Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: Virtual dj 8 and CDJ 350

Questo argomento è obsoleto e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate.

Μπορεί το vdj 8 να συνδεθεί με τα cdj 350?
 

Inviato Sun 11 Oct 15 @ 1:30 pm
djsadimPRO InfinityMember since 2006
enoitai ps nai!
 

Inviato Sun 11 Oct 15 @ 1:52 pm
Έχουμε link με οδηγίες ή τίποτα αντίστοιχο; :-)
 

Inviato Sun 11 Oct 15 @ 1:57 pm
djsadimPRO InfinityMember since 2006
νομίζω οτι δεν χρειάζεται κάτι ιδιαίτερο "κουμπώνεις " τα 350αρια και το vdj τα βρίσκει και τα σεταρει μόνο του
 

Inviato Sun 11 Oct 15 @ 2:52 pm
εχω τα cdj350 με μιξερ djm350 και καθως επαιζα μετα απο καποιες ωρες 2-3 οταν πηγαινα να φορτωσω το επομενο τραγουδι σταματουσε αυτο που επαιζε ποιο το προβλημα?
 

Inviato Sun 11 Jun 17 @ 1:14 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Gia kapoio logo isws exase tin epikoinwnia me mia apo tis 2 syskeues, kai i alli automata pige sto epilegmeno deck.
Mporeis katarxin na valeis to setting loadSecurity sto "On" i sto "Silent"
Ta exeis se kapoio USB hub ?
Dokimase na antikatastiseis ta USB kalwdia.
 

Inviato Sun 11 Jun 17 @ 4:20 pm
εχω αγορασει και ενα δευτερο λαπτοπ μπορω να παιζω και απο τα δυο με το ιδιο προγραμμα που εχω vdj8
 

Inviato Fri 07 Jul 17 @ 8:51 am
Ναι
 

Inviato Fri 07 Jul 17 @ 12:45 pm
καλημερα σας εχει γινει κατι περιεργο με τις αδειες του vdj8 το πληρωνω εδω και 4 μηνες μηνιαια ενω εχει ληξει γι αυτο το μηνα εδω και 2 μερες προσπαθησα να πληρωσω και δεν δεχονταν την πληρωμη και το προγραμμα γραφει οτι απεμενουν 0 μερες να ληξει και οτι εχω ολες τις αδειες κανονικα!!αποψε ομως δουλευω και δεν ξερω αν μου κανει καμια μαλακια
 

Inviato Sat 22 Jul 17 @ 7:52 am
Αν και το θέμα δεν έχει καμία σχέση με την ερώτηση σου, επιικοινώνησε με το support για να εξετάσουν γιατί δεν γίνεται η πληρωμή κανονικά.
Επίσης για τις συνδρομητικές άδειες υπάρχει μια μικρή περίοδος χάριτος (2-3 μέρες) για περιπτώσεις σαν και την δική σου που η πληρωμή καθυστερεί να ολοκληρωθεί
 

Inviato Sat 22 Jul 17 @ 11:57 pm
Ευχαριστώ για την αποδοχή στο forum...Έχω τα cdj350 και τον djm350 με virtual 8... θέλω να δώσω εντολή πατώντας κάποιο button του cdj (συγκεκριμένα το playlist επειδή στο bpm lock έχω ορίσει να κάνει sync ή κάποιο άλλο που να ανταποκρίνεται σωστά όμως) να παίζει εφφέ που θα του ορίσω π.χ. echo, brakestart ή delay και δεν μπορώ να το καταφέρω.... υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο script; Ευχαριστώ εκ των προτέρων...
 

Inviato Thu 20 Feb 20 @ 7:33 am


(Vecchi argomenti e forum sono automaticamente chiusi)