Accesso rapido:  

Forum: Balkan Forum

Topic: Cue/Mix u VDJ 4.*

Questo argomento è obsoleto e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate.

DejambaHome userMember since 2007
Poslao sam pre 4 meseca post na ovaj forum, nesto su odgovarali ofrlje :-), ali verovatno moj engleski nisu razumeli kako treba.
U gornjem levom uglu kod VDJ 4.* postoji cue/mix volume slider. Interesuje me sledeca stvar:
Radim sa 2 zvucne kartice, jednom 5+1 ili 2 x mono out... Nije bitno, uglavnom imam preslusavanje naredne pesme! Interesuje me da li postoji mogucnost paralelnog slusanja na Headphones pored izabranog Decka i onoga sta ide na Main Out npr. na mestima gde DJ ne moze da cuje zvucnike.
Logicno bi bilo da kada je crossfade na Cue - slusamo sta nam je na PFL, a kada prebacimo na Mix da ide ono sta je na Master (ako se sa "MIX" ne podrazumeva samo MIX izmedju preslusavane stvari i one koja nam ide) - tako je na mixetama
Probajte da ubacite 2 stvari u dva decka, prebacite na mix i pustite - bez obzira gde je glavni Crosffade na slusalicama se uvek cuju ove dve pesme
Moze li i preslusavanje main outa da se izvede, a da ostane i PFL.
Ekvilajzeri u slusalicama nisu problem - nasao sam sta da se edituje u registriju.

Ja sam kupio externi mixer tako da nemam vise problema, a moguce je i da ce nekome da koristi
 

Inviato Fri 17 Aug 07 @ 1:35 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Mislim da to moze da se izvede mada ja to ne koristim jer koristim eksterni mikser, sto i savetujem za profesionalni rad. I ako imam Hercules MK2, opet koristim eksternu miksetu jer tako radi perfektno.
Pozdrav
 

Inviato Fri 17 Aug 07 @ 10:44 am


(Vecchi argomenti e forum sono automaticamente chiusi)