Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: MUSIC is the answer !! Προτάσεις σας άρεσε κάτι ? Γράψτε το εδω.. - Page: 22

Questa parte dell'argomento è obsoleta e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate

To deytero einai to palio Finally tis Ce Ce Peniston , to opoio argotera to eixe pei kai me tous Sex Pistols
 

Inviato Fri 22 May 09 @ 1:06 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Melanie Fiona - Give it to me right ... Polllllly sexy kommati. Thymizei alles epoxes.
 

Inviato Fri 22 May 09 @ 5:25 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
oraio djdad

akousa kapou sto radio ena tragoudi pou prepei na einai palio symfona me tous ixous pou eixe kai elege
"take from friend baby..."

to kserei kaneis?
 

Inviato Fri 22 May 09 @ 7:14 pm
epeidh kai egw yaxnw djdad kai den to vriskw se parakalw ama to vreis se pio remix einai to love lockdown pes to mas edw se afto to topic giati kai egw to yaxnw....thank you
 

Inviato Sat 23 May 09 @ 2:40 am
Terzeman wrote :
epeidh kai egw yaxnw djdad kai den to vriskw se parakalw ama to vreis se pio remix einai to love lockdown pes to mas edw se afto to topic giati kai egw to yaxnw....thank you


Den yparxei periptosi na psaxneis sosta , kai na min vreis kapoio tragoudi.
Arkei fysika opos eipa na psaxneis sosta , akrivi titlo kai kalitexni , kai stin teliki , oxi kai ola tzampa , yparxei kai i dinatotita agoras kapoiou tragoudiou.
Pantos prosopika , ayta pou anaferontai , oti psaxnetai ta exo , ektos apo ayto pou leei o aledjo pou den mporo na katalavo poio einai.
 

Inviato Sat 23 May 09 @ 2:54 am
egw protimaw to remix twn LMFAO pantws. k exoun kanei remix se arketa emporika (top40) tragoudakia.
 

Inviato Sat 23 May 09 @ 6:54 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Epeidi ta exw akousei ola ta remix sto youtube (gia to Love lockdown ennow) , pithanologw pws einai kapoio remix apo paragwgo tou Nitro san ki auto pou ekanan sto tragoudi tis Duffy - Stepping stone kai akoma den to exw ksetrypwsei.
 

Inviato Sat 23 May 09 @ 5:00 pm
 

Inviato Sun 24 May 09 @ 3:18 am
Re paides mhpws 3erei kaneis kapoio site gia download acapella tragoudiwn???
 

Inviato Mon 25 May 09 @ 5:10 am
acapellas4u.co.uk/

apla kaneis sign up k katevazeis. nomizw omws oti exei ena orio gia downloads to mhna (3 nomizw...)
 

Inviato Mon 25 May 09 @ 8:41 am
opios mporei na mu vrei afto to song se mp3 ton paradexomai (giati egw pantws akoma pou exw ya3i olo to internet den to exw vrei :P pou leei kai o logos)

den to thelw apo live kai tetia kanonika mono tou to thelw...

http://www.youtube.com/watch?v=SzOCNY9Sz_Y&feature=related
to onoma tou hit tragoudiou einai fisika opws katalavenete :
Be vs. Satisfaction vs. Show Me Love
 

Inviato Mon 25 May 09 @ 3:52 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
 

Inviato Mon 25 May 09 @ 4:02 pm
 

Inviato Tue 26 May 09 @ 7:27 am
snik3Home userMember since 2009
mipws tha mporousate na voithisete paides me kapoia tragoudia pou tha ithela?

sto magazi pou paizw epeidi einai cafe bar apo tis 8 mexri tis 9.30 paizw xalara sto afti kommatakia ksena kai...meta apo 8 mines sterepsa apo tragoudia...den exw pleon ti allo na paiksw...

an mporousate na postarete mia playlist pou na tairiazei me mia tetoia xalari (oxi ypervolika xalari...na exei kai ligo rythmo) fasi tha sas imoun ypoxreos
 

Inviato Tue 26 May 09 @ 1:22 pm
ne ne aledjo ta kserw ta tragoudia poia einai alla efxaristw
apla zitisa na mou to vreite na to katevasw (kala na mou peite ola sto piato sou ta thelis etoima??oxi apla eipa mipws to exete giati exw yaksei olo to internet kai den iparxei...to kserw omws to tragoudi show me love kai to be kai to satisfaction apla den to thelw se remix tou dj horse 2008 remix pou mou edwses se link oute tou hardwell
to thelw apo tous idious tous dj alla den to vriskw den iparxei
katalaves ti ennow??
opws einai sto youtube pou sas edwsa se link oxi omws to live to kanoniko pou exei vgei apo aftous tous dj
katalavate??
 

Inviato Tue 26 May 09 @ 1:33 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
akyro
 

Inviato Tue 26 May 09 @ 1:43 pm
pali den me katalaves ...to hardwell to kserw pws iparxei apla aftoi oi dj swedish house mafia to pezoun se diko tous remix ...kai afto to remix den to exw vrei ka8olou sto net kai lew mipws eseis to exete 3etripwsei...

aaa akyro sorry ....meta to eida :P
 

Inviato Tue 26 May 09 @ 1:48 pm
snik3 an dn viazesai, 8a s grapsw mia lista me deep k soulful house pou einai oti prepei g tetoia wra.

malista, an dn variesai, akouse to mixaki pou anevsa sto internet k arxizei me deep k kleinei me pio funky ry8mous. g n mou peis an ennoeis ayta ta eidh mousikhs.
http://www.megaupload.com/?d=HIXQQHRA
(einai 7 tragoudia, 30lepta, 45Mb, 192kbps)
 

Inviato Tue 26 May 09 @ 1:54 pm
leonidassr wrote :
snik3 an dn viazesai, 8a s grapsw mia lista me deep k soulful house pou einai oti prepei g tetoia wra.

malista, an dn variesai, akouse to mixaki pou anevsa sto internet k arxizei me deep k kleinei me pio funky ry8mous. g n mou peis an ennoeis ayta ta eidh mousikhs.
http://www.megaupload.com/?d=HIXQQHRA
(einai 7 tragoudia, 30lepta, 45Mb, 192kbps)


Leonida thymise mou se parakalo poly , poio einai to proto kommati pou arxizeis?
 

Inviato Tue 26 May 09 @ 4:23 pm
Epeidh kai egw to katevsa kai mpravo ston leo mia xara akougete to mixaki sou gia arxi kala to pas stis allages mono practise einai to thema

apo oti thimame kai egw to prwto tragoudi einai to
Shakedown : At Night (twra se pio remix einai o idios tha sou diefkrinisei molis mpei kai sou apantisei)
 

Inviato Tue 26 May 09 @ 4:38 pm
22%