Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: XDJ-R1

Questo argomento è obsoleto e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate.

Καλησπερα σας παιδια δυστυχως για'μενα τα προβληματα συνεχιζονται, προβληματα που τελικα δεν βρεθηκε λυση οσο αφορα τους εξωτερικους μου δισκους το controller μου βασικα δε νιωθω ασφαλης να παω να παιξω μουσικη....ειχα αναφερει πως ειχα θεματα με τους δισκους δηλαδη συνδεω στον υπολογιστη και ανοιγουν αμεσως ανοιγω το προγραμμα δεν υπαρχει δισκος και οταν τους βλεπει το προγραμμα ανοιγω καποιον και κολλανε ολα και αναγκαζομαι να κανω restart(οχι πως γινεται κατι)
Συμβαινει ορισμενες φορες να τους διαβασει και εκει που ολα πανε μια χαρα σταματαει το προγραμμα τελειως

Ακολουθησα διαφορες γνωμες για τους δισκους για τους drivers και παλι τιποτα, μεχρι κ σημερα,δοκιμασα τη κονσολα σε αλλο υπολογιστη ιδιο με τον δικο μου με ιδιο λειτουργικο συστημα και ολα ηταν μια χαρα, επικοινωνησα με HP τσεκαραν τον υπολογιστη ολα ηταν μια χαρα και πραγματικα δεν αντιμετωπιζω καποιο αλλο προβλημα παρα μονο οταν ανοιγω το virtual......
Σας ευχαριστω
 

Inviato Sat 18 Oct 14 @ 12:28 pm
Αν έπαιξες με την ίδια κονσόλα και τον ίδιο δίσκο σε άλλο υπολογιστή και όλα πήγαν καλά, τότε δια της εις άτοπο απαγωγής το πρόβλημα σου είναι στο laptop σου (ή στο πως είναι στημένο) όσο κι αν αυτό σε ενοχλεί...

Κατ' αρχήν η πρώτη κίνηση που πρέπει να κάνεις είναι format στο laptop και μια "καθαρή" εγκατάσταση των Windows.
Με τον όρο "καθαρή" εννοούμε οτι περνάς σκέτο το λειτουργικό και τους drivers. Δεν κάνεις δηλαδή επαναφορά από το κρυμμένο partition γιατί έτσι θα ξαναεγκατασταθεί και όλο το bloatware το οποίο ειδικά στα laptop HP παραείναι αρκετό!

 

Inviato Sun 19 Oct 14 @ 10:29 pm


(Vecchi argomenti e forum sono automaticamente chiusi)