Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: MUSIC is the answer !! Προτάσεις σας άρεσε κάτι ? Γράψτε το εδω.. - Page: 26

Questa parte dell'argomento è obsoleta e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate

DJGEO01Home userMember since 2009
poly kalooooooo
 

Inviato Wed 26 Aug 09 @ 5:01 am
Residence DeeJays & Frissco - SEXY LOVE (Club mix)
 

Inviato Fri 28 Aug 09 @ 6:02 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Sto teleutaio album tis Vandi (live+Yparxei Zwi) yparxei ena remix tou gnwstou tragoudiou Yparxei zwi (apo kapoion Skouteri i kapws etsi) me tragoudi twn F.Y.C. Einai poly kalo, mono pou o ixos einai kapws "vrwmikos". Anazitiste to.
 

Inviato Sat 29 Aug 09 @ 4:25 am
djdad wrote :
Sto teleutaio album tis Vandi (live+Yparxei Zwi) yparxei ena remix tou gnwstou tragoudiou Yparxei zwi (apo kapoion Skouteri i kapws etsi) me tragoudi twn F.Y.C. Einai poly kalo, mono pou o ixos einai kapws "vrwmikos". Anazitiste to.


Robin Skouteris legete kai aksizei sinxaritiria.
Akouste auto: http://www.youtube.com/watch?v=pY-IDnzbi5U&feature=channel kai rikste mia matia (aftia) kai stis ipolipes douleies tou nomizw oti aksizei ton kopo kai pali mpavo tou.

http://www.facebook.com/video/video.php?v=74716516210&saved#/video/video.php?v=140663406210
Edw einai to full video
 

Inviato Tue 01 Sep 09 @ 6:59 am
Tha mporousate na mou vreite afto to tragoudi???se mp3 morfh??to yaxnw toso kairo kai den to vriskw to exw akousei ston radio 95,2 (athens)
ena savvato pou epeze mousiki o mixalis tsaousopoulos stin ekpompi The Dance Masters...
lipon piga sto release party pou ekane sto balux 31/7 kai to epekse kai ekei kai to evgala video me mono 0:27 defterolepta (epeidh htan moufa to kinito :P)
na kai to youtube link pou to anevasa : http://www.youtube.com/watch?v=8UQeaOMPALg

lipon prepei na einai ta tragoudia
Petra & Co - Just Let Go (Extended Instrumental Version) kai
Ian Carey - Keep On Rising (ala se slow speed kapws..)
(tha prepei einai kati san bootleg,mash-up,remix)
katalavate??? to yaxnw para polu kairo...ama mporeite na mu vreite kati sas efxaristw...
 

Inviato Fri 04 Sep 09 @ 5:53 am
@Tanzeman

to exw akousei k egw sthn ekpomph alla oxi me to "keep on rising"... H vash einai sigoura to "just let go" (gt to exw sto cd "the dancemasters vol.2" Twra apo ekei kai pera eisai sigouros oti dn einai live mix?
 

Inviato Fri 04 Sep 09 @ 8:52 am
ANAZHTHSH:

Paidia psaxnw dyo kommatia p akousa prosfata se club ths a8hnas
To ena exei tn loopa apo to insomnia kai leei me gynaikeia fwnhtika "tell me why"
kai to allo einai kapoio remix tou "right now na na" tou akon me loopa apo satisfaction h zombienaton (t epai3e konta k dn 8ymamai me poio htan to remix :P)
 

Inviato Fri 04 Sep 09 @ 8:58 am
DJGEO01Home userMember since 2009
parto file...... PETRA & CO - Just let go(dub mix)
 

Inviato Sat 05 Sep 09 @ 4:05 am
DJGEO01Home userMember since 2009
Eddy Wata - I Love My People (Kate Fuegos Comercial Mix)
 

Inviato Sat 05 Sep 09 @ 4:36 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
pou einai to link gia download?
plaka kano...
 

Inviato Sat 05 Sep 09 @ 4:38 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Genikos apofeygoume ta links edo etsi... kserete..
Ayto to kommati pantos einai eidiki periptosi, to epaiza apo vinylio kapote...
 

Inviato Sat 05 Sep 09 @ 9:21 am
DJGEO01Home userMember since 2009
ok sorry....
 

Inviato Sat 05 Sep 09 @ 11:54 am
ne ne eimai sigouros oti itan me to keep on rising ...mou aresei para polu ...ala to yaxnw kai den iparxei tipota...
oxi den einai live mix epeidh to exw akousei na to pezei sto radio 2 me 3 fores ta savvata stin ekpompi dance masters kai to epekse kai sto club ... imoun mprosta tou otan ekane tin allagi evale ena cd k itan afto to tragoudi ...xwris na kanei live mix...
LES na ekane live mix sto studio??h spiti tou .???xaxa den nomizw...
tespa ama vreite tipota tixaia ή to yaksete tha ithela na to postarete...thank you pantws dj geo
afto to maxi cd to exw sto pc alla den to exei mesa afto to track pou exw dwsei sto youtube link :(
 

Inviato Sat 05 Sep 09 @ 3:54 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
To eixa akouse petaxta sto radiofono kai den pisteua sta aftia mou otan akousa oti itan apo Black Eyed Peas, eprepe na to dw gia na to pistepsw. Paei xalasane ki autoi, ki eseis psaxnete na "xaraktirisete" ena kommati i enan kalitexni. Ola enas axtarmas einai paidia pia.

http://www.youtube.com/watch?v=cMxASjxRk1w&feature=fvst
 

Inviato Sat 05 Sep 09 @ 6:22 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
soooooopa

ti eidos einai auto tora????
 

Inviato Sat 05 Sep 09 @ 7:02 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
me mia leksi ...emporiko !
 

Inviato Sat 05 Sep 09 @ 7:15 pm
Kati antistoixo tou "Love Is Gone" pistevw... idio stylaki m fainetai(an kai kamia sxesh o Guetta me tous B.E.P.)
 

Inviato Sat 05 Sep 09 @ 8:08 pm
DJGEO01Home userMember since 2009
ian carey - keep on rising (MPG REMIX)
 

Inviato Sun 06 Sep 09 @ 4:19 am
DJGEO01Home userMember since 2009
ayto einai.........
 

Inviato Sun 06 Sep 09 @ 4:20 am
DJGEO01Home userMember since 2009
 

Inviato Sun 06 Sep 09 @ 4:21 am
26%