Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: Behringer DJX 750 μπορει να συνδεθει με το Virtual Dj????

Questo argomento è obsoleto e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate.

fotissHome userMember since 2011
Θα ηθελα να μαθω αν γινεται να συνδεθει και να λειτουργησει ο BEHRINGER DJX 750 με το virtual dj......δεν εχω decks.....
 

Inviato Mon 17 Jan 11 @ 12:34 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Na synethei os ti ? o 750 einai miktis. Theleis karta hxou na syndethei pano ston mikti.
 

Inviato Mon 17 Jan 11 @ 12:44 pm
h enswmatwmenh karta hxou tou pc sou einai 4.1?An nai tote polu apla sundes to ena kanali stn 1 e3odo to allo stn allh e3odo kai kaneis tis ru8miseis apo to VDJ,mixths-4.1 card kai ru8mizeis ta kanalia.
an dn einai 4.1 tote h agorazeis mia kalh sta 150e pou 8a xeis kai polu kalo hxo kai kaneis tis IDIES me prin sundeseis h pairneis mia aplh sta 15e kai exeis aplo hxo.Se periptwsh pou pareis mia tn 15e prepei na valeis apo to VDJ oti exeis mixth kai 2 cards...

Alla gia na mn milame ston aera des tn karta hxou sou kai pes mas...!
 

Inviato Tue 18 Jan 11 @ 6:59 am
ligo offtopic gia arxi:
Min agoraseis tn mikti!!! idika an entiposiastikes logo to oti exei efe kai ine toso ftinos!! exei polla litourgika problikamata. apla tha s pw pws t effe p exei ine aplo ena filtro p boris na anevaseis kai na katevaseis sixnotites... m ta idia lefta pare ena kalitero (alli marka) xwris efe (psakse sxetika video sto youtube)

twra sto thema mas
an thes na xrisimopieis 4 channel thes karta me 4 ekswdous kai an thes 2 channel thes karta 4.1 (auta gia desktop) gia laptop thes ekswteriki karta ixou

aktos ton allon gia na pragmatopiiseis tn sindesi apaitite virtual dj pro gt me tn free dn s afinei na stileis t analogo deck s kapio kanali sigkekrimena me alla logia dn boris na kanis config (boris na t kanis mono gia 10 lepta kathe fora p trexeis t programma oxi parapano)
 

Inviato Tue 18 Jan 11 @ 7:45 am
Achileas7 wrote :

aktos ton allon gia na pragmatopiiseis tn sindesi apaitite virtual dj pro gt me tn free dn s afinei na stileis t analogo deck s kapio kanali sigkekrimena me alla logia dn boris na kanis config (boris na t kanis mono gia 10 lepta kathe fora p trexeis t programma oxi parapano)

Η Free έκδοση δεν σ' αφήνει να κάνεις Advanced Audio Setup για πάνω από 10 λεπτά.
Απλό Audio Setup όμως μπορείς να κάνεις άνετα, και με όλες τις 4.1 κάρτες ή εξωτερικές κάρτες ήχου. (Θα έχεις δύο εξόδους προς τον μίκτη σου και με το απλό Audio Setup)

 

Inviato Tue 18 Jan 11 @ 7:50 am
pragmatika o sygekrimenos mikths einai aparadektos:
-ta EQs gia n antapokri8oun prepei na ta gyriseis kata ena tetarto
-ta fx einai xalia
-kati 8a sou xalasei mesa s ena-dyo mhnes, k 8a prepei n to antikatasthseis...
 

Inviato Tue 18 Jan 11 @ 9:51 am


(Vecchi argomenti e forum sono automaticamente chiusi)