Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: αρχισαμεεεε - Page: 1

Questa parte dell'argomento è obsoleta e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate

παιδια προσπαθω να ενεργοποιησω την εκδοση 7 αλλα και 8 σε ενα εφεδρικο λαπτοπ που εχω ( δεν εχω παει ακομη στο main )και μου λεει οτι δεν υπαρχει συνδεση ιντερνετ το βαζω και καλωδιακα τα ιδια τι παιζει?εχει κανει ζημια καμια παλια εκδοση?εχω να του κανω 2-3 χρονια φορματ σε αυτον
 

Inviato Sat 09 Jan 16 @ 4:18 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
λογικα φταιει παλια πειραγμενη εκδοση που κοβει τη συνδεση του vdj με το ιντερνετ.

να θυμαμαι καλα κατι με host ειχε να κανει...
 

Inviato Sat 09 Jan 16 @ 5:01 pm
djsadimPRO InfinityMember since 2006
 

Inviato Sat 09 Jan 16 @ 5:08 pm
δυστυχως δεν κανει τπτ πιθανον γιατι αυτος ο υπολογιστης τρεχει ακομα xp μαλλον παμε για φορματ και 7αρια?
ετρεχε καλα με τα xp ετσι κ αλλιως καβαντζα ηταν αλλα αν δεν γινεται αλλιως θα βαλω 7αρια
2.2 ειναι 2πυρινος 3γιγα ραμ θα τα παιζει πιστευω
 

Inviato Sat 09 Jan 16 @ 5:22 pm
ankosPRO InfinityMember since 2009
 

Inviato Sat 09 Jan 16 @ 5:53 pm
παιδια λιγη βοηθεια πλς
εγκαταστησα το 8 στον βασικο μου υπολογιστη ολα οκ αλλα το 7 που το εβαλα και αυτο δειχνει μονιμα φρεε παρολο που εκανα login τι κανω?
επισης εκτος απο την γραμματοσειρα στα 8 μηπως αλλαζουν και τα fonts?
 

Inviato Sat 09 Jan 16 @ 7:48 pm
djsadimPRO InfinityMember since 2006
to 7 to katebazeis apo to My Account --> My Licenses me to serial poy soy dinei ekei
 

Inviato Sat 09 Jan 16 @ 9:27 pm
ok ευχαριστω για αυτο με τα fonts αλλαζουν?
 

Inviato Sat 09 Jan 16 @ 9:45 pm
djsadimPRO InfinityMember since 2006
ti alagh 8eleis ta fonts allazoyn irazontas to skin
 

Inviato Sat 09 Jan 16 @ 9:48 pm
Αν δεν αλλάζουν οκ απλά σκευτηκα αν αλλαζει η γραμματοσειρά για να βαλω αλλη εως εδω παντως καλα παμε θα με φαει το ξενυχτι αποψε
 

Inviato Sat 09 Jan 16 @ 11:21 pm
Παιδια το history απο το 7 μπορει με καποιον τροπο να το διαβασει το 8;
 

Inviato Sun 10 Jan 16 @ 8:08 am
djsadimPRO InfinityMember since 2006
kokkinoskoufitsos wrote :
Παιδια το history απο το 7 μπορει με καποιον τροπο να το διαβασει το 8;

απ' οτι θυμάμαι τα μετατρέπει αυτόματα.
τι εννοείς; "μπορει με καποιον τροπο να το διαβασει"


 

Inviato Sun 10 Jan 16 @ 9:18 am
ενω η εκδοση 7 διαβαζει το history απο την παλια εκδοση που είχα το 8 δεν τιν βλεπει καθολου
εχω βαλει και την 7 και την 8
 

Inviato Sun 10 Jan 16 @ 9:34 am
Οταν μου λες οτα τα φοντς αλλαζουν πειραζοντας το σκιν εννοεις αλλαζοντας σκιν η υπαρχει καποιος τροπος αλλαγης;
 

Inviato Sun 10 Jan 16 @ 10:32 am
djsadimPRO InfinityMember since 2006
kokkinoskoufitsos wrote :
Οταν μου λες οτα τα φοντς αλλαζουν πειραζοντας το σκιν εννοεις αλλαζοντας σκιν η υπαρχει καποιος τροπος αλλαγης;

αν θέλεις να αλλαξεις γραμματοσειρά πρέπει να αλλαξεις κομμάτια του κώδικα του skin για πιο σημείο του skin μιλάμε;
 

Inviato Sun 10 Jan 16 @ 7:20 pm
ok αυτο το βρηκα εδω στο σαιτ πως θα το κανω στο vdj7 αυτο που με ενοχλει τωρα και θα ηθελα να το φτιαξω γιατι με βοηθαει στο προγραμμα ειναι το history
ειχα το history και lists απο αλλη εκδοση την οποια απεγκατεστησα και ενω το 7 την διαβαζει μια χαρα ( στο ιδιο pc εννοειται ) η εκδοση 8 την αγνοει εντελως δεν υπαρχει!!
στην 7 ολα καλα με αυτο γινεται κατι ? ειναι κατι που μου χρειαζεται
 

Inviato Sun 10 Jan 16 @ 7:36 pm
Διέγραψε το αρχείο database.xml και τον φάκελο Folders μέσα από τον φάκελο του VirtualDj (Documents\VirtualDj) και ξανάνοιξε το VirtualDj 8.
Λογικά θα σου μετατρέψει την βάση και το ιστορικό του 7 αυτόματα.
 

Inviato Mon 11 Jan 16 @ 1:50 am
babakisPRO InfinityMember since 2012
ta arxeia tou history pou eixes sto vdj 7, sto vdj 8 ta kaneis antigrafh ston fakelo history
 

Inviato Mon 11 Jan 16 @ 11:40 am
djsadimPRO InfinityMember since 2006
τα αρχεία του history στο 8 αποθηκεύονται στον φάκελο history ενώ στο 7 στον φάκελο Tracklisting οπότε πρέπει να αντιγράψεις τα αρχεία από το Tracklisting στο history ή να κάνεις αυτό που σου είπε ο PhantomDeejay
 

Inviato Mon 11 Jan 16 @ 12:52 pm
Για να το ξεκαθαρίσουμε:
Πρότεινα τον συγκεκριμένο τρόπο γιατί υποψιάζομαι οτι η εγκατάσταση του 7 και η επαναφορά των αρχείων έγινε μετά την εγκατάσταση του 8.
Αυτό σημαίνει οτι λογικά το 8 δεν έκανε καμία μετατροπή και οτι ο χρήστης δεν θα έχει ούτε την βάση του 7 διαθέσιμη στο 8.
Η διαγραφή του αρχείου database.xml και του φακέλου folders σημαίνει οτι το 8 θα "εξαναγκαστεί" να ξαναδιαβάσει την βάση του 7 και να την μετατρέψει σε βάση του 8, μαζί φυσικά με τις αντιγραφές/μετατροπές στο history κτλ.
 

Inviato Mon 11 Jan 16 @ 1:08 pm
74%