Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: PA Sound System for Club

Questo argomento è obsoleto e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate.

isdn56gHome userMember since 2013
Αλαξαν τα Δεδομενα και ήρθε στην κατοχη μου ενας Χώρος : 150 - 200 τμ . εκανα τις απαρετιτες διαδικασιες απο θεμα χαρτια κλπ κλπ . και ηρθαν πολλες εταριες .. για το στήσιμο ... αλλα εμπιστευομαι εσας ..
αυτα που ζηταω ειναι :
Η Τιμη που μπορει να δωσω ειναι αναλογα με το τι θα μου προτήνετε ! ( απο 5κ - 10κ ) ΜΑΧ .

Α) θελω να μου συστήσετε Ηχεια . εχω δει τον Χώρο και σκευτομαι γυρος τα 8 ηχεια για υψηλες συχνότητες .
και 4 Subs για χαμηλες συχνότητες .

Β) οσο αφορα για Ενυσχητή : συμγονα με τα ηχεια παντα και εχω Rack στην κατοχή μου : 20U .

Γ) οσο αφορα για Crossover : θα χρειαστεί ? ... μου ειπαν οταν θα εχω ενα συστημα απο ενυσχητες ΠΑΝΩ απο 3κ W . θα χρειαστω crossover.

Δ) mixers -decs κλπ εχω στην κατοχή μου ! Δεν χρειαζετε να αγορασω ..

H εταιριες με συνεργιο που ηρθαν μου ειπαν 30 - 45 κ E.

Αυτα ειναι για το Club !

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Οσο αφορά τωρα για το Σπιτι μου . ειναι : 50τμ . ειναι για παρτακια πιο πολυ . Για ΔΥΝΑΤΗ ΜΟΥΣΙΚΙ ! .... να νιωθουν τα μπασα !

Ηχεια - Amps - mixers - Subs . details . Δεν εχω ιδεα .. αν μπορειτε να με Help . !!
 

Inviato Wed 01 Jan 14 @ 2:17 pm
Θα σε παρακαλούσα να ξαναγράψεις την ερώτηση σου στο ΣΩΣΤΟ νήμα >>>ΕΔΩ<<<

Topic Locked
 

Inviato Thu 02 Jan 14 @ 12:20 am


(Vecchi argomenti e forum sono automaticamente chiusi)