Accesso rapido:  

Forum: Balkan Forum

Topic: Dobro dosli na VirtualDJ forum - Page: 1

Questa parte dell'argomento è obsoleta e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate

DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Dobro dosli na Virtual DJ forum!
Ovaj forum je namenjen svim ljudima koji razumeju Srpsko-Hrvatski-Bosanski jezik (clanovi stare Jugoslavije):
Srbija
Hrvatska
Severna Makedonija
Crna Gora
Bosna I Hercegovina
Republika Srpska
Slovenija
Nadam se da ce vam ova sekcija pomoci ako ne znate engleski dobro.
Posto je ovo tek pocetak rada ove sekcije, odmah da naglasimo neka pravila:
Zabranjeno je:
  • Deljenje bilo kakvih warez programa, ukljucujuci Virtual DJ ili Numark Cue

  • Pricanje o krekovanim verzijama bilo kog programa

  • Deljenje muzike i linkova

  • Vredjanje drugih korisnika

  • Korisnicima bez licence je zabranjeno postavljanje kontakt informacija kao sto su Email, MSN ili Skype adresa

Moderatori zadrzavaju pravo da izmene ili obrisu nepozeljne postove.
Moje ime je Ivanovic Srdjan (Dj Alf), imam 31 godina i iz Srbije sam. Radim kao DJ 15 godina a od prosle godine sam i vlasnik firme IT-Computers koja se bavi prodajom i servisom racunara. Radim kao resident DJ u klubu koji prima do 1000 ljudi.
Moj Blog mozete naci ovde:
http://www.virtualdj.com/homepage/DJ-ALF/index.html

Vidimo se na forumu!
 

Inviato Mon 16 Jul 07 @ 10:32 pm
bagpussPRO InfinityMember since 2003
Nadam se da neces zamjeriti, posto se obracas ex jugoslovenskim zemljama, da mi ipak ne govorimo srpski, ali srpsko hrvartsko bosanski, slazes li se? Zelim samo biti polticki ispravan. :)
 

Inviato Tue 17 Jul 07 @ 1:57 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Ne zameram, ali politika je nesto sto najvise mrzim na svetu! Da nije nje, i pogresno vodjenje iste danas bi jos uvek postojala Jugoslavija ;)
Sto se tice Srpsko-Hrvatsko-Bosanski u pravu si, ali vidim da ste razumeli sve sto sam napisao :)
E sad, jel to Brendan pisao ili mu je malo pomogla supruga :) ?
Veliki pozdrav za oboje!
 

Inviato Tue 17 Jul 07 @ 10:24 am
Dj-KiboHome userMember since 2007
Pozdrav DJ-ALF!!! Zeleo bih samo da te zamolim da mi das par saveta u vezi pustanja muzike, posto je muzika meni, isto kao i tebi veoma vazna u zivotu(procitao sam na tvom BLOG-u), a ja sam tek pocetnik u vodama DJ-ejeva, imam 20 godina i obozavam da pustam muziku i da je miksujem...
Veliki pozdrav od Dj KIBO from Bajina Basta!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Inviato Tue 07 Aug 07 @ 1:39 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Pozdrav Kibo ;)
Svaki pocetak je tezak, bar tako kazu, ali mislim da je DJ-u najlakse :) Sve zavisi koji pravac muzike zelis i volis da pustas, napravis kompromis ako moras da pustas domacu i narodnu i opet istrajes da radis i izguras neki svoj stil muzike. Ja sam godinama pustao sve, a sada se baziram najvise na stranu muziku, pogotvo house, kao sto si mogao da vidis iz mojih lista. Prvo pravilo u ovom poslu je da NE MOZES da zadovoljis sve ukuse i da ce neko da te mrzi zbog toga ali je to tako ;)
Sto se tice house-a, samo nabavi sve sa mojih lista, to ce ti dosta olaksati posao ;)
Pozdrav za Bajinu Bastu :)
 

Inviato Tue 07 Aug 07 @ 1:03 pm
Dj-KiboHome userMember since 2007
Hval na savetu, DJ-ALF, veliki pozdrav za tebe iz Bajine Baste!!!
 

Inviato Tue 07 Aug 07 @ 7:57 pm
Pozdrav Alf. Voja ovde - Fayetteville, AR. Nisam mogao da odolim...procitao sam negde da si iz Svilajnca, reci mi da li znas Nenada Djordjevica. Cale mu je Boban Zubar?
 

