Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: history vdj 8

Questo argomento è obsoleto e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate.

geocjPRO InfinityMember since 2009
καλησπερα παιδια.εχω το εξης προβλημα στο ιστορικο στην εκδοση 8.μου κατηγοριοποιοει τα κομματια με βαση τα bpm και οχι με τη σειρα που τα εχω παιξει το προηγουμενο βραδυ.επειδη εχω ενα ιστορικο απο το 2012 και επειδη παιζω πολλες φορες απο εκει θελω να μου πειτε αν ειναι καποια ρυθμιση που δεν την βλεπω.δεν ξερω αν το εχετε αναφερει σε καποιο αλλο νημα αν και τα περισσοτερα τα εχω διαβασει.μπορει να μου διεφυγε.ευχαριστω πολυ.
 

Inviato Tue 10 Jun 14 @ 11:48 am
Στο ιστορικό εμφανίζεται πάντα μια στήλη τέρμα δεξιά με την ώρα που έπαιξε το κομμάτι. Κάνε sorting με αυτή την στήλη και είσαι έτοιμος!
 

Inviato Tue 10 Jun 14 @ 12:55 pm
geocjPRO InfinityMember since 2009
εννοεις την επιλογη will play at?γιατι μου κανει το sorting αναποδα!πχ κατι κομματια rock που επαιξα τελευταια μου τα βγαζει πρωτα και το opening τελευταια!ευχαριστω για την απαντηση..
 

Inviato Tue 10 Jun 14 @ 2:04 pm
geocjPRO InfinityMember since 2009
εκανα και αντιστροφα το sorting και τα τα ιδια.παντως η επιλογη ειναι αυτη ε?ευχαριστω πολυ.θα το ψαξω λιγακι..
 

Inviato Tue 10 Jun 14 @ 2:13 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
To pedio "Play Time" emfanizetai mono stin SongList (sto kentro). Den mporeis na to deis an tin lista tou History tin valeis stin Automix List.
auto pou mporeis na kaneis einai to eksis.. Otan kaneis klik sto History arxeio tha sou emfanisei ta tragoudia stin SongList. Ekei to pedio "Play Time" einai diathesimo. Kane sort me auto pedio, kai meta kane deksi klik sto History arxeio kai epelekse ..Load in automix
 

Inviato Thu 12 Jun 14 @ 9:24 pm


(Vecchi argomenti e forum sono automaticamente chiusi)