Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: Δημιουργία skin..
lakis69PRO InfinityMember since 2011
Ψάχνω κάποιον που να γνωρίζει καλά και να θέλει να μου φτιάξει με πληρωμή αλλά λογική τιμή το skin της φωτογραφίας..η φωτογραφία είναι ενδεικτική δεν θέλω απαραίτητα να είναι ακριβός έτσι αλλά όσο πιο κοντά.


Μου είπαν για κάποιον από το εξωτερικό
Alex rd zaik τον λένε που κάνει ,αλλά δεν γνωρίζω αν είναι αξιόπιστος.
 

Inviato Wed 02 Mar 22 @ 7:40 pm
Έτσι όπως το ζητάς (αλά Traktor) είναι σχεδόν αδύνατον να γίνει. Κι αυτό γιατί πρέπει να φτιάξεις custom browser που αφενός είναι αρκετά πολύπλοκο αλλά αφετέρου εισάγει κάποιους περιορισμούς.
Το "κοντινότερο" που μπορείς να πετύχεις εύκολα είναι να προσθέσεις μια γραμμή με custom buttons πάνω από τον browser στα οποία θα χρησιμοποιείς την εντολή browser_gotofolder για να βάλεις τις λίστες που θέλεις.
Τέτοια skin υπάρχουν ήδη (π.χ. Vectro, GTS-2K21 και άλλα)
 

Inviato Wed 02 Mar 22 @ 8:08 pm
lakis69PRO InfinityMember since 2011
Δεν θέλω όπως είναι στην φωτογραφία με της traktor... θέλω αν μπορεί να μεταφέρει της συντόμευσης που είναι κάτω δεξιά δίπλα στα sampler ,να τα ανεβάσουμε στην θέση που είναι τα εξώφυλλα. Σε αυτήν την θέση τα έχει ναι μεν η traktor αλλά δεν θέλω της traktor.
 

Inviato Wed 02 Mar 22 @ 8:12 pm
lakis69PRO InfinityMember since 2011
Η ναι μπορεί να γίνει και αυτό που είπες ας ανέβει πάνω από την αναζήτηση... η φωτογραφία είναι ενδεικτική δεν είναι απαραίτητο να γίνει έτσι ακριβώς όσο πιο κοντά σε αυτό... γιατί δεν μου το κάνεις εσύ και να σε πληρώσω? 😊😊😊
 

Inviato Wed 02 Mar 22 @ 8:16 pm
Αυτό είναι σχεδόν ακατόρθωτο! Μπορεί να γίνει "πλαγίως" με custom browser αλλά η λειτουργεία του δεν θα είναι καλή!
 

Inviato Wed 02 Mar 22 @ 8:16 pm
lakis69PRO InfinityMember since 2011
Δεν ξέρω τι σημαίνει custom browser 😊
 

Inviato Wed 02 Mar 22 @ 8:18 pm
lakis69 wrote :
Η ναι μπορεί να γίνει και αυτό που είπες ας ανέβει πάνω από την αναζήτηση... η φωτογραφία είναι ενδεικτική δεν είναι απαραίτητο να γίνει έτσι ακριβώς όσο πιο κοντά σε αυτό... γιατί δεν μου το κάνεις εσύ και να σε πληρώσω? 😊😊😊


Αν μιλάμε για κουμπιά έξω από τον browser τότε είναι σχετικά εύκολο. :P
 

Inviato Wed 02 Mar 22 @ 8:18 pm
lakis69PRO InfinityMember since 2011
Θες να μιλήσουμε κάπου πιο private και αν μπορείς να το κάνεις να μου πεις πόσα θες και να το κάνουμε... το.μονο δύσκολο είναι αυτό με της συντόμευσης τα άλλα υπάρχουν ,είτε στο γνήσιο skinειτε από αλλά.
 

Inviato Wed 02 Mar 22 @ 8:20 pm
Αν θα κάνω κάτι δεν τίθεται θέμα χρημάτων.
Γράψε μου τι συντομεύσεις θες εκεί πάνω και σε ποιο skin και θα δω αν μπορώ να κάνω κάτι.
 

Inviato Wed 02 Mar 22 @ 8:32 pm
lakis69PRO InfinityMember since 2011
Θα σε πληρώσω δεν έχω θέμα... είναι 5 πράγματα που θέλω σε αλλαγές στο skin είτεστο pro είτε στο performance όπου σε βολεύειδεν έχω πρόβλημα....

1... να ανέβουν τα εφέ πάνω ( υπάρχουν τα εφέ στο performance αλλά τα έχει κάτω εγώ θέλω να ανέβουν πάνω)

2.. να φύγουν από το μικτή η επιλογή για βίντεο και scratch για να μικρύνει ο μικτής. ( αλλά τα υπόλοιπα τα θέλω ίδια)

3. Να μεγαλώσουν τα pads ( να πιάσουν και θέση από τα εφέ ,αφού θα πάνε επάνω)

4. Αυτό με της συντόμευση σε φακέλους και playlists που λέμε.

Και 5 .. ένα κουμπί για να μεγαλώνω- μικρύνει και να κλείνει η κυματομορφη.

Αυτά.. νομίζω ει αι εύκολα, υπάρχουν και σε αλλα skins
 

Inviato Wed 02 Mar 22 @ 8:42 pm
lakis69PRO InfinityMember since 2011
Εχτές μου απάντησε ο Alex rd zaik ο ξένος που ειχα μιλήσει για αν μπορεί να μου φτιάξει το skin... μου είχε πει ότι θα δει αν μπορεί να γίνει η αλλαγή που θέλω με της συντόμευση στους φακέλους..και μου είπε εχτές ότι μπορεί να μεταφέρει την θέση από κάτω δεξιά, εκεί που είναι τώρα, δηλαδή δίπλα από τα sampler και να τα ανεβάσει στην θέση που θέλω όπως στην φωτογραφία.... το λέω ενημερωτικά ότι αυτός είπε ότι γίνετε η μεταφορά... τον είπα ότι περιμένω νέα από εσένα και ότι αν δεν μπορέσεις να το κάνεις εσύ, θα το προχωρήσω μαζί του !
 

Inviato Sun 13 Mar 22 @ 2:58 pm