Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: asymvatotita vestax typhoon me windows 7 se pc me i3

Questo argomento è obsoleto e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate.

agorasa neo lap-top me windows 7, egathistw tous asio drivers tou typhoon, egkathistw k to virtual le pou eihe mesa to typhoon. mehri ekei ola kala! anoigo to programma, ok! me to pou pataw to play sto controller, ta panta nekrwnoun!! k kollaei!!! mipws xerei kaneis tipota?
 

Inviato Sat 16 Apr 11 @ 4:26 am
phgaine sto asio4typhoon...anoixe to apiconfig kai vale sto api:kernel streaming kai sto wasapi:share mode dokimase kai pes mou
 

Inviato Sun 17 Apr 11 @ 6:03 pm
thanks bro! you're a lifesaver!!! doulepse to trick!!! sou hrwstaw hari!!!
 

Inviato Mon 18 Apr 11 @ 4:25 pm
den xrwstas tipota...xarhka pou voithisa...pantws tha se symvoulva na anavathmiseis se pro...gia na mporeis na kaneis ki alla pragmata..px to typhoon me to katalhlo mapping to doulevw me 4 decks kai einai apaixto...kalos hxos kai poly kalo controler...poly fthno gia auta pou mporei na kanei....gia oti thes edw eimaste..
 

Inviato Mon 18 Apr 11 @ 4:42 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Gia postarete kanena screenshot me auto to fix.

@Kosta, auto einai kati pou to diabases kapou.
Isxyei se ola ta windows h mono vista/7
 

Inviato Tue 19 Apr 11 @ 12:14 am
apopsis wrote:@Kosta, auto einai kati pou to diabases kapou.
Isxyei se ola ta windows h mono vista/7

eixa provlhma kai peiramatisthka...mono sta 7 giwrgo ...gia vista den kserw...sta xp to afhneis ws exei(to koufo einai oti sta xp prepei na kanesi mute apo thn konsola hxou twn windows to synth.....giati an to afhseis anoixto otan anoikseis to vdj,otan anavosvhnoun ta led akougontai hxoi(notes...blin blon)esteila mail sto support ths vestax idomen..
 

Inviato Tue 19 Apr 11 @ 4:27 am


(Vecchi argomenti e forum sono automaticamente chiusi)