Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: hercules dj console - Page: 2

Questo argomento è obsoleto e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate.

Kwsta phra mia Hercules apo ton Apopsis(mexri na er8ei h Behringer).
prwta apo ola einai pragmatika san paixnidi kai den mporw na katalabw pws thn empisteyontai merikoi se magazia.
to xeirotero einai oti ta vasikotata koympia start/pause kai cue 8eloyn mpoynies gia na path8oyn.
o apopsis moy eipe oti etsi einai ole kai oxi mono h sygkekrimenh.epishs me thn eleipsh koympioy stop den mporw('h den xerw pws)na tackarw ta kommatia ekei poy 8elw..anagkastika doylevw kai to mouse.
anagastika thn exw monima sto pc,an kai exw alles 2 kartes hxoy(moa on board 7.1 kai mia se pci 5.1)giati alliws 8a prepei ta akoystika na ta exw sthn exodo,ara den 8a exw volume.
ta kala ths einai ota h poiothta hxoy einai kalyterh apo oti perimana ,kai epeidh einai paixnidaki opws eipa,gia erasitexnikh xrhsh einai mia xara.
epeidh thn exw molis 2 meres an kati apo ta parapanw einai la8os ,parakalw na me dior8wsete.pantws gia ta lefta ths einai mia xara opws eipe kapoios edw mesa... ;)
 

Inviato Sat 19 Feb 05 @ 9:45 pm
"to xeirotero einai oti ta vasikotata koympia start/pause kai cue 8eloyn mpoynies gia na path8oyn.
o apopsis moy eipe oti etsi einai ole kai oxi mono h sygkekrimenh"

diafwnw.dokimasa to xp10 kai ta koumpia tou den pezei na mhn pationte akoma kai meta apo xronia.Stathera koumpia me mikrh diadromh.Akribws oti xreiazete.
 

Inviato Sun 20 Feb 05 @ 1:35 am
dimitri..milaw gia thn Hercules poy phra...to xp 10 den to exw dokimasei..
 

Inviato Sun 20 Feb 05 @ 1:39 am
den diafwnw me esena :) me ton filo apopsis :)
 

Inviato Sun 20 Feb 05 @ 1:49 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Dimitri gia to dj console milame, to xp10 einai allo, kai alli katigoria timis epeiseis (400 to ena..)
Apla an psakseis sto forum edo tha deis pos ta ola ta hercules exouy anto to problima, kai i dikia moy itan entelos adoyleyti (4-5 meres) -to lene "sticky"- gia ta buttons.
 

Inviato Sun 20 Feb 05 @ 3:43 am
ah sorry den katalaba nai exw ena filo pou talepwrietai me to hercules tou to exoun alla3ei 3 fores mesa se 1 xrono.
 

Inviato Sun 20 Feb 05 @ 3:53 am
alla ok kai autos to kakometaxeirizete elafra to mhxanima.
 

Inviato Sun 20 Feb 05 @ 3:55 am


(Vecchi argomenti e forum sono automaticamente chiusi)