολεπτα...και αλλη στιγμη μου εβγαλε οτι το προγραμμα δεν ανταποκρινεται....τι μπορουμε να κανουμε ?
 

Inviato Sun 02 Dec 18 @ 2:30 pm
To τελευταίο crash που βλέπω είναι στις 29/11 και αφορά την έκδοση 4592, και όχι την τελευταία 4675
Για τα filter folders το είπαμε και μερικές μέρες πριν οτι πλέον ανανεώνονται αυτόματα όταν στο φίλτρο περιλαμβάνονται κλειδιά όπως το BPM difference και το Key difference: http://www.virtualdj.com/forums/226704/Greek_Forum/auto-refresh_during_using_filters.html
 

Inviato Mon 03 Dec 18 @ 11:45 am


(Vecchi argomenti e forum sono automaticamente chiusi)