Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: laptop

Questo argomento è obsoleto e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate.

dj foodPRO InfinityMember since 2004
hello ti kanete paidia leo na paro mia numerk ns7 na exo ta numark ta ttx gia vinyl
kai na ta exo sindemena ola mazi


kai eroto ayto to laptop kanei gia oles tis douleies mou os dj?

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.905480


http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.906896

i ayto
http://www.kotsovolos.gr/site/product.jsp?catid=10055121


eseis poio proteinete akoma kai apple den exo provlima

apla thelo gia 5 xronia na min kolisi pouthena to laptop

kai na pernei exoteriko firewire gia external hard disk

 

Inviato Thu 04 Nov 10 @ 10:19 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
ego anamesa se auta tha eperna to TOSHIBA
makria apo acer......
acer mas re!
 

Inviato Thu 04 Nov 10 @ 11:04 am
Ki ego anamesa se ayta ta 3 , psifizo , Toshiba dagkoto!!!
 

Inviato Fri 05 Nov 10 @ 2:56 pm
Egw tha epairna to mac..
To kserete oti kapoia toshiba kanoyn diakopes ston hxo me kapoies kartes?
Em den to kserete..
 

Inviato Sat 06 Nov 10 @ 9:33 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
djsonath wrote :
Egw tha epairna to mac..
To kserete oti kapoia toshiba kanoyn diakopes ston hxo me kapoies kartes?
Em den to kserete..


problimata tyxainoun se para polla laptops se diafores etairies.
den yparxei kamia etairia pou na einai 100% oti de tha exei problima.
opote an tyxenei sta 2 apo ta 30 toshiba na exoune problima
de symainei oti an parei alli marka tha exei to kefali tou ysixo...

paizeis me pithanotites

 

Inviato Sun 07 Nov 10 @ 12:03 am
Einai sindiasmos kapoion karton me kapoia laptop.
Den einai kanonas , antithetos mia poli mikri eksairesi kai me polly mikres pithanotites.
Episis antithetos , opos tha diavasete , genika kai se diafora post , nai men to virtual ypostirizei fysika mac , alla apo tin alli , den einai dynaton , eidika sto elliniko foroum pou oloi xrisimopoioun windows , na exeis mia pliri ypostiriksi , kai plirofories , apo tin stigmi pou oi pio polloi apo emas den doulevoume me mac.
Opote vasei ton ano pou anafero , kai vasei ton sigkekrimenon , laptop gia epilogi agoras , kai ston deytero gyro....psifizo Toshiba.
 

Inviato Sun 07 Nov 10 @ 4:01 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Egw psifixw leyko kai ston a' kai ston b' gyro. Den me antiproswpeuei kanena !
 

Inviato Sun 07 Nov 10 @ 5:35 am
egw periemnw thn apopsi tou giorgou pou nomizw einai pio eidikos se auta ta themata
 

Inviato Sun 07 Nov 10 @ 7:27 am
dj foodPRO InfinityMember since 2004
proton euxaristo gia tis apantiseis sas

2 dj dad poio proteineis esi?
 

Inviato Sun 07 Nov 10 @ 8:35 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Ta laptop ayta exoun ena price range apo 1100-2000 euro.
Ego gia laptop kai gia tin xrisi ayti tha edina 500-600 euro. Oute 1e parapano.
Se ayti tin timi pairneis Intel dual core akoma kai I3 me kapoio dokimasmeno kai oxi kapoio exotiko chipset mitrikis kai grafikwn, kai normal mnimi pou den tha xaseis poly an xreiastei na to gyriseis se 32bit leitourgiko (stin periptosi pou exei 64bit kai kati den paei kala)
Etsi exeis tis idies kai perissoteres pithanotites na exeis ena aksiopisto kai symbato systima me to na doseis ta tripla.
An thelete me akoute. Bebaia apo oso gnorizomaste edo kai mporo na ksero to 'profile' tou 'pelati' djfood den tha me akousei kai tha paei na parei to pio akribo.
Meta tha rthei edo na gkriniazei... -)
 

Inviato Sun 07 Nov 10 @ 8:52 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Katarxin symfvnw me to Giwrgo oson afora tin timi. Den xreiazetai na pas se laptop toumpano, akoma ki an paizeis video. Apefyge ta Win7 64bit akoma ki an den diavazei panw qpo 3Gb.
Empeiria kali exw apo TurboX, oso ki an kapoioi tha soupoun to antitheto.
 

Inviato Sun 07 Nov 10 @ 9:10 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
 

Inviato Mon 08 Nov 10 @ 12:52 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
aledjo wrote :
ego diafono me tis times 500-600 euro. einai polla.... :)
me 400 euro aaante 450 kaneis aneta ti douleia sou

Oti kai na les Aledjo ...to mac tha paei na parei o food...
 

Inviato Mon 08 Nov 10 @ 7:56 am
dj foodPRO InfinityMember since 2004
pou to xereis oti tha paro mac?


apla thelo na douleuo poles ores me virtual vinyl pou exo kai me tin ns7 otan tin paro me hard disk exoterikous gia na exo to kefali mou isixo
 

Inviato Thu 18 Nov 10 @ 9:13 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Sxetiko einai oti tha exeis to kefali sou isyxo. Ta macs fimizontai gia statherotita omws o syndyasmos VDJ kai Mac den apotelei eggyisi statherotitas. Den kserw an ftaine oi Mac Beta Testers, i to idio to software, alla oi statheres VDJ Mac versions argoun ligo na erthoun.
 

Inviato Thu 18 Nov 10 @ 10:55 am
dj food macbook pro exo ego, kai eimai para polu ikanopoihmenos apo tis dunatohtes tou. Gia tin akribeia exo tin ais8hsh oti, kai ta pio apistefta pragmata na tou balw na kanei, de 8a parapone8ei. Tixaine na exo anoixto to VDJ, kai ksexasmena anoixta ta: Reason, iTunes, Firefox, ReCycle, kai na paizw me tin RMX kai afto oute pou na xampariazei. Apistefta mixanhmata ta mac. Gia oles tis douleies. Sta 8etika exeis epishs oti den kolas ious, den krasaroun (to exo 1 xrono kai mou exei kollhsei 1 fora), einai apple-oti k an afto sumainei-, klp.

sta arnhtika tous tora, einai sigoura h timh. Den aksizei na pareis apo Ellada mac, k an den eixa ti dunatotha na mou to feroun apo ekso pou oi times einai pio xamiles, de 8a to epairna. Epishs, se o,ti afora to VDJ, gia na kanw timecode me to mac eprepe na perimenw na bgei h ekdosh 7 (stin 6 me tin rmx den uphrxe tetoia sumbatothta) kai pali exo tin ais8hsh oti den doulebei panta 100% sosta. Epomenos isos na isxuei oti to VDJ gia mac, ekselisete ligo pio arga ap oti gia tis ekdoseis gia windows.

H agora macbook pro, gia afta pou 8es, einai ligo... yperependush. Stin pragmatikothta den xreiazesai kati toso dunato. Bebaia 8a to exeis gia perissotero kairo apo ena allo laptop, kai 8a to agaphseis oso kanena Toshiba, Acer, h otidipote allo.

H dikia mou apopsh, einai oti genikotera ta macbook einai fobera- psakse isos to aplo macbook- alla akriba.
An eisai diate8imenos na plhroseis gia na to pareis, de 8a to metanioseis. Omos pi8anotata na mporeis na kaneis tin douleia sou ikanopoihtika me ena "tapeino" HP ton 450 evro.

(P.S. pare mac)
 

Inviato Thu 18 Nov 10 @ 1:18 pm


(Vecchi argomenti e forum sono automaticamente chiusi)