Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: VDJ . Προσβαση Στο Διαδικτυο
Καλησπερα !!
Σε Καποιον Απο Τους Παλαιοτερους Υπολογιστες Μου Με Windows 7 / 64 BIT , Χρησιμοποιω Την Εκδοση VDJ / 32 ΒΙΤ .
Ο Πρωτος Λογος Ειναι Αυτονοητος , Λογω Του Περιορισμου Του Υλικου Μου , Ο Δευτερος Ομως Ειναι Διοτι Σε Καποιες Περιπτωσεις Χρησιμοποιω Καποια PLUG INS Που Δεν Ειναι Συμβατα Με Την Εκδοση 64 ΒΙΤ , Οπως Για Παραδειγμα Το Milk Drop Visualizer , Οπου Κατα Τη Προσωπικη Μου Αποψη Ειναι Πολυ Πιο Εντυπωσιακο Και Ταυτοχρονα Πιο Ελαφρυ Συγκριτικα Με Το Shader , Επισης Το Laser Beat , Οπου Συγχρονιζει Το Laser Ρυθμο Με Το Quick Show Της Pangolin , Και Αρκετα Αλλα . Παρατηρησα Λοιπον Οτι Η Εκδοση 32 BIT Δεν Εχει Την Δυνατοτητα Να Συνδεθει Στο Διαδικτυο , Οποτε Ειναι Αδυνατον Να Ψαξεις Και Να Κατεβασεις Προσθετα , Οπως Επισης Δεν Μπορουν Να Παρουσιαστουν Και Τα Tutorials . Αυτο Το Παρατηρησα Στις Τελευταιες Αναβαθμισεις . Στον Λογαριασμο Μου Ομως Μπορω Να Συνδεθω Κανονικα , Χωρις Κανενα Προβλημα . Επισης Στον Υπολογιστη Οπου Χρησιμοποιω Επαγγελματικα Με Windows 11 Pro & VDJ 64 BIT , Λειτουργουν Ολα Κανονικα . Τι Θα Μπορουσε Να Φταιει