Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: Προβληματισμοί για controllers, TT's, CD Players, DJ Software γενικά και λίγη ιστορία.... - Page: 5

Questo argomento è obsoleto e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate.

Διαβάζοντας το νήμα απ' την αρχή σχεδόν ένα χρόνο μετά την αρχική του δημοσίευση νομίζω οτι μπορούμε να βγάλουμε πολλά χρήσιμα συμπεράσματα:

1. Η Pioneer μπήκε και στο παιχνίδι των "καθαρών" controllers με 3 συσκευές, μία για κάθε δημοφιλές πρόγραμμα της αγοράς (Itch, Traktor, VirtualDj) και δεν αποφάσισε να "χτίσει" κάτι πάνω στο Rekordbox.

2. Τα 99 decks παραμένουν το πολύ 4

3. Οι dj's σήμερα είναι σαν μωρά... Παρασύρονται απο Gimmick όπως τα μωρά απο τα αστραφτερά αυτοκινητάκια. Έτσι λοιπόν οι τάσεις πλέον είναι για οθόνες αφής, συσκευές Tablet και "ασύρματη κεντρική διαχείριση" του booth...

Είδομεν... Περιμένω και την φετινή BPM για να γράψω περισσότερους προβληματισμούς μου...
 

Inviato Wed 21 Sep 11 @ 12:52 am
«Παν μέτρον άριστον»
 

Inviato Tue 11 Oct 11 @ 4:21 pm
jim_236Home userMember since 2011
geia sas filoi DJ exo ton hercules e2 kai 8elw na allaksw skin...ginetE????
 

Inviato Fri 28 Oct 11 @ 12:50 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
πρεπει να αναβαθμισεις την αδεια !
 

Inviato Fri 28 Oct 11 @ 2:26 pm
ntellHome userMember since 2007
Θα ηθελα να ρωτησω γιατι ενω εχω το γνησιο προγραμα vj με herculesmk2 μου καταβασε αναβαθμιση το pro8 το οποιο ξεκινησε να λειτουργει kai sta 10λεπτα λειτουργιας μου ζητησε να αγορασω κλειδι για να συνεχισει να δουλεβει
 

Inviato Sun 01 Jun 14 @ 9:30 am
1) Ανέστησες ένα νήμα 3 ετών για αυτή την ερώτηση;
Την επόμενη φορά θα σε παρακαλούσα να ανοίξεις ένα νέο νήμα.

2) Το VirtualDj μόνο του δεν κατέβασε τίποτα. Ούτε αναβάθμιση.

3) Δωρεάν αναβάθμιση δικαιούνται μόνο οι χρήστες του VirtualDj PRO FULL

4) Οι υπόλοιποι χρήστες που θέλουν να κάνουν αναβάθμιση στο 8 μπορούν να εκμεταλλευτούν την προσφορά περιορισμένης διάρκειας και να το κάνουν με έκπτωση.

5) Ακόμα κι αν κατέβασες, εγκατέστησες και έτρεξες το 8, η παλιά σου έκδοση συνεχίζει να δουλεύει κανονικά!
 

Inviato Mon 02 Jun 14 @ 1:34 am
ntellHome userMember since 2007
σε ευχαριστω φιλε μου.Επ ευκαιρια να ρωτησω γιατι τρεχει μονο σε XP και οχι σε win7 το προγραμμα virtual dj που εχω?
 

Inviato Tue 03 Jun 14 @ 10:21 am
ntellHome userMember since 2007
το virtual dj που εχω
 

Inviato Tue 03 Jun 14 @ 10:23 am


(Vecchi argomenti e forum sono automaticamente chiusi)