Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: erwtish gia plirwmh tou atomixmp3

Questo argomento è obsoleto e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate.

johnyppHome userMember since 2004
paides kalhspera prwta apo ola ... dokimasa to atomix mp3 sto magazi pou douleyw kai apofasisa na to agorasw mesw paypal to programma ayto... ean kserei kanenas thelw na rwtisw to ean tha mou dwsoun apla ena serial h kapoio alo link na katevasw thn full ekdosh h akoma ean mporoun na mou to styloun se cd (kalytera) opoios kserei please help!
thank you!
 

Inviato Fri 30 Jul 04 @ 1:18 am
An thimame kala tha sou steiloun link gia na to ksanakatevaseis kai serial number
Kali epilogi file pantws kai egw se magazi paizw kai eimai apolyta ikanopoiimenos.
 

Inviato Fri 30 Jul 04 @ 7:30 am
johnyppHome userMember since 2004
ok egine to agorazw twra mesw paypal pisteyw tha minw eyxaristimenos epeza vasika kai alou opou to eixan full alla eipa na to valw kai sto magazi pou paizw twra alla evala thn prohgoumenh version cracked. to ekana ayto mono kai mono na to dokimasw alla twra to agorazw xalara :)
 

Inviato Fri 30 Jul 04 @ 4:09 pm
johnyppHome userMember since 2004
lipon to agorasa mesw paypal kai sou dinoun link wste ka natevaseis thn version opou sou zitaei serial number... vasika omws exw ena provlima me to pc mou to ekana engatastash alla me to pou to anoigw klinei to programma amesws kseroume giati to kanei ayto???

to pc exei windows xp eng pro me sp1 + sp2 rc2

p4 2.53 Ghz

1 GB Ram
 

Inviato Fri 30 Jul 04 @ 4:19 pm
1) bale to serial sto profile sou
2) kane unistall opoia ekdosh exeis prin kai sbhse an minei to folder c:/program files/atomixmp3
3)kane install thn v2.2 pou katebases
 

Inviato Mon 02 Aug 04 @ 12:13 am
johnyppHome userMember since 2004
prwta apo ola sto profile mou den exei epilogi na valw to serial pou mou edwsan exei tis parakatw epiloges..


Registration : You are a registred user
Current accreditation : Demo User - level 0

den yparxei kapoia epilogi wste na mporw na valw to serial mou kai na me dixnei san registered user kai oxi san demo..

oso gia to alo na svisw entelws to programma ayto to exw kanei idh alla pali simvenoun ta idia oso gia thn version 2.2 den exw ayth exw thn 2.3 thn kenouria version.

to programma opou mou edwsan otan to katevasa den kanei install ean den tou valw to seriako mou arithmo ayton pou mou anikei me ayto thelw na pw oti den exw thn demo version alla thn full.

vasika exw akoma ena provlima me ta mp3.
einai merika mp3 opou den ta paizei kseroume giati to kanei ayto? sto magazi opou douleyw mou to kanei ayto. mipws prepei na perasw tpt codecs?

 

Inviato Mon 09 Aug 04 @ 12:19 am
 

Inviato Mon 09 Aug 04 @ 12:24 pm


(Vecchi argomenti e forum sono automaticamente chiusi)