Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: MAPPING ΠΛΗΚΤΡΟ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ

Questo argomento è obsoleto e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate.

Καλησπέρα ....
Γνωρίζει κάποιος πως γίνεται να πατάω στον υπολογιστή το space και να πηγαίνει κατευθείαν στο search του browser ?? ....
ΝΑ μην χρειάζεται δηλαδή να το πηγαίνω με το ποντική να κάνω κλικ για να κάνω search κάποιο τραγούδι ... πάνω στον πανικό να πατάω μια το space και να πηγαίνει κατευθείαν......

οποίος γνωρίζει ας μου πει βήμα βήμα τι πρέπει να κάνω γιατί δεν τα πάω καλά με το mapping....

Eυχαριστω.
 

Inviato Mon 02 Jun 14 @ 6:43 am
djsadimPRO InfinityMember since 2006
to ctr+f den to exeis dokimasei pote?
 

Inviato Mon 02 Jun 14 @ 6:51 am
djsadim wrote :
to ctr+f den to exeis dokimasei pote?


oxi δεν το εχω δοκιμασει .... αλλα και αυτην την δουλεια να κανει δεν θα με βολευε ..... θελω το space ΜΕΓΑΛΟ και ευχρηστο πληκτρο (χαχα)
 

Inviato Mon 02 Jun 14 @ 7:06 am
djsadimPRO InfinityMember since 2006
vipdjvasilis wrote :
djsadim wrote :
to ctr+f den to exeis dokimasei pote?


oxi δεν το εχω δοκιμασει .... αλλα και αυτην την δουλεια να κανει δεν θα με βολευε ..... θελω το space ΜΕΓΑΛΟ και ευχρηστο πληκτρο (χαχα)


ok ανοίγεις τις ρυθμίσεις πας στην καρτέλα controllers κάνεις κλικ στο μικρο παράθυρό "εκμάθηση πλήκτρου" μετά πατάς το space στο από κάτω παράθυρο σου γράφει SPACE κάνεις κλικ σε αυτό και μετά στο παράθυρο Ενέργεια σβήνεις αυτό που γράφει και γράφεις search
και εισαι ΟΚ!!!!
 

Inviato Mon 02 Jun 14 @ 7:24 am
djsadim wrote :
vipdjvasilis wrote :
djsadim wrote :
to ctr+f den to exeis dokimasei pote?


oxi δεν το εχω δοκιμασει .... αλλα και αυτην την δουλεια να κανει δεν θα με βολευε ..... θελω το space ΜΕΓΑΛΟ και ευχρηστο πληκτρο (χαχα)


ok ανοίγεις τις ρυθμίσεις πας στην καρτέλα controllers κάνεις κλικ στο μικρο παράθυρό "εκμάθηση πλήκτρου" μετά πατάς το space στο από κάτω παράθυρο σου γράφει SPACE κάνεις κλικ σε αυτό και μετά στο παράθυρο Ενέργεια σβήνεις αυτό που γράφει και γράφεις search
και εισαι ΟΚ!!!!


πρεπει να εχω συνδεδεμενο και το κοντρολερ οταν το κανω αυτο ? η δεν παιζει ρολο?

 

Inviato Mon 02 Jun 14 @ 7:48 am
Όχι δεν παίζει ρόλο

Για το VirtualDj και το πληκτρολόγιο πλέον είναι ένας "controller"
 

Inviato Mon 02 Jun 14 @ 7:51 am
οκ το κανω και σας λεω ... ευχαριστω
 

Inviato Mon 02 Jun 14 @ 7:56 am
Το έκανα ευχαριστώωω ...... μερικά τόσο άπλα πράγματα πως μπορούν να μας κάνουν την ζωή μας ποιο εύκολη πάνω στην δουλειά :)
 

Inviato Mon 02 Jun 14 @ 8:14 am


(Vecchi argomenti e forum sono automaticamente chiusi)