Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: Μήνυμα!!! κατεστραμμένη database

Questo argomento è obsoleto e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate.

Καλησπέρα και πάλι
Πάω να τρελαθώ. Έχω έναν εξωτερικό δίσκο και όταν τον κούμπωσα χθες στο laptop μου έβγαλε μην. κατεστραμμένη database του εξωτερικού, έχω χάσει τα πάντα
από virtual folders,cue,bpm, κτλ
Τι κάνω τώρα; backup δεν έχω πρόσφατο από την database μόνο αυτή σβήστηκε μπορώ να την επαναφέρω με κάποιο τρόπο ευχαριστώ.
 

Inviato Wed 06 Feb 13 @ 12:20 pm
Μου έγραψε database κατεστραμμενη και ειναι 888 kb με τη πρωτη ευκαιρία θα σου την στείλω
Ευχαριστω
 

Inviato Wed 06 Feb 13 @ 1:42 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
888 Kb einai kala. To pio pithano einai oti den exei svistei kati. Ara tha tin vroume tin akri
Mazi me tin database toy ekswterikou steile kai tin database tou C (sto MyDocuments\Virtualdj folder)
 

Inviato Wed 06 Feb 13 @ 1:43 pm
Με την πρωτη ευκαιρία θα σου την στείλω.
 

Inviato Wed 06 Feb 13 @ 1:50 pm
888Kb?
Λιγότερο κι από 1MB... Αμφιβάλω αν έχει και τόσα πολλά πράγματα κρατημένα
 

Inviato Wed 06 Feb 13 @ 2:47 pm
Απ οτι θυμάμαι ήταν τουλάχιστον 60mb
Το θέμα ειναι αν μπορώ να κανω ανάκτηση με κάποιο τροπο
Και μάλλον έκανα βλακεία εγω γιατι οταν τον έβαλα μάλλον άλλαξε απο :J σε :F και μου έγραψε κατεστραμμένη database κι εγω ο βλάκας έκανα επιδιόρθωση fix και clean καταστροφή, απλά αυτά.
Ώρες δουλειάς παλιιιιιι.
 

Inviato Wed 06 Feb 13 @ 5:13 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
etsi exo xasei kai go katestrameni database...... alla eutyxos eixa back up!
 

Inviato Wed 06 Feb 13 @ 5:48 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
xristosmulti wrote :
Απ οτι θυμάμαι ήταν τουλάχιστον 60mb
Το θέμα ειναι αν μπορώ να κανω ανάκτηση με κάποιο τροπο
Και μάλλον έκανα βλακεία εγω γιατι οταν τον έβαλα μάλλον άλλαξε απο :J σε :F και μου έγραψε κατεστραμμένη database κι εγω ο βλάκας έκανα επιδιόρθωση fix και clean καταστροφή, απλά αυτά.
Ώρες δουλειάς παλιιιιιι.


An to ekanes auto, tote klafta Xaralampe. An den exeis kanei backup, tote den yparxei tropos anaktisis.

 

Inviato Wed 06 Feb 13 @ 11:46 pm


(Vecchi argomenti e forum sono automaticamente chiusi)