Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: crash vdj 8 in mac

Questo argomento è obsoleto e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate.

tcsoundPRO InfinityMember since 2007
καλησπερα.
απο την αρχη που βγηκε το vdj 8 αντιμετωπιζω συνεχεια προβληματα.
καποια με ενοχλουν στο να μπορεσω να δουλεψω και καποια οχι.
το αρχικο προβλημα που ειχα ηταν το οτι οταν πηγαινα να σβησω κατι σε λιστες το προγραμμα κλεινει και δεν ανοιγει παλι παρα μονο χειροκινητα.
αυτο καποια στιγμη φιαχτηκε αλλα με τις τελευταιες 3 αναβαθμισεις που εκανε το προγραμμα, το προβλημα επανηλθε.
εχω την τελευταια εκδοση πλεον αλλα εξακολουθει να υπαρχει.
επισης ακομα εξακολουθω να εχω προβλημα χανοντας hotcue και απο τυχαια κομματια πληροφοριες. αυτο δεν φιαχτηκε ποτε.
παρακαλω δωστε μου μια λυση γιατι εχω κουραστει με αυτο το θεμα.
ευχαριστω
 

Inviato Sat 30 May 15 @ 1:34 pm
Μιας και μιλάμε για MAC μπορείς για το δεύτερο πρόβλημα να δοκιμάσεις να κάνεις μια επιδιόρθωση των δικαιωμάτων στο δίσκο;
Και δες αν αυτό βοηθάει και για το πρώτο...
 

Inviato Mon 01 Jun 15 @ 9:56 am
benicosPRO InfinityMember since 2010
File mou kalispera,exo MAC kai ego,kai apoti katalava to provlima mas einai ta tragoudia,pos ta exoume apo8ikaymena ston skliro mas tisco,afereis oles tis onomasies kai parametrous apo ta tragoudia sou kai 8a deis oti ola einai mia xara,einai arketi doulia ala an 8eleis na eisai ok 8a prepei na to kaneis,mia lisi einai na ta valeis prota se windows na ta epeksergastis kai meta na ta peraseis ston skliro tou mac i apo to vlc.
Episis einai simantiko na min exeis kai to 7.
Episis ta tragoudia na min exoun(! @ # $ % ^ ? )
Kane dior8oma ola ta tragoudia,apegkatastasi kai nomizo 8a pas kala.Edo kai ena xrono paidevome gia na vro to provlima.
 

Inviato Mon 01 Jun 15 @ 10:44 am
tcsoundPRO InfinityMember since 2007
καλησπερα.
πρωτον σας ευχαριστω για τον χρονο σας στο να μου δωσετε μια απαντηση η καποια ιδεα.
τωρα οσο αφορα το προβλημα να σας πω οτι τα database ειναι φρεσκοφιαγμενα με βαση το vdj8 καιο δισκος γυρισμενος σε fat32 υστερα απο συνομιλια με τους admin.
το προβλημα με το crash ειχε φιαχτει. επανηλθε με τις 3 τελευταιες αναβαθμισεις.
το προβλημα με το να χανω πληροφοριες και καθε φορα σε τυχαια κομματια (οχι παντα τα ιδια) παρουσιαστηκε καπου στην μεση της χρονικης περιοδου που βγηκε το vdj8. Στην αρχη δεν το ειχα αυτο το προβλημα.
εχω ενα δισκο 2tb γεματο σχεδον. καταλαβαινετε πιστευω ολοι σας, οτι το να πειραζω τις λιστες η τα database η να φιαξω κατι απο την αρχη, δεν ειναι κατι ευκολο.
απαιτει μηνες δουλειας για να γινει κατι τετοιο.
δεν ειμαι ατομο που να πειραζω γενικα πραγματα.
το μονο που κανω ειδικα με το laptop και τον σκληρο που παιζω μουσικη ειναι να το ανοιγω την ημερα της δουλειας, να παιζω και τελος.
εχω αλλα pc για να ασχολουμαι τις αλλες ωρες. το λεω αυτο για να καταλαβετε οτι το mac εχει μεσα μονο οτι εχει το ios, το vdj7-8 και τιποτα αλλο.
δυστυχως το vdj 7 δεν μπορω να το αφαιρεσω γιατι το κραταω σε περιπτωση που κρασαρει συνεχεια το 8.
 

Inviato Sat 06 Jun 15 @ 9:05 am
2TB ? Σε FAT32 ? Μονοκόμματα; (Αυτό είναι απο μόνο του έγκλημα όταν μιλάμε για αξιοπιστία)
Γεμάτος; Πόσο γεμάτος; Πρέπει να αφήσεις τουλάχιστον 250-300GB ελεύθερα σε ένα τέτοιο δίσκο...
 

Inviato Sun 07 Jun 15 @ 8:38 am
benicosPRO InfinityMember since 2010
Kalimera,stis 8:50 xtes to bradi eixa kolima 2 fores se tragoydi pou to exo paiksi arketes fores,xtes noritera eixa kanei enimerosi to vdj8,ti alakse?
episis se ayto pou grafei o filos parapano exei dikio,xanei tis ri8misis apo ta tragoudia(den kratai ta cue ekei pou to exeis markari,kai xalane kai ta gain.
 

Inviato Tue 09 Jun 15 @ 3:22 am
Δυστυχώς δεν υπάρχει κάποιο crash report ανεβασμένο στον server απο το profil σου.
Έκανες κάτι άλλο εκείνη την στιγμή;
 

Inviato Tue 09 Jun 15 @ 3:40 am
benicosPRO InfinityMember since 2010
Apoti 8imame oxi (an enois kati ston ipologisti) epaiza se ekdilosi se autoplaymix list kai to ekane.imouna kai sto internet ekeini tin stigmi.
 

Inviato Tue 09 Jun 15 @ 1:47 pm
benicosPRO InfinityMember since 2010
Kalimera,già ali mia fora xtes vradi kolise 2 fores se tragoydia xiliopegmena,ka8e fora pou kano enimerosi meta exei provlima,ekatontades ores doulias sto spiti mpas kai einai ta tragoudia provlimatika ala malon kati alo exei provlima.Einai kako ston gamo na exeis teteia provlimata,pragmatika den ksero ti na kano?
mipos einai kalitera na giriso sto 7 ?.Episis xoris logo exasa ta cue.(mikro to kako)
 

Inviato Sat 20 Jun 15 @ 3:54 am
benicosPRO InfinityMember since 2010
Kalimera,pali ta eidia,ta scratch girnoysane san trela mposta gia kalasmata deyteroleptou,den mporo na vro pio einai to provlima,mipos kapios exei idea ti mporei na to prokalei ayto?eyxaristo.
 

Inviato Sat 27 Jun 15 @ 3:27 am
Εγω αν και δεν εχω Mac ειχα μια εμπειρία με κατι Τρελά σαν κι αυτα που περιγράφεις οταν ειχα δοκιμασει να βαλω το skin "fruit" νομιζω. Με το που επανέφερα αυτο που δουλευα ολα καλα. Δεν χάνεις κατι να κανεις μια δοκιμη
 

Inviato Sat 27 Jun 15 @ 5:30 am


(Vecchi argomenti e forum sono automaticamente chiusi)