Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: pioneer xdj-700

Questo argomento è obsoleto e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate.

ankosPRO InfinityMember since 2009
εάν και δεν έχουν έρθει ακόμα Ελλάδα ξέρουμε εάν θα μπορούν να συνεργαστούν με το virtual?
 

Inviato Mon 07 Dec 15 @ 5:49 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
 

Inviato Mon 07 Dec 15 @ 5:59 pm
ankosPRO InfinityMember since 2009
μ΄εκανες ευτυχισμένο djdad
 

Inviato Mon 07 Dec 15 @ 6:09 pm
Παρόλα αυτά αυτή την στιγμή τόσο τα XDJ-1000 όσο και τα XDJ-700 λόγο ενός bug στο firmware δεν συνίστανται για χρήση με Η/Υ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ.
Αν το bug διορθωθεί από την Pioneer τότε θα είναι μια καλή λύση.
 

Inviato Tue 08 Dec 15 @ 3:11 pm
ankosPRO InfinityMember since 2009
σήμερα παρέλαβα την sx2 και δύο xdj-700.Η sx2 εργαλείο. τα 700αρια δεν τρελαθηκα,μ άρεσε όμως η οθόνη.Σε μια απλή δοκιμή που έκανα την sx2 με το virtual και τα 700αρια μόνα τους συνδεδεμένα σε μια είσοδο της sx2 με ικανοποίησε ο ήχος του virtual καλύτερα παρά τα 700αρια.
 

Inviato Wed 23 Dec 15 @ 4:56 pm
Αν θες να βοηθήσεις να υποστηρίξουμε τα XDJ-700 επίσημα στο πρόγραμμα στείλε μου ένα PM
 

Inviato Thu 24 Dec 15 @ 4:47 am
ankosPRO InfinityMember since 2009
τόσες βοήθειες έχετε δώσει αυτο είναι το λιγότερο που μπορώ να κάνω
 

Inviato Thu 24 Dec 15 @ 10:15 am
ankosPRO InfinityMember since 2009
Γιώργο σου έχω στείλει pm.Δεν ξέρω εαν το έχεις δει
 

Inviato Mon 28 Dec 15 @ 3:11 pm
Το είδα και θα μιλήσουμε σύντομα. Απλά οι μέρες αυτές είναι λίγο δύσκολες καθώς τρέχουν πολλές υποχρεώσεις και επαγγελματικές και προσωπικές ;)
 

Inviato Mon 28 Dec 15 @ 3:12 pm
ankosPRO InfinityMember since 2009
καλησπέρα.Επειδη δεν τα καταφέρνω και πολύ καλά με τα αγγλικά τελικά τα 700αρια μπορουν να συνδεθουν σε hub χωρίς προβλημα?Εχω δει οτι υπάρχει σχετικό θέμα στο αγγλικό φορουμ αλλά δεν έβγαλα άκρη.Χρειάζεται να κάνω κάποιες άλλες ρυθμίσεις? και επίσης το πρόβλημα με το (πήδημα) στο browser παραμένει?Το setup μου είναι 700αρια με denon ψηφιακό μίκτη με ενσωματωμένη κάρτα ήχου.
 

Inviato Sun 13 Nov 16 @ 4:25 pm
Γενικά υπήρχε πρόβλημα. Χωρίς να μπορώ να το επιβεβαιώσω προσωπικά, φαίνεται όμως οτι το τελευταίο firmware update που βγήκε την προηγούμενη εβδομάδα διόρθωσε το πρόβλημα και τώρα δουλέυουν κανονικά.
 

Inviato Mon 14 Nov 16 @ 11:40 am


(Vecchi argomenti e forum sono automaticamente chiusi)