Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: τραγουδια

Questo argomento è obsoleto e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate.

γεια σας!συγνωμη αν αυτο που ρωταω απαγορευετε(αν απαγορευετε σβηστε το συγνωμη δεν το γνωριζω).μπορειτε να μου προτεινετε καποια site για να κατεβαζω τραγουδια;;εγω χρησιμοποιω καποια αλλα θελω να ακουσω και αλλες γνωμες.
 

Inviato Mon 08 Apr 13 @ 12:08 pm
Απλά τονίζω οτι όποια τυχών site αναφερθούν θα πρέπει να προσφέρουν νόμιμο περιεχόμενο!
 

Inviato Mon 08 Apr 13 @ 12:50 pm
Dee PPRO InfinityMember since 2006
Τι είδους μουσική ψάχνεις; Ελληνικά, ξένα, charts, εξειδικευμένα είδη;
 

Inviato Mon 08 Apr 13 @ 1:19 pm
βασικα εγω παιζω με ξενα πιο πολυ αλλα επειδη ειμαι mobile dj παιζω οτι μου ζητανε .... αρα θελω ή πολλα sites ή ενα με ολα τα ειδη!!!
 

Inviato Mon 08 Apr 13 @ 1:23 pm
Dee PPRO InfinityMember since 2006
Για ελληνικά δυστυχώς δε γνωρίζω. Για ξένα φαντάζομαι το iTunes πρέπει να έχει τη μεγαλύτερη ποικιλία. Αρκετά έχει και το Amazon. Για ηλεκτρονική μουσική δες beatport, traxsource, junodownload, djtunes και djdownload.
 

Inviato Mon 08 Apr 13 @ 1:46 pm
ευχαριστω πολυ φιλε αν καποιος ξερει για ελληνικα παρακαλω να μου πει ;)
 

Inviato Mon 08 Apr 13 @ 1:48 pm
Dee PPRO InfinityMember since 2006
Δες π.χ. εδώ: http://www.music-bazaar.com/, αν και δε γνωρίζω αν είναι καθ'όλα νόμιμο με τέτοιες τιμές...
 

Inviato Mon 08 Apr 13 @ 1:53 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
μια και ανοιχτηκε τετοιο θεμα, ξερει κανεις απο που ενημερωνονται οι dj που παιζουν house, deep house κτλ που ΜΕΤΑ απο καιρο γινονται mainstream στα clubs ακομα κι'αν δεν τα παιζουν τα ραδιοφωνα?

πχ Thodoris Triantafillou, Cj Jeff ft. Benji - The Way
 

Inviato Mon 08 Apr 13 @ 2:01 pm
Dee P wrote :
Δες π.χ. εδώ: http://www.music-bazaar.com/, αν και δε γνωρίζω αν είναι καθ'όλα νόμιμο με τέτοιες τιμές...


Όχι. Το περιεχόμενο του εν λόγω site δεν είναι νόμιμο (και πολλά τραγούδια που "αγοράζεις" είναι στην ουσία youtube rip)
 

Inviato Mon 08 Apr 13 @ 2:35 pm
Καλησπέρα και απο μενα παιδια!! Ασχολουμε για την παρτη μου με ελλινικα κοματια, τωρα θα ειθελα να μπω και λιγο στα ξενα θα ηθελα να μου πειτε πια ειναι η σωστή αρχειοθέτηση των τραγουδιών π.χ πως θα πρεπει να ειναι φτιαγμενει οι φακελοι!!
καθε πληροφορια σας χρησιμη!
 

Inviato Wed 19 Nov 14 @ 11:08 am
Η σωστη αρχειοθετηση ειναι αυτη που βολευει τον καθενα. Μπορεις να διαχωρισεις τα αρχεια σου με βαση το ειδος πχ rnp, pop, rock, house, latin κτλ.
Μπορεις με βαση τα bpm ή ακομα και με την χρονολογια τους . Επισης (αν παιζεις σε μαγαζια ή παρτυ) σε πρωτο προγραμμα, δευτερο κτλ.
Οπως σε βολευει, αρκει να βρισκεις τα τραγουδια σου ευκολα την ωρα που θα τα χρειαστεις.
 

Inviato Wed 19 Nov 14 @ 5:56 pm


(Vecchi argomenti e forum sono automaticamente chiusi)