Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: κρασαρισμα

Questo argomento è obsoleto e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate.

εχω το αυθεντικο virtual και τελευταια μετα απο καποιες ενημερωσεις των windows μου κρασαρει συχνα . μπορει να φταινε οι ενημερωσεις η ακομα και τα καλωδια που συνδεω το λαπτοπ με τα cd player ?
 

Inviato Sun 27 Aug 17 @ 7:26 am
Όταν αναφέρεις ότι έχεις το "αυθεντικό VDj", τι ακριβώς εννοείς?...
 

Inviato Sun 27 Aug 17 @ 10:09 am
το εχω αγορασει απο δω
 

Inviato Sun 27 Aug 17 @ 10:54 pm
αυτο ειναι το παλιο μου mail που ομως χρησιμοποιω γιατι με βολευει
 

Inviato Sun 27 Aug 17 @ 10:55 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
εξήγησε τι εννοείς "κρασσάρει".
α) το VirtualDJ κλείνει και ξανα-ανοίγει αύτοματα ?
β) "παγώνει" (δεν ανταποκρίνεται) το VirtualDJ και παίρνεις το γνωστό μύνημα από τα Windows (Application is not responding, άσπρη οθόνη κλπ..) , οπότε αναγκάζεσαι να το κλείσεις ?

Ποιά (ποιές) κάρτα(ες) ήχου χρησιμοποιείς στο Audio Setup του VirtualDJ και ποιά "players" ή controllers ?

 

Inviato Sun 27 Aug 17 @ 11:01 pm
συνηθως σταματαει για λιγο και ξαναρχιζει μετα απο 15 - 20 δευτερολεπτα , και δυο τρεις φορες εχει σταματησει τελειως και εχει κλεισει το προγραμμα . μπορει να φταινει τα καλωδια . χρησιμοποιω cdj 350 pioneer . σε μια νυχτα μου το κανε 5 φορες σε διαστημα 5 ωρων
 

Inviato Tue 29 Aug 17 @ 1:20 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Τα καλώδια USB μπορεί να είναι ένας λόγος. Αφιέρωσε επίσης λίγο χρόνο νε "σεττάρεις" τον υπολογιστή σου σωστά ακολουθώντας τις οδηγίες απο εδώ http://www.virtualdj.com/wiki/PC%20Optimize.html . Αν δεν τα καταφέρεις για κάποιο λόγο, απευθύνσου στο Support http://www.virtualdj.com/contact/index.html (υπαρχει και Live Chat με δυνατότητα απομακρυσμένης βοήθειας μέσω Teamviewer) αλλά θα χρειαστεί να επιβεβαιώσεις την Pro άδεια σου.
 

Inviato Wed 30 Aug 17 @ 1:58 am
ευχαριστω πολυ !
 

Inviato Fri 01 Sep 17 @ 2:58 am


(Vecchi argomenti e forum sono automaticamente chiusi)