Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: ddj wego 3

Questo argomento è obsoleto e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate.

Καλησπέρα σε όλη την παρέα. Μετά από τρία χρόνια επαγγελματικής χρήσης της wego k, η οποία δούλεψε απροβλημάτιστα (με την αγορά του καινούργιου λάπτοπ με intel core i5 επεξεργαστή σε 1,5 χρόνο φουλ επαγγελματικής χρήσης έκανε μόλις δύο κρασαρίσματα σε πολύ αραιά μεταξύ τους χρονικά διαστήματα), αποφασίζω να την αντικαταστήσω γιατί έτσι κι αλλιώς ένα σέρβις το χρειάζεται, οπότε προτιμώ ένα καινούργιο μηχάνημα. Το ερώτημα λοιπόν που σας θέτω είναι το εξής: Εφόσον είμαι μεγάλος φαν του virtual dj και της συγκεκριμένης κονσόλας, να πάω στη wego 3 στην οποία δεν θα έχω ιδιαίτερα προβλήματα προσαρμογής ή συστήνετε απο εμπειρία κάποιο άλλο μηχάνημα? Επίσης προτείνετε να μαζέψω χρήματα και να πάω σε ένα πολύ πιο κορυφαίο μηχάνημα τύπου ddj rr ή με τη νέα γενιά wego δεν θα συναντήσω προβλήματα? Φυσικά δεν μπαίνω στη διαδικασία σύγκρισης των δύο controler (προφανώς και υπάρχουν τεράστιες διαφορές μεταξύ τους), απλά σημειώστε ότι δουλεύω κυρίως σε bars,cafes οπότε δεν χρειάζομαι απαραίτητα τα τρελά effects και loops ούτε στο τέλος της βραδιάς έχω "σκίσει" το μηχάνημα. Αυτό που με ενδιαφέρει είναι ένα μηχάνημα που να παίζω τη μουσική μου και να είμαι όσο το δυνατόν πιο ήσυχος από τυχόν κρασαρίσματα και λοιπά προβλήματα. Ένα μηχάνημα που δεν θα με κρεμάει αλλά να μπορώ να αποδόσω και να μη διαμαρτύρεται αν τυχόν το πρόγραμμα φεύγει πάνω από πέντε ώρες.
 

Inviato Mon 17 Oct 16 @ 2:21 pm


(Vecchi argomenti e forum sono automaticamente chiusi)