Accesso rapido:  

Forum: Balkan Forum

Topic: SLO uporabniki VirtualDJ-a - forum v Slovenščini!! - Page: 10

Questo argomento è obsoleto e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate.

xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
matto_ wrote :
Živjo.
Mene pa zanima, koliko bi prišla cena posodobitve iz Virtual DJ 5 Home Edition na zanjo verzijo? Ker tam pri updates piše da se začne pri 49$.
Hvala
Matic


Pozdrav, natancne cene ne vem, lahko pa preveris:

http://www.virtualdj.com/buy/index.html?show=all
Vpisi keycode (serijsko) tvoje verzije in klikni Continue, pa ti bo pokazalo ceno za VDJ pro full (nakup sicer se nebo dokoncan, preveris pa lahko).

lp
 

Inviato Thu 28 Mar 13 @ 2:17 pm
matto_PRO InfinityMember since 2007
še eno vprašanje imam in sicer, ko na playerju pritisnem in zdržim cue tipko več kot za 2 sekundi igra komad avtomatsko naprej. Probal sem že vpisati, vendar mi ni uspelo. Morda veste katero kodo moram vpisati, da bi po 10 sekundah avtomatsko igral naprej in ne po dveh kot je original?
še slikca: www.vidoc.si/cue-play.jpg
Hvala, Matic
 

Inviato Mon 01 Apr 13 @ 6:55 am
Pozdrav vsem!

Imam eno vprašanje in sicer. Že nekaj časa uporabljam tako Traktor in VDJ, zadnji mi je dosti boljši glede layouta, izgleda in navigacije, prvi pa ima eno funkcijo ki jo pri VDJ pogrešam, čeprav sem se poigral z vsemi sync nastavitvami, pa očitno ne deluje. Gre za sledeč problem.
Ko v traktorju syncnem komad, je v syncu cel čas, to pomeni da tudi če pritisnem play ne na milisekundo natančno na beat, le-ta to avtomatsko poravna na pravi beat. Ko to storim v VDJ moram zadevo ročno bendat. Zadeva je moteča predvsem če hočeš miksat z accapellami ali hočeš zmiksat na točno določen beat v komadu (začetek mixouta recimo). Ali ima kdo kakšno rešitev in ali opcija za nastavitev le-tega sploh obstaja v VDJ7.

Hvala za odgovor!

T
 

Inviato Sun 19 May 13 @ 2:24 am
WEBB1ControlleristMember since 2006
Pozdravljen !
Pred kratkim sem kupil DDJ WEGO kontroler. Programček na windowsih XP deluje perfektno. Zanima me pa, kje bi lahko dobil dodatne effekte in semple ? Imam sicer oboje iz programa pro 7 vendar se jih sploh ne da dodajati.
Izvedel sem že nadgradnjo programčka in kontrolerja iz spletne strani virtual dj.

Hvala za odgovor.

Dario
 

Inviato Sun 09 Jun 13 @ 3:11 am
WEBB1ControlleristMember since 2006
Kje je zdaj ovi administrator ??? .. Že na dopustu ????:))))
 

Inviato Thu 13 Jun 13 @ 1:43 am
WEBB1ControlleristMember since 2006
Admin dobu odpoved .. al kako ????
 

Inviato Tue 18 Jun 13 @ 12:37 pm
djblaz1Home userMember since 2013
a je to licenco trba kupt al pa ta vip ?
 

Inviato Mon 22 Jul 13 @ 4:37 am
WEBB1ControlleristMember since 2006
Morš kupit vse original, drugače zadeva ne funkcionira
 

Inviato Thu 01 Aug 13 @ 4:01 am
WEBB1ControlleristMember since 2006
Sm že uredil .... adminu so zgleda odvzel licenco:)))))
 

Inviato Mon 12 Aug 13 @ 5:05 am
dago11Home userMember since 2014
mene zanima pri uparabi virtuala ce lohk tam k iscem komade pa mi jih neki prek neta odpre kak se da da mi ceu komad odpre ne sam 30sec...
 

Inviato Fri 21 Feb 14 @ 4:52 am
Serbus
a kdo ve kako se naštima u VDJ8 da snema v 320 ne pa u 192,u VDJ7 sm najdu nastavitve v VDJ8 jih pa ne najdem.
Hvala za odgovor
 

Inviato Wed 04 Jun 14 @ 7:01 am
krn3kiPRO InfinityMember since 2014
Potreboval bi inštrukcije za MIDI kontroler mixtrack pro + VDJ7, bi bil kdo pripravljen pokazati osnove?
 

Inviato Wed 23 Jul 14 @ 4:33 pm
Pozdravljeni mene zanima keri virtual naj kupim oz. katerega mi priporočate. imam numark mixtrack pro2. en je za 18 eur(ta je na mesec 18 eur na 12 obrokov?) en je za 250 en pa za 93 eur(približno sem napiso ceno nevem kolko je točno haha) kerega se mi zdaj naj blo splača? jas bi mel tak malo ne za profesionalno uporabo.
 

Inviato Sun 18 Jan 15 @ 12:49 pm
Nekateri sampli se vrtijo po BPM-u... decembra sem si naložil kraguljčke in podobno kramo, ki pa BPM-a ne znajo lovit. Kaj moram narediti da se s semplom ne bom pobijal?

lp, D
 

Inviato Fri 30 Jan 15 @ 3:01 am
Že nekaj časa mi VDJ javlja da je nova verzija zunaj... imam pro verzijo, novost, ki sem jo našel pa je samo na home verziji... Prosim za kakšen info na to temo.

lp, D
 

Inviato Fri 30 Jan 15 @ 3:04 am
djmilegHome userMember since 2016
Rabil bi nasvet, ker sem začetnik glede uporabe VDJ. Trenutno uporabljam brezplačen VDJ8. Imam aktivne zvočnike, pasivno digitalno mešalno mizo Soundcraft Ui12 in prenosni računalnik. Zanima me kako priklopiti slušalke, tako, da bo ločen zvok na slušalkah (predposlušanje) in posebej na zvočnikih. Verjetno moram nabaviti še kakšno zunanjo zvočno kartico in potem vse skupaj povezati ter nastaviti v VDJ. Zanima me tudi, če brezplačen VDJ podpira ločen audio izhod za slušalke? Hvala za odgovor.
 

Inviato Tue 27 Sep 16 @ 10:35 am


(Vecchi argomenti e forum sono automaticamente chiusi)