Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: Shortcuts προβλήματα #2 VDJ 6.x.x - 6.0.3

Questo argomento è obsoleto e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate.

djMaBaPRO InfinityMember since 2006
Γεια σας και παλι.
Εγκατεστησα την εκδοση 6.0.3 μετα τη δημοσιευση της.
Το προβλημα με το "F10" παραμενει.
(Πρεπει να πατησω F10 δυο φορες για play και αλλες δυο φορες για pouse).
Επισης ψαχνοντας γενικα, βρηκα στο ισπανικο forum
(http://www.virtualdj.com/forums/119235/Spanish_Forum/Nueva_version_6_03_y_atajos_de_teclado.html?search=F10&page=1.3)
εναν συναδελφο (daemon) ο οποιος εχει το ιδιο προβλημα με εμενα και γραφει:

...όταν το κατάστρωμα .. 1 θα θέσει τις εντολές για να ορίσετε το πλήκτρο F play_stutter 2 και τη στάση
του στη F 1 λειτουργεί πολύ καλά ... αλλά όταν κάνω το ίδιο και για το κατάστρωμα 2, με την play_stutter F
λειτουργίες και αποδίδει 10 για να σταματήσει η F 9 δημιουργεί μια σύγκρουση που θα πατήσω 2 φορές το
πλήκτρο παίξει F 10 έτσι μπορείτε να βάλετε σταματήσει αλλιώς δεν μπορώ να την εκτέλεση οποιασδήποτε
λειτουργίας στο κατάστρωμα 1.
Έχω ήδη αντιμετωπίζουν αυτό το πρόβλημα από την πρώτη έκδοση 6 ....
Νόμιζα ότι ήταν το πληκτρολόγιό μου ... Γεια σου, αλλά προσπάθησε σε ορισμένα μηχανήματα και το σφάλμα
είναι το ίδιο --- μάτι όταν εκχωρήσετε αυτές τις εντολές σε άλλα κλειδιά δεν είναι αυτό συμβαίνει μόνο με
τα πλήκτρα F 10 και F 9.

(Η μεταγλωττιση εγινε με το FoxLingo. Firefox toolbar plugin, οποτε, συγχωρηστε με αν δεν ειναι τοσο καλη.
Πιστευω ομως οτι καταλαβαινετε τι λεει).

Ο daemon απ' οτι καταλαβα εγω, εχει προβλημα και με το F9 πληκτρο, ενω εγω οχι. (Τουλαχιστον, με την
ενεργεια που εγω του δινω να κανει) Οποτε πιστευω οτι κατι δεν παει καλα, γενικα με τα shortcuts της εκδοσης 6,x.x εως 6.0.3.

Αυτα ειχα να πω και για την εκδοση 6.0.3.
Εν αναμονη λοιπον (ξανα) για την εκδοση 6.0.4
 

Inviato Wed 25 Nov 09 @ 12:10 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Eimai stin eyxaristi thesi na sou po pos to problima ayto idi lithike.
Bebaia prepei na perimeneis tin 604
 

Inviato Wed 25 Nov 09 @ 4:46 pm
djMaBaPRO InfinityMember since 2006
Επιτελους.
Η 6.0.4 δουλευει!!!
Ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ για την καλη δουλεια που γινεται.
 

Inviato Sun 29 Nov 09 @ 6:56 pm


(Vecchi argomenti e forum sono automaticamente chiusi)