Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: Παραξενο Προβλημα με Virual Dj

Questo argomento è obsoleto e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate.

stag26Home userMember since 2009
Χαιρετω τους παντες!!! Παιδια εχω ενα προβλημα με το προγραμμα και πιο συγκεκριμενα σχεδον με ο,τι εκδοση εχω δοκιμασει... Ολα παιζουν μια χαρα οταν εχω το κομματι (εχω και κονσολα MK2) αλλα οταν θελω να αλλαξω κομματι με crossfader η να πειραξω τα μπασα ι οτιδιποτε αλλο ακουγονται απο τα ηχεια παραξενοι ηχοι σαν να "ξυνεις" κατι και σακαταυει το κομματι κτλ. Εχετε ιδεα τι ειναι αυτο? Να επαναλαβω μου εχει συμβει με ο.τι εκδοση vdj εχω δοκιμασει και επισης να πω οτι μου το εκανε και πριν αγορασω την κονσολα... Ευχαριστω εκ των προτερων !!
 

Inviato Sat 16 May 09 @ 7:10 am
File mou diabase sto forum problhmata me virtualdj, kapou anaferontai gia to problhma sou
 

Inviato Sat 16 May 09 @ 7:47 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
bgale to safe mode kai to overclock
kai bale latency : auto
 

Inviato Sat 16 May 09 @ 8:20 am
PoudosHome userMember since 2016
Καλησπέρα, έχω κάποιο πρόβλημα με τον ήχο, παίζω σε μπαράκι, εχω λαπτοπ στο οποίο συνδέω κονσόλα pioneer ddj rb, στο pc όλος ο ήχος έρχεται σε ένα βύσμα το οποίο πάει πάνω στο pc που υπάρχει εκεί και ο ήχος είναι κανονικός, όταν παίρνω το βύσμα για να το βάλω στο λαπτοπ μου έχω ήχο κανόνικά αλλά δεν έχω καθόλου μπάσο, παίζει στα ψηλά, το δοκίμασα και με το vdj, με και χωρίς την κονσόλα και έπαιξα ένα κομμάτι και από media player και το προβλημα υπήρχε οπότε πιστεύω δεν είναι ούτε από την κόνσολα το πρόβλημα ούτε από vdj, πιστεύω είναι από το λαπτοπ, έχει κανείς σας καμιά ιδέα το τι μπορεί να φταίει;
 

Inviato Tue 02 Aug 16 @ 3:54 pm
Βγάλε μια φωτογραφία το βύσμα και ανέβασε την κάπου να το δούμε.
Ή φταίει ο τύπος του βύσματος η κάποια ρύθμιση στην κάρτα ήχου σου
 

Inviato Wed 03 Aug 16 @ 12:14 pm


(Vecchi argomenti e forum sono automaticamente chiusi)