Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: ερωτηση περι εξοδων ηχου & λειτουργικου

Questo argomento è obsoleto e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate.

μια ερωτηση :

λειτουργικο windows 7 pro.

οταν εχω συνδεδεμενη μια απο τις κονσολες μου (ddj wego2 ή ddj rr ή ddj rx) εαν μπω στις ιδιοτητες των ηχειων (κατω δεξια) μου δειχνει με ενα πρασινο tik την καρτα ηχου του laptop- και την αλλη καρτα (της κονσολας) ως ετοιμη.

ο ηχος παιζει σωστα απο την καρτα της κονσολας, απλα ρωταω εαν αυτο ειναι το σωστο που πρεπει να δειχνει.

δεν το ειχα ξανα-παρατηρησει τοσο καιρο...

και μια 2η ερωτηση :
τρεχω windows 7 pro και στα 2 laptop (απροβληματιστα πρεπει να πω για 3,5 χρονια), θα ειχα καποια πλεονεκτηματα ή κερδη σε καποιον τομεα εαν αναβαθμιζα σε windows 10 ?
τα laptop ειναι i3+i5 με 6 gb ram & audio optimized

ευχαριστω πολυ
 

Inviato Wed 04 Apr 18 @ 2:55 pm
romeodan wrote :
τρεχω windows 7 pro και στα 2 laptop (απροβληματιστα πρεπει να πω για 3,5 χρονια), θα ειχα καποια πλεονεκτηματα ή κερδη σε καποιον τομεα εαν αναβαθμιζα σε windows 10? τα laptop ειναι i3+i5 με 6 gb ram & audio optimized
Διαθέτεις Porsche (i3 και ιδίως i5, με 6GB Ram) και την οδηγεί ένας απλά καλός οδηγός (Win 7). Οπότε, ναι, τα Win 10 (οδηγός αγώνων) σε αυτή την περίπτωση είναι must! Εκτός και εάν δεν βρίσκεις drivers για Win 10...
 

Inviato Wed 04 Apr 18 @ 4:02 pm


(Vecchi argomenti e forum sono automaticamente chiusi)