Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΣΤΡΟΦΕΣ (PITCH) SE VDJ LE ME ERGO V

Questo argomento è obsoleto e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate.

Καλησπερα σε ολους.Εχω ενα Laptop me WIN 7 4GB RAM KAI CPU I5.Σε αυτο εχω εγγαταστησει κανονικα το VDJ LE που ηταν μεσα στη συσκευασια του ΕRGO V που αγορασα και λειτουργω με το ανωτερο set.ΟΛΟΣ Ο ΑΝΩΤΕΡΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΔΕΝ ΠΟΛΥΔΟΥΛΕΥΕΥΑΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΙΑΤΗΡΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΝΤΟΣ ΣΠΙΤΙΟΥ.Την τελευταια φορα που επαιξα μουσικη ME TO KEYLOCK ENERGO KAI STA 2 DECK ενω φορτωνα ενα κομματι σε ενα απ τα 2 deck tou Vdj le και ενω αυτο ξεκινουσε κανονικα η θεση του στροφομετρου στην οθονη του vdj le ηταν διαφορετικη απο αυτη που ειχα θεσει εγω πραγματικα στο στροφομετρο του Εrgo V.Οταν δε διορθωνα με το ποντικι την θεση του στροφομετρου στο VDJ LE η μετακινοντας λιγο πανω η κατω το στροφομετρο στο Εrgo V η στροφες διορθωνοταν στο επιπεδο που ηθελα εγω και μετα απο λιγο παλι ξανα το ιδιο
προβλημα.Τι μπορει να φταιει και πως μπορω να το διοθωσω αυτο????
 

Inviato Wed 11 Jun 14 @ 1:01 pm
Otan les Strofometro enois to jock ?? kai an nai mou fenete oti opou kai na oriseis ena cue px.... stin ekdosi ayth xekinaei panta ap to seimeio 0....... stis parakato photo sou deixno ena tragoudi ap tin arxei .... kai meta to idio tragoudi stin mesi...... vlepeis oti to jock kai stis 2 periptoseis einai sto 0......... ( an katalava kala ayto pou thes na peis )

 

Inviato Thu 12 Jun 14 @ 12:44 pm


(Vecchi argomenti e forum sono automaticamente chiusi)