Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: bpm . κλπ

Questo argomento è obsoleto e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate.

καλημερα στην παρεα
με το 8 και μετα δεν εχω κανει καθολου αναλυση στην βαση μου παρα μονο με το 7 και οχι ολοκληρωμένη
εχω 1τ εσωτερικο και 4τ εξωτερικο λεω να το αφησω κανα διημερο να κανει μια σωστη αναλυση γιατι πολλα κομματια δεν μου πατανε καλα
υπαρχει καποια συμβουλη ? κατι που πρεπει να κανω? εννοειται θα παρω buckup και με δεξι κλικ απο το προγραμμα στο εικονιδιο του υπολογιστη και μαζικες ενεργειες - αναλυση bpm σωστα?
 

Inviato Sat 05 Nov 16 @ 8:01 am
Αν έχεις γρήγορο επεξεργαστή (τετραπύρινο π.χ.) τότε λογικά το scan θα τελειώσει μέσα σε κάποιες ώρες...
Κατά τα άλλα, όχι δεν υπάρχει κάτι ιδιαίτερο που πρέπει να "προσέξεις"
 

Inviato Mon 07 Nov 16 @ 2:52 pm
απλα για την ιστορια να αναφερω οτι εχει 2 ημερες και δεν εχει τελειωσει ακομη..i7 8gb ram+2gb καρτα γραφικων..αναγκαστικα θα το σταματησω για να παω για δουλεια σημερα και συνεχεια απο δευτερα ..εχει βεβαια 1 μυριο 300 χιλιαδες αρχεια ειναι λογικο με αυτον τον αριθμο να κανει τοσο η δεν κανω εγω κατι σωστα
 

Inviato Sat 12 Nov 16 @ 8:06 am
Μάλλον σε "στραγγαλίζει" η ταχύτητα ανάγνωσης από τον εξωτερικό δίσκο. Ειδικά οι μεγάλης χωρητικότητας δίσκοι δεν φημίζονται για τις ταχύτητες τους...
 

Inviato Mon 14 Nov 16 @ 11:43 am


(Vecchi argomenti e forum sono automaticamente chiusi)