Accesso rapido:  

Forum: Balkan Forum

Topic: Muka Sa Semplovima

Questo argomento è obsoleto e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate.

DejambaHome userMember since 2007
Imam acapelle i hocu da ih pustam u VDJ Sempler-u npr: F1, F2... i imam problem:
Editavao sam ih lepo u "Edit BMP" i kada ih pustam sa Deck-ova VDJ ih emituje sinhronizovano, ali ako ih ubacim u Sempler - BMP u Semplu UVEK ostaje isti - nebitno koji je deck u pitanju (npr. Ako mi je sempl BMP 130, a ja pustim stvar od 125 ili 135 na decku, BMP na Semplu mi je uvek isti iako mi je za odgovarajuci sempl BeatLock ukljuceno)
Probao sam i da snimim kao .vdj i opet isto!
Isto se desava sa VDJ 2.06, 3.4, 4.1, 4.3!
Moze li da se resi ovaj problemcic nekako?
 

Inviato Wed 25 Jul 07 @ 10:17 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Prvo, kako koristis 4.3 demo verziju kada ne postoji :) ?
Razmisljaj o kupovini legalne verzije ;)
Sto se tice semplova, da bi Beatlock radio u VDJ semplovi moraju da budu u ".vdj" formatu i da budu snimljeni kao "Loop" a ne kao "Jingles". Ove koje ti koristis on automatski vidi kao Jingles i na njih ne utice funkcija beatlock. Mozes da pustis tvoje semplove u deku i da ih snimis sa VDJ u Loop varijanti i onda ce ti raditi kako treba.
Pozdrav
 

Inviato Wed 25 Jul 07 @ 11:03 am
DejambaHome userMember since 2007
Probao sam sa snimim kako si mi rekao i radi kako treba, ali VDJ mi snimi SAMO 4 Beata i sa tim semplom radi kako treba.
Meni je potreban sempl od 16, 32, 64 Beata. Hocu da na nekom instrumentalu pustim sinhronizovano acapellu neke pesme, bez diranja drugog Deck-a
 

Inviato Wed 25 Jul 07 @ 12:20 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Editovao sam tvoj post, nije dozvoljeno pominjati krekovane verzije ;)
Da, VDJ po default-u snima 4 takta ili beat-a, za vise, selektuj loop od 8 ili 16 beat-a pa onda pritisni Rec dugme i onda ce ti snimiti duzi loop.
Nadam se da ces uskoro imati licencu kao i ja ;)
 

Inviato Wed 25 Jul 07 @ 1:31 pm
DejambaHome userMember since 2007
OK
Sada mi rade i loop-ovi u Sempleru i od 32 Beata kako treba.
Potrebno je samo acapella-e editovati korektno ako to VDJ ne uradi automatski, posto se sa njima malkice teze snalazi i Sempler ih pusta bas po JUS-u.
:-)
Hvala.

A za licencu........
:'-(
Bi' ja, al' visa sila.
 

Inviato Fri 27 Jul 07 @ 3:52 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Zato smo tu ;)
Kada budes imao para verujem da ces napraviti pravi izbor ;)
 

Inviato Fri 27 Jul 07 @ 5:15 am


(Vecchi argomenti e forum sono automaticamente chiusi)