Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: provlima me ta kinezika!!! - Page: 2

Questo argomento è obsoleto e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate.

Gia sas pedia. Gia na min anoiksw neo post grafw edw to provliva.

Perasa apo PC Windows se Macbook prin merikous mines. Allaksa to format tou ekswterikou diskou pou exw ta tragoudia mou se exFAT alla eixa to idio provlima me ta "kinezika" se arketa Ellinika tragoudia, eno ta Tags einai enimeromena.
Epeleksa meta na diavazei apo to filename apos leei o didad parapanw ola ok.

Xthes anakalipsa pws otan kanw renamei sto filename enos tragoudiou mesa apo to Infos, to VirtualDj den to allazei kai
sto disko, me apotelesma na min fortonei to tragoudi.
(Diladi mesa apo to VirtualDj to vlepw me to neo onoma eno sto disko paramenei to idio).

Sto PC den exa tetoio thema.

Afto me to pososto 100% sto format tou diskou pou anaferei o thanosdjgr den mporesa na to entopisw.
Episis ekana k Episkevi Dikaiomatwn.

Elpizw na egina katanoitos.

 

Inviato Wed 20 Nov 13 @ 7:42 pm
(Ekana dokimi simera k ginete akrivos to idio kai me ta tragoudia pou exw ston eswteriko disko tou Mac).

Kai diavaste akrivos ti ginete...otnan allazw apo to Info ton titlo (filename) dimiourgite ena neo mp3 to opoio einai "nekro".
Ston Browser alla kai ston fakelo tou diskou vlepw to palio kai neo track , (me to palio k neo onoma antistixa).

To palio track fortonei sta deck eno to neo oxi (einai nekro 0 bytes). To neo track den mporw na to diagrapsw mesa apo to Virtual alla mono apo ton skliro disko.

Mono etsi fevgei apo ton Browser.

Katalavenei kapoios ti ginete???
 

Inviato Thu 21 Nov 13 @ 10:12 am


(Vecchi argomenti e forum sono automaticamente chiusi)