Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: Beach Party 2003 (Makris gialos Zakynthos)

Questo argomento è obsoleto e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate.

mixalisPRO InfinityMember since 2003
Se liges meres 8a einai etoimo to forum gia to BEACH PARTY MAKRIS GIALOS 2003. Pros to paron dwste mia matia stis fotografies twn dyo proigoymenwn xronwn.
Perimenw sxolia.

http://www.gozante.gr/bp/
 

Inviato Thu 27 Mar 03 @ 9:01 am
Kala milame tora mas eftiakses gia na dosoume ton kalutero eauto mas!Oraio,polu oraio!
 

Inviato Thu 27 Mar 03 @ 9:45 pm
Wraia.Pedes na arxisoume na organwmaste giati tha exoume pollu douleia kai proswpika den thelw o mixalis na bgalei to fidi apo thn trupa ( ase pou kapoio komati sigoura tha bgalei) Katarxhn na rwthsw an exoume kanena apo e3wteriko me dsl h cable pou tha mas bohthisei na anebazoume meros apo ta mixakia mas gia na akoume ti mousikh pezoume genikws kai na epile3oume meta3u mas poies hmeromhnies mporoume kai pou na sunantithoume autoi pou pragmatika endiaferontai gia to event.As mhn 3exname oti ektos apo emas pou prepei na eimaste h psuxh sth deuterh mera,tha prepei na perasoun kala kai oi filo3enoumenoi cjs (opoious exoume),opote h douleia mas einai diplh.
p.s. To site einai muthiko,pragmatika mas eftia3e kai hrthe thn katallhlh wra pou ola mou pane straba.
 

Inviato Fri 28 Mar 03 @ 1:30 am
Paidia xathikame. Sas afisa ena tilefono kai de phrate. Mono o Hlias.
Telika ti tha kanoyme?
 

Inviato Thu 17 Apr 03 @ 9:52 pm
mixalisPRO InfinityMember since 2003
Ola einai ypo elegxo. Exw kratisei to tilefwno sou kai syntoma 8a epikoinwnisoume. Sto meta3i o DJLSD exei kanei mia protasi gia chat twn ellinwn kai sygkekrimeno rantebou. To beach party 8a ginei kai fetos kanonika, kai zizitame gia xorigies. Ypomoni ta neotera meta to Pasxa.
 

Inviato Thu 17 Apr 03 @ 9:58 pm
geia kai apo mena.xathika gia ligo kairo.pos pame me to party?
 

Inviato Mon 07 Jul 03 @ 9:35 am
paidia to email moy to kserete opios mporei as epikoinonisei
 

Inviato Tue 08 Jul 03 @ 11:52 am
mixalisPRO InfinityMember since 2003
BEACH PARTY MAKRIS GIALOS 2003
PANJABI INDIA
SABBATO 9 AYGOYSTOY

Adelfia to party einai sxedon etoimo. Dystyxws den htan efikto na exei atomix users sta pikup. Fetos 8a exoume arketoys ry8mous apo tin India gia tin opoia yparxei eidiko afierwma. Mousiki, fagito, laiki texnh, fakirides ktl. Sto party 8a emfanistei o Panjabi Nishan Ushewalla mazi me to sygkotima toy kai oriental xoreytries. (Milame gia ton tragoydisti tis gnwstis epityxias). To programma diarkei 60 lepta kai me ayto xekina stis 12 to beach party. Meta ...ta gnwsta mexri tis 9 to prwi kai opoios antexei. 8a yparxei panta h artia organosi poy ginetai ka8e xrono kai osoi epi8ymoyn na er8oyn kai 8eloun plirofories (diamoni mekiniseis) mporoun na grapsoun edw: makrisgialos@hotmail.com.

Syntoma 8a yparxei kai istoselida me plirofories.
 

Inviato Tue 08 Jul 03 @ 10:59 pm


(Vecchi argomenti e forum sono automaticamente chiusi)