Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: προβλημα ηχου

Questo argomento è obsoleto e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate.

γεια στην παρεα με ρωτησε το προγραμμα να αναβαθμιστει ειπα ναι και απο τοτε δεν εχω ακουστικα δηλαδη η θα εχω τα ντεκ η τα ακουστικα
να σημειώσω οτι την επιλογη αυτη την ειχα αποθηκευμενη οποτε ηθελα να δουλεψω σπιτι μονο με ακουστικα ωστε να ενημερωνω τα κομματια μου
δοκιμασα στο 7 pro που εχω εγκατεστημενο ολα οκ στην νεα εκδοση οτι συνδιασμο και να κανω δεν εχω στην εξοδο του υπολογιστη και ντεκ και ακουστικα πρεπει να διαλεξω και αυτο ειναι προβλημα επανεφερα ενα μπακ που πηρα πριν τρεις μερες και ολα οκ το προβλημα ειναι οτι με ρωταει συνεχεια τωρα να αναβαθμιστει ειναι bug? δεν κανω εγω κατι σωστα ? τα φωτα σας παρακαλω
 

Inviato Tue 22 Nov 16 @ 7:04 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Poio akrivws einai to Audio setup pou den sou douleuei ? Kapoio screenshot tha voithouse.
 

Inviato Tue 22 Nov 16 @ 7:26 pm
ευχαριστω για την αμεση απαντηση οπως σου ειπα στις προηγουμενες εκδοσεις δεν ειχα κανενα θεμα δουλευα με τα ακουστικα μου μονο στην νεα εκδοση δεν μου δουλευει στην παλια οκ καμια ιδεα?
 

Inviato Tue 22 Nov 16 @ 7:42 pm
Έχεις βάλει και Master και Headphones στα ίδια κανάλια (1+2)
Αυτό "απαγορεύεται" πλέον στο 8.2
Οπότε ή άλλαξε τα κανάλια (πχ Master 1+2, Headphones 3+4 ή Master 3-4, Headphones 1-2) ή αφαίρεσε την έξοδο που δεν χρησιμοποιείς (δηλαδή άσε μόνο Headphones με 1+2)
 

Inviato Tue 22 Nov 16 @ 9:43 pm


(Vecchi argomenti e forum sono automaticamente chiusi)