Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: Pws tha thelate to VirtualDJ ? - Page: 2

Questo argomento è obsoleto e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate.

aledjoPRO InfinityMember since 2005
episis ego gia logous marketing, an imoun o programatistis tou vdj, tha kykloforousa kai mia freeware ekdosi xamilon dynatotiton etsi oste na ginei gnosto to programa se polllous kai episis oso pio poly to xrisimopoiei kapoios tote tou ginetai synithia kai de mporei na allaksei programa kai anagkastika to agorazei!

px tha mporouse na kykloforisei freeware tin ekdosi 1

to dorean einai i kalyteri diafimisi!
 

Inviato Thu 03 Sep 09 @ 10:47 am
Όχι απαραίτητα Aledjo... Το Serato για παράδειγμα ούτε καν σε demo δεν μπορείς να το χρησιμοποιήσεις/δοκιμάσεις αν δεν έχεις το certified hardware.... Κι όμως αυτό τον καιρό είναι το πιο δημοφιλές πρόγραμμα για DJ's...
 

Inviato Thu 03 Sep 09 @ 2:12 pm
To serato to dinei dwrean sto site toy, apla den bgazei ta 2 players xwris to hardware para mono 1 player xwris pitch control.
Ola ta alla, browser, cue points, loopes klp leitoyrgoyn kanonika.
 

Inviato Thu 03 Sep 09 @ 9:00 pm
leonidassr wrote :
gia to preview exete apolyto dikio. eidika otan paei t kommati mprosta k kollaei o hxos einai aparadekto. pantws apo sta8erothta nomizw oti einai se poly kalo dromo to VDJ (eidika h v5). an analogistei kaneis poso asta8es einai to teleytaio traktor pro.........!


astathes to traktor pro?...den nomizo isa isa den crasarei me tipota o exo apo tote pou vgike k den ekane to paramikro...ena provlima me to master tempo eixe alla to eftiaksan
 

Inviato Thu 10 Sep 09 @ 9:28 pm
molis katevasa to update v6 tou virtual vinyl kai epeidi eida kapoies allages eipa na do apo periergeia pos paizei me timecode.....ena exo na po...lypaamai to foukara ton djpou den exei anakalpsei alla softwares kai paizei me timecode me to vdj....akoma kai to final scratch 1 paizei poly kalytera...an kai protogono..

opote ego leo ektos apo to master tempo na diorthosoun kai to olo thema timecode....kai episis na vgaloun ena sobaro skin pou na aplonetai stin othoni opos sto serato k sto traktor
 

Inviato Thu 10 Sep 09 @ 9:38 pm


(Vecchi argomenti e forum sono automaticamente chiusi)