Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: A NEW VERSION OF VIRTUAL DJ IS AVAILABLE..DO YOU WANT TO DOWNLOAD IT..YES OR NO

Questo argomento è obsoleto e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate.

Παιδια καλησπερα μια βοηθεια με το που ανοιξα το προγραμμα εμφανιστηκε το παραπανω μυνημα φανταζομαι καποιο driver η καποιο skin αλλα δε νομιζω,πειτε μου σας παρακαλω τι να κανω γιατι το εμφανιζει με το που ανοιγω το προγραμμα

Σας ευχαριστω
 

Inviato Mon 10 Nov 14 @ 2:09 pm
Γιατί πολύ απλά ΥΠΑΡΧΕΙ ενημέρωση για το πρόγραμμα.
Όχι για drivers ή skin, αλλά για το ίδιο το πρόγραμμα.
Το update αυτό απλά διορθώνει το θέμα συμβατότητας της έκδοσης 7 με το iTunes 12.

Σημείωση:
ΜΗΝ γράφεις με κεφαλαία! Είτε είναι ο τίτλος του νήματος, είτε είναι το κυρίως σώμα.
 

Inviato Mon 10 Nov 14 @ 2:56 pm
djnet71PRO InfinityMember since 2007
Παίδες καλησπέρα.Ξέρετε τι έγινε με το update?ήταν για περιορισμένο χρόνο?πατάω για update και μου βγάζει μήνυμα
πως το link δεν είναι πια διαθέσιμο.ξέρετε κάτι?
 

Inviato Wed 12 Nov 14 @ 8:14 am
 

Inviato Wed 12 Nov 14 @ 9:23 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Endexomenws to link sto email na exei perirorismeno xrono leitourgias. An pas omws sto "My Account" -->My Licenses kartela, tha vreis links na katevaseis gia to pio prosfato diathesimo update tis ver 7.
 

Inviato Wed 12 Nov 14 @ 9:24 am
djnet71PRO InfinityMember since 2007
Καταρχήν ευχαριστώ για την ανταπόκριση.απλά δεν διευκρίνησα πως στο PC έχω βάλει την version7(free edition) έτσι απλά για αναζητήσεις και φτιάξιμο λιστών!σε αυτή την έκδοση μου βγάζει κάθε φορά που το ανοίγω το vdj ότι υπάρχει μια αναβάθμιση διαθέσιμη & όταν επιλέγω να κάνω αναβάθμιση με πάει στο virtualdj.com και μου βγάζει το μήνυμα πως δεν είναι πια διαθέσιμο το link!
any ideas?
για του λόγου το αληθές αυτό είναι το μήνυμα που μου βγάζει : ''Sorry, the link you have used is not valid anymore''
 

Inviato Wed 12 Nov 14 @ 12:38 pm
 

Inviato Wed 12 Nov 14 @ 3:08 pm
djnet71PRO InfinityMember since 2007
α οκ!να κατεβάσω λες καλύτερα ξανά την τελευταία έκδοση(7.4.2)...τώρα είδα στα info πως έχω την 7.4.1!thanxxxx
 

Inviato Wed 12 Nov 14 @ 6:13 pm


(Vecchi argomenti e forum sono automaticamente chiusi)