Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: Vomvos ston ixo me external mixer.

Questo argomento è obsoleto e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate.

Kalispera, xrisimopoiw teleytaia to virtual dj kai mou emfanizetai to parakato provlima...

Eno to sindew kanonika, me mia karta ixou se external mixer (pioneer 600) me hercules mp3 console(OXI mk-2) akougetai vomvos molis sindeso opoiodipote apo ta dio kanalia ston mikti(se mono kai oxi stereo). Diladi enas mikros thorivos o opoios vevaia dn akougetai otan dinamonei i mousiki alla parolayta eina provlima kathos akougetai kai sta akoustika kai sta akoustika allwn kanaliwn. Ola douleyoun kanonika apla akougetai aytos o ixos. Dokimasa kai alli karta ixou (Maya 44 Usb) mipos kai eftege i karta ixou alla to provlima sinexizei na emfanizetai.

Gnorizete mipos pos mporei na diorthothei ?

Ps. Signomi gia ta Greeklish alla dn ksero an tha emfanizontan ta Ellinika.
 

Inviato Sun 25 May 08 @ 7:33 pm
ayto etsi opws to les mou akougetai gia giwsi.
An isxyei ayto ...
Alla3e thn priza apo to pc/laptop se allo polymprizo (se allh fasi)
h' an den ginetai ayto
monose thn geiwsi apo tin priza tou pc/laptop kai 8a eisai ok


 

Inviato Mon 26 May 08 @ 3:07 pm
an monwseis thn priza pairneis risko xwris geiwsh...mporeis na agoraseis apo ena katasthma hlektrwnikwn ta perifhma varelakia..ground loop isolators legontai...syndeeis ta rca stis eisodous tou mikth kai vomvos..TELOS..kostos peripou 10-15 euro kai ta dyo
 

Inviato Thu 29 May 08 @ 8:16 pm
nai file fenderisc exeis dikio gia to risko me tin geiwsi , alla pistepse me mono se 8eoritiko epipedo.
Stin pra3h den pa8ainei tipota !!! (4-5 xronia paizei etsi)
Parolla ayta h lysi poy anafereis einai akoma pio swsti , e3alloy 10-15 eyro den einai tipota mprosta sta xiliarika poy exoume dwsei kata kairoys :)
 

Inviato Sun 01 Jun 08 @ 10:57 pm


(Vecchi argomenti e forum sono automaticamente chiusi)