Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: VMS2 - Page: 1

Questa parte dell'argomento è obsoleta e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate

DJGEO01Home userMember since 2009
 

Inviato Wed 12 Jan 11 @ 2:24 pm
endiaferon! an k yparxoun toses dokimasmenes k axiopistes lyseis sta 2 decks pou nomizw 8a ta vrei ligo skoura h american audio. eidika meta ton eknevrismo pou prokalese stous katoxous ths vms4
 

Inviato Wed 12 Jan 11 @ 2:38 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
H NEA VMS4, me polla kainourgia koumpakia...xixixixi



An allaksane mono ta koumpakia, mpravo tous.


VMS2







VMS2™
• 2-Channel Midi Controller
• Bundled with Virtual DJ LE Software
• 2x Midilog™ Channels (Compatible with any “Midi
Software”* or Analog Inputs - such as CD Players,
Turntables, etc.)
• 1 Mic with Gain, backwards Tone Control
• Crossfader Curve Adjustment (Adjustable Crossfader curve)
• Balanced XLR Outputs
• 4 In/ 4 0ut Audio Interface
* Mapping or Learn feature required in software.

 

Inviato Wed 12 Jan 11 @ 4:21 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Telika olos o ntoros pou egine me ton typo pou koitage ekpliktos tin tsanta itan i VMS2.

All mia 2deck consola stin agora? Mallon. An omws deis to gegonos oti tha einai i moni 2 deck consola me dynatotita midi-analogue mikti opws i VMS4 tote kati mporei na tsimpisei apo tin agora.

An sygkrinw to megethos, me vasi tin VMS4 pou exw prepei na einai kata ti megalyteri apo tin RMX.
 

Inviato Wed 12 Jan 11 @ 4:26 pm
pragmati exeis dikio dad. efoson o mikths tou einai "midilog" exei ena shmantiko pleonekthma.

epishs to mege8os to prosexa k egw. an einai ligo mikroterh ap thn vms4, mallon 8a einai megalyterh ap tis klasikes dikanales. idwmen...
 

Inviato Wed 12 Jan 11 @ 4:34 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
xmmmmm oraia einai i 2kanali!
mobile... opos i rmx

gia na doume kai timoula
 

Inviato Wed 12 Jan 11 @ 4:36 pm
dhl ta ekplhktika pragmata pou perimename htan h ekdosh ths VMS4 gia traktor, k h VMS2...???

k opws sxoliazoun k ta paidia sto scratchworx, dn einai dynaton n vgazeis diafhmish anor8ografh! "trackor"???
einai poly pisw to tmhma marketing ths american audio k mallon prepei n allaxoun kati.
 

Inviato Wed 12 Jan 11 @ 4:37 pm
DJGEO01Home userMember since 2009
h vms2 einai poly kalh (gia mobiledjs) elpizw k h timh ts na einai kalh........gt omws h vms4 me traktor ara kati den phge kala me to vdj
 

Inviato Wed 12 Jan 11 @ 4:48 pm
to lene k sto scratchworx: h american audio eixe pei arxika oti 8a to vgalei me traktor (to syzhtousame k edw), aplws kati stravwse sthn poreia h sth symfwnia tous k telika t evgale me VDJ. dn exei n kanei me kapoio provlhma tou vdj dhladh.
 

Inviato Wed 12 Jan 11 @ 5:02 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
H timoula logika tis VMS2 tha einai katw apo 300 euros sigoura,..

Methaurio Paraskeui nomizw ksekinaei i NAMM, olo kai kati tha vgei sto youtube..
 

Inviato Wed 12 Jan 11 @ 6:46 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
djdad wrote :
H timoula logika tis VMS2 tha einai katw apo 300 euros sigoura,..


elpizo na exeis dikio, tha pao na ti paro an exei kato apo 300 euro
 

Inviato Wed 12 Jan 11 @ 6:49 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
An exei 299? den dineis alla 80 na pareis tin VMS4 pou einai kai tetrakanali na syndeeis kai tis cdieres sou?
 

Inviato Wed 12 Jan 11 @ 6:52 pm
xrhsimo consept einai gia thn etairia h yparxh ths vms2

pairnwntas ta pragmata apo thn arxh kai egw menw ekplhktos me thn kykloforia revised version ths vms4 mono gia traktor kai oxi kykloforia revised version vms4 me dyo diaforetika koutia gia epilogh programmatos. Kata deutero aporw pou den exei ginei kamia allagh sto layout, kathoti gia to touchpad px den akousthkan idietera kolakeutika sxolia. Thelw na pisteuw pandws oti ola ta hardware provlhmatakia pou eixe exoun lythei.

oson afora thn vms2 twra, deixnei mia xara. An leitourgei aprovlhmatista to switch apo midi se analogue kai paizei aprovlhmatista 2+2 tote tha einai apo tis kalyteres epiloges. Thwrw poly pio axiopisth thn epilogh twn koumpiwn kai tou rotary gia to browsing twn arxeiwn, alla me tsakise h ellhpsh rotary sta fx. Krima, poly krima.

Anamenoume loipon to sk gia perissotera... ondws tha einai poly wraia auth h namm!
 

Inviato Thu 13 Jan 11 @ 12:26 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
djdad wrote :
An exei 299? den dineis alla 80 na pareis tin VMS4 pou einai kai tetrakanali na syndeeis kai tis cdieres sou?


nai akoma kai 299 na exei tha ti paro giati einai portable!
ti vms4 de mporeis na ti koubalas kathe mera agkaze me ta laptop kai ta ypoloipa.
sosta?

gia mena to kalytero megethos to exei i rmx gia mobile dj.
 

Inviato Thu 13 Jan 11 @ 12:37 am
DJGEO01Home userMember since 2009
h timh ts vms2 8a einai 250 me 300 etsi m eipan apo t djmarket k 8a einai logika tn aprilio ellada...
 

Inviato Thu 13 Jan 11 @ 8:27 am
DJGEO01Home userMember since 2009
............
 

Inviato Thu 13 Jan 11 @ 8:36 am
nomizw oti an skeftei kaneis oti h timh ths RELOOP Digital Jockey 2 Master Edition einai 400+ tha axizoun polla sygxaritiria an vgalei th vms2 sta 250

parepiptontws exw mia ypopsia oti h kainourgia vms4 me traktor tha einai kati tis pio akrivh apo thn palia (kai oxi mono logo traktor)
 

Inviato Thu 13 Jan 11 @ 1:18 pm
Kalispera kyrioi!!! agorasa to american dj vms2 virtual dj! proti asxoloume me controller kai tha hthela an mporei kapoios na me voitheisei sto na katalavw pos kaneis proakoystiki sta akoustika??? an thelei kapoia rythmisei pou den exw kanei !!! giati den mporw na vgalw akri!!! eyxaristw
 

Inviato Wed 05 Oct 11 @ 8:03 am
VRIKA TIN LYSI!!!
 

Inviato Wed 05 Oct 11 @ 10:23 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Apo pou tin agorases ? Ellada? Kapoio link? Entypwseis?
 

Inviato Wed 05 Oct 11 @ 1:09 pm
43%