Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: MUSIC is the answer !! Προτάσεις σας άρεσε κάτι ? Γράψτε το εδω.. - Page: 18

Questa parte dell'argomento è obsoleta e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate

geia sas paidia...ti kanete???kserete na proteinete palia kommatakia(typou olympians,dakis....)se simerina remixakia????
 

Inviato Sun 25 Jan 09 @ 2:07 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
paidia, polla dipla post blepo, kai na min to gyrisoume se antallages kai links edo mesa.. (opos se kati alla forum)
Na'ste kala.
 

Inviato Tue 27 Jan 09 @ 3:23 pm
Me exoun zalisei apo exthes me ena kommati.
Mou to zitane , alla den kseroun poio einai na mou poun oute titlo oute sygkrotima H artist.
To epaikse xthes to bradi o ant1 sto telos toy xfactor.
Htan leei to teleytaio kommati kai stous titlous telous.
Kseno fysika oxi elliniko.
Mipos kata tixi kserei kati kapoios na mou dosei ta fota tou?
Eyxaristo poly.
 

Inviato Sat 31 Jan 09 @ 10:10 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
exei kairo pou exei bgei....

Ian Carey - Keep On Rising
 

Inviato Sat 31 Jan 09 @ 12:51 pm
aledjo wrote :
exei kairo pou exei bgei....

Ian Carey - Keep On Rising

Nai bre sy aledjo to ksero to exo to kommati , alla epeidi den evlepa xfactor , kai den mou to zitousane sygkekrimena , den iksera poio einai.
Se eyxaristo para para poly pantos aledjo.
 

Inviato Sun 01 Feb 09 @ 5:44 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
sto XFactor episis akoustike kai to Let me entertain you apo Robbie Williams, kai to anaferw giati protimw tin ektelesi pou ekane o Nikolas apo auti tou Robbie. Perimenw pws kai pws na to kykloforisoun se Cd, eksairetiki ektelesi. Fwnara o Nikolas!
 

Inviato Sun 01 Feb 09 @ 6:55 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
LOUKAS reeeeeeee

i apolyti laiki foni! exei na bgalei gamota skyladika typoy berti-ploutarxou ktl ktl
 

Inviato Sun 01 Feb 09 @ 10:06 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
To ypopsiazomoun oti isoun skylas, twra mou to epivevaiwses..xaxaxaxa
 

Inviato Sun 01 Feb 09 @ 6:03 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
ma de to ikseres?
aaaa exeis xasei episodia.
pata sto google "skylodance" einai ena nonstop cd pou eixa ftiaksei se mia mera paliaaaa. ki'omos egine epytixia xoris logo.

erxetai omos to epomeno nonstop by aledjo (me skyladika enoeite) pou tha ginei tetoia megali epitixia pou yparxei periptosi na to deite kai sta magazia na to diafimizei i tzoulia....
 

Inviato Sun 01 Feb 09 @ 6:51 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
re paidia kserete kanena kalo tragoudaki?
to teleutaio kairo olo vlakeies bgainoun....

otidipote eidous, dance, hiphop,rnb,pop, oti nanai peite...
 

Inviato Mon 02 Feb 09 @ 3:36 pm
Tora bre sy file aledjo ti na sou apantisoume?
Prepei na graftei ololkiri lista , kai mporei kai na ta exeis.
Apo tin alli vevaia kalo einai na grafoume genika kanena kalo tragoudi pou vgainei kai paizetai vevaia , pros enimerosi , asxeta an kapoioi to exoume H oxi.
 

Inviato Tue 03 Feb 09 @ 6:55 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
exei petyxei kaneis kamia lista i na exei?
oti nanai, pop,rnb,hiphop,dance,house.....

aplos na einai meanstream i na mporei na ginei meanstream
 

Inviato Tue 03 Feb 09 @ 11:16 am
http://www.zooradio.gr/charts_thess.asp

rixe mia matia edw, einai ola osa paizoun teleytaia sta radiofwna (amerikanakia exoume ginei m ayta pou akoume.. exw sixa8ei n akouw duffy k kate perry .... @#$%&)


k t antistoixo amerikaniko:

http://www.billboard.com/bbcom/charts/chart_display.jsp?g=Singles&f=The+Billboard+Hot+100

oti exei edw se kana mhna 8a paizoun sthn ellada ws top40...


telos, ena chart gia dance-house:

http://www.bbc.co.uk/radio1/chart/dancesingles.shtml

(to mono kako einai oti exei poly DnB, epeidh einai aggliko)



 

Inviato Wed 04 Feb 09 @ 4:45 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
Mango Maniax - Hit The Floor
sti tyxi to brika. techno oti prepei gia tis apokries!
 

Inviato Wed 04 Feb 09 @ 11:31 am
A! Nai.
As grapsoume kai kanena apokriatiko!!!
aledjo ayto pou les einai apokriatiko H techno??
 

Inviato Wed 04 Feb 09 @ 1:03 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
kai ta 2 mazi!

diladi einai to "safri duo-played a live" se techno ekdosi
 

Inviato Wed 04 Feb 09 @ 2:20 pm
Paidia exete na mou prwteinete kanena kalo arabiko tsiftetelaki apo ayta pou paizoun sta club ayto tn kairo?
To 8elw gia ena filo alla eimai anhmerwtos sto eidos... an kaneis apo edw einai pio eidikos ka8e voh8eia eyprosdekth...
 

Inviato Wed 04 Feb 09 @ 6:51 pm
kati remix kainouriwn skyladikwn mou vriskontai se tetoio styl. an s kanoun, mporw n steilw
 

Inviato Thu 05 Feb 09 @ 4:58 am
Paidia ligo asxeto , alla eipa na sas rotiso apo edo gia na min anoigo kainourgio topic.
Skeftomai na agoraso ayta ta fotistika pou ta dinei set!!!

http://www.thomann.de/gr/stairville_matrixx_fx300_dmx_bundle.htm

Kai rotisa an leitourgoun kai ta 2 mazi!!! me to xeiristirio pou dinoun , apla sundeontasta mazi me to kalodio rmx.
Fisika den yparxei konsola fotismou rmx apla tha mpainoun stin priza , kai bazontas sto ena to kontrolaki na douleyoun kai ta 2 sigxronos , apla sindeontasta metaksi tous me to kalodio rmx pou dinoyn mazi.

Kai mou apantasisan ayto.

Hello,

If the FX-300s are in Master/Salve mode you can handle both of them with the pocket master and a cable between the effects.

Ti katalabainete eseis?

Tha douleyoun etsi pou thelo?

Eyxaristo paidia ek ton proteron gia tin boitheia.
 

Inviato Thu 05 Feb 09 @ 7:11 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
An den exeis konsola DMX, tote tha douleuoun sto automato. Sundeontai stin priza kai metaksy tous me ena kalwdio DMX (Microfwnou). To controllaki einai proairetiko. Vazeis to ena sto Master kai to allo sto Slave kai kanoun ta dika tous,apolyta sygxronismena metaksy tous, esy den asxoleisai. To controlaki einai xrisimo an theleis na epembeis allazontas to programmataki pou trexei (skines) i bebaia na ta anoiksseis kai na ta kleiseis.
Oson afora gia ta fwta pou eides, emena proswpika den m'aresoun ta kainourgia pou vgainoun me ta leds. Gousta vevaia einai auta, alla den ftiaxnoun wraia atmosfaira. Einai ligo psyxra. Psakse ligo sto youtube na deis kana videaki.
 

Inviato Thu 05 Feb 09 @ 12:28 pm
18%