Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: Hercules RMX (entyposeis) - Page: 3

Questa parte dell'argomento è obsoleta e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate

Diladi egw pou xrisimopoiw mono software ypologisti, kai i consola mou thelw na xeirizetai to DJ softwre, An den parw tin RMX poia na parw???
 

Inviato Wed 03 Jun 09 @ 12:12 pm
snik3Home userMember since 2009
apopsis wrote :
Gia na rikso ligo fos....
Se epomeni version tou vdj tha mporoume na kanoume mapping opoindipote controller me tin idia eykolia poy kanoume tora to pliktologio...
Den tha po parapano, kai na meinei ayto edo... apla gia na sas fygei to agxos...

ama eftiaxnan k ayto to master tempo kai ti ston kosmo



+100000000000000
 

Inviato Fri 05 Jun 09 @ 5:59 am
Gia na rikso ligo fos....
Se epomeni version tou vdj tha mporoume na kanoume mapping opoindipote controller me tin idia eykolia poy kanoume tora to pliktologio...
Den tha po parapano, kai na meinei ayto edo... apla gia na sas fygei to agxos...

ama eftiaxnan k ayto to master tempo kai ti ston kosmo


+100000000000000
re paidia apo th stigmh pou mporeis ta kaneis sync na kommatia ...dn to xreiazesai to master tempo etc pisteuw

 

Inviato Wed 10 Jun 09 @ 4:00 pm
alex mou ekane kai xthes to provlima me to zzzzzzz,mipos prepei kathe fora na vazo kainourgia monotiki giati skizete ligo sto plai?

giannis

file ioanni auto me to zzzz to kanei dioti ta hlektrika kimimata apo ta kalwdia tou reumatos telospantwn metadidontai hlektromagnitika kimata sta kalwdia tou hxou(dn einai akrivws swsto auto alla kati tetoio paizei) opote to kalytero pou exeis na kaneis einai na xwriseis ta kalwdia tou reumatos me tou hxou
 

Inviato Wed 10 Jun 09 @ 4:05 pm
snik3Home userMember since 2009
Gia na rikso ligo fos....
Se epomeni version tou vdj tha mporoume na kanoume mapping opoindipote controller me tin idia eykolia poy kanoume tora to pliktologio...
Den tha po parapano, kai na meinei ayto edo... apla gia na sas fygei to agxos...

ama eftiaxnan k ayto to master tempo kai ti ston kosmo


+100000000000000
re paidia apo th stigmh pou mporeis ta kaneis sync na kommatia ...dn to xreiazesai to master tempo etc pisteuw


pane na mixareis esy ena tragoudi 95 bpm me ena 101 bpm me to sync...o chris brown ginetai beyonce kai i vissi ginetai vasilis karras...
 

Inviato Wed 10 Jun 09 @ 7:52 pm
snik3 opws to parei kanenas kai me oti kommatia mixxarei...pantws se ellinika komatia dn a3izei ton kopo na katseis na mixareis epeishs se typou RnB kommatia o kosmos dn to katalavenei kai otan kaneis pia thn allagh siga siga to 3anaferneis sto kanoniko tou tempo
 

Inviato Thu 11 Jun 09 @ 2:22 am
kai kati allo pou molis paratirisa h Mk2 exei master tempo kai h rmx oxi?
 

Inviato Thu 11 Jun 09 @ 2:41 am
alexmakPRO InfinityMember since 2009
gia sas pedia (neos) exo tin rmx ine kali konsola k ftini se sxesi me tis alles...to kako pou exei ine oti dn antapokrinete sosta me to skatovirtual dj :S... se mia fasi dokimasa na tin sindeso me to traktor alla tpt =/..
 

Inviato Thu 11 Jun 09 @ 4:26 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
mono kai mono pou to apokalese skatovirtual, mpaineis se black list ..xaxaxa

Giati vre sy, ti problima exeis?
 

Inviato Thu 11 Jun 09 @ 4:30 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
ypomoni na bgoun oi neoi drivers.
oloi auto to problima exoun
 

Inviato Thu 11 Jun 09 @ 4:31 pm
aledjo otan les "kainourgia drivers ennweis to vdj 6?
 

Inviato Sat 13 Jun 09 @ 1:32 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
oxi
enoo neous drivers pou kanoun ti rmx na douleuei kalytera
 

Inviato Sat 13 Jun 09 @ 7:46 pm
an kai skeftomai na agorasw tn rmx thelw na rwtisw ean me ths konsolas to S/N to vdj.com se afinei na katevaseis thn teleutaia ekdosh h prepei na agoraseis to programa
 

Inviato Mon 15 Jun 09 @ 2:03 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
oxi de se afinei.
prepei na agoraseis to programa.
apla an exeis tin rmx sou kanei 50% ekptosi sti timi tou vdj
 

Inviato Mon 15 Jun 09 @ 7:00 pm
dld 300euro p kanei paei sto 150 me tn rmx?
 

Inviato Thu 18 Jun 09 @ 7:11 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
134 gia tin akribia....
 

Inviato Thu 18 Jun 09 @ 7:12 am
nai alla h rmx to djshop.com thn exei 40euro panw se sxesi me to djstore.com simferei na paragkeilw apo kei?
 

Inviato Thu 18 Jun 09 @ 7:16 am
 

Inviato Thu 18 Jun 09 @ 7:28 am
etote kala einai
 

Inviato Thu 18 Jun 09 @ 7:35 am
n mn se parw k st laimo mou, alla ligo pou koitaxa fainetai poly kalh timh:

djmarket.gr - 346
nakas - 349

pantws kane k esy mia kalh ereyna agoras, pote dn xereis.
 

Inviato Thu 18 Jun 09 @ 8:06 am
76%