Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: Summer Dance Party! DJ DELL + DJ AleDJo

Questo argomento è obsoleto e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate.

aledjoPRO InfinityMember since 2005
Summer Dance Party! DJ DELL + DJ AleDJo

http://aledjo.atspace.com/party1.htm
deite tis fotos!

entyposeis:
1) opos exoume pei toses polles fores, o ellinas an den akousei to elliniko tsifteteli, de tou sikonetai!
ego me to dell sxediazame na paiksoume ta pio oraia kainourgia housakia kai dance, alla de trabage kai toso poly to kosmo. ektos apo merika atoma pou kserane, mono autoi dosane ligaki simasia. otan omos epese to tsifteteli i kanena elliniko dance remix, tote piran fotia ta patomata! (eidika i gymnastria me to roz eee?? dell??) an kai de to eixame katholou skopo, eutixos eixa kati ksexasmena palia xoreutika sti balitsa kai etsi kilise i bradia... (mia matia sou ftanei ktl.....) episis kai kanena zempekiko! ELEOS! eimaste oti prepei gia ta panigiria! tespa.

2)meta apo 7 ores synexous leitourgias tou vdj kai paizontas ego me ti hercules mk2, ksanfika akougetai ena tzzzzzzzzz! (eutyxos itan pros to telos tou party kai egine megali zimia). kai sas eroto! ti eftaige? to vdj i i hercules mk2? (simeiosi oti to vdj einai to 3.4 apo ti "gnosti ekdosi"). afou eklisa to vdj kai to ksananoiksa, epeze kanonika meta......
 

Inviato Mon 03 Jul 06 @ 11:31 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
mallon ftaigane ta polla ellinika !

MAllon perasate kala, kai auto einai to simantikotero. Me poio tragoudi(a) ksesikothike o kosmos? Poia tragoudi paiksate duo i kai treis fores?
 

Inviato Tue 04 Jul 06 @ 12:10 am
aledjo...to idio akribws eixa pa8ei kai egw sto diko moy party...
pali pros to telos meta apo 6 wres peripoy arxise ta tztztztzzzz..
sthn arxh nomisa oti ekapsa thn karta hxoy...
meta ypopteytika thn exodo toy mikth...
telika den htan tipota apo ta 2 (an kai gia kalo kai gia kako pira mia efedrikh live 5.1).
 

Inviato Tue 04 Jul 06 @ 11:33 am
Loipon na pw kai egw entypwseis:
Itan mia poli kali vradia pou tin euxaristithikame oloi!!
Ta Vdj sinergastika poli kala me ton mikti mou behringer djx700 kai paixane poli kala xwris kanena provlima ektos apo auto pou egine stou aledjo to vdj to tzzzz pou an itan dinata tha koufainomastan!!
Emena mou arese polli otan allazame to paiximo pou eprepe na kaneis tin allagi me to ''auti'' otan pianame to beat pou panta to epiana ginotan xamos!!!
Ta tragoudia pou aresan itan to molis xwrisa ee tote thes kanoume sxesi kai to allo itan to kainourio tou serbel takse mou,akougontousan kati fwnes sto vathos tis aithousas!! ;)
Pisteuw itan mia kali empeiria gia to aledjo pou emathe polla apo texniki(afou eixe emena dipla tou!!lolol) kai apo symperifora tou kosmou!!

ps. Re aledjo xexasame na travixoume tis gymnastries autin me to roz kai tin alli me to aspro ka...les!!
Next time!!
 

Inviato Tue 04 Jul 06 @ 2:36 pm


(Vecchi argomenti e forum sono automaticamente chiusi)