Inviato Tue 21 Aug 07 @ 4:48 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Pozdrav
Ne znam ga licno ali iz vidjenja sigurno, sad mi drustvo prica da je sasav skroz ali ne znam ko je.
Pozdravi ga kada ga vidis, pitaj ga da li on zna mene, radim u World Party diskoteci ovde u Svilajncu.
Odakle si ti?
Pozdrav
 

Inviato Tue 21 Aug 07 @ 10:30 am
DjDiscyHome userMember since 2007
pozdrav dj-i bivse jugoslavije,,,ja sam iz hrvatske ,,,tocno iz Cerne to je pokraj Vinkovaca .... vidim da vas ima par pa eto da se i ja pridruzim...imam 23 god radim kao dj vec 4 godine u jednoj discoteci,,,volim svu vrstu glazbe...preferiram house...inace me zovu DjDiscy...pozz
 

Inviato Mon 27 Aug 07 @ 3:23 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Cao Discy i dobrodosao na forum!
Spojio sam ti poruku pod novim username-om ;)
Ako volis house, pogledaj moj blog, mnogima se svidja moj ukus ;)
Sta koristis u klubu od tehnike?
Pozdrav
 

Inviato Mon 27 Aug 07 @ 9:31 pm
cicamicHome userMember since 2007
Ćao Alfe! Jedva te nađoh! :) Tvoje liste su zakon i najlakše mi je tako da budem "up-to-date" sa house-om. :) Ja sam pod nickom "Cici" bila na House Music Forumu. Šta je sa tim forumom? A "pratim te" još sa domaćeg.de . Veliki pozdrav tebi i "balkanskoj ekipi"!
 

Inviato Mon 01 Oct 07 @ 1:58 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Pozdrav cicamic
poslao sam ti PM na domaci pa me kontaktiraj, tamo se ne pojavljujem jer su kreteni a ovde ne smem da stavim mail adresu jer ce da mi traze dodatke za VDJ ;)
Ako mislis da je tesko da me nadjes, upisi "DJ ALF" u Google i vidi ko je prvi :)
Pozdrav
 

Inviato Mon 01 Oct 07 @ 4:14 pm
Hi, I from Russia. anyone understand me?? in translit: Ya iz Rossii, menya kto-nibud' ponimaet, est' para voprosov. in Russian: здесь кто-нибудь говорит по-русски??
 

Inviato Sun 14 Oct 07 @ 1:38 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
pandora317 wrote :
Hi, I from Russia. anyone understand me?? in translit: Ya iz Rossii, menya kto-nibud' ponimaet, est' para voprosov. in Russian: здесь кто-нибудь говорит по-русски??

Hi
There is no Russian support on this forum (for now) but you can use this Google service to translate English to Russian:
http://www.google.com/language_tools
Just put the text and Google will translate it for you.
Welcome to the forum!

On Russian:
Привет!
Существует не российской поддержки на этом форуме (сейчас), но можно использовать этот службы Google для перевода английского языка на русский:
http://www.google.com/language_tools
Просто поставить текст и Google будет транслировать ее для вас.
Добро пожаловать на форум!
 

Inviato Sun 14 Oct 07 @ 4:36 am
???????, =))???? ????????? ?? ?????? ???????????. ???? ??? google ????????? ????? ?????. thanck you, Google translite is 2 bad and sorry my English is bad to.=)
 

Inviato Mon 22 Oct 07 @ 8:01 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Then try to learn English better ;) I learn it all my life.
 

Inviato Mon 22 Oct 07 @ 8:50 pm
you are know other languages??I know Russian and Ukraine lang.=))
 

Inviato Sun 28 Oct 07 @ 12:18 pm
Hi! I want to buy a timecoded vinyl, but I can not. I have a Visa Electron who can help me?
 

Inviato Mon 26 Nov 07 @ 7:52 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
 

Inviato Tue 27 Nov 07 @ 3:03 pm
ebba175Home userMember since 2007
ludi zaka ne morm zastartat VirtualDj Radio ???
kdor koli na pove!!!

Why cant I start the VirtualDJ Radio???
 

Inviato Fri 30 Nov 07 @ 1:26 pm
33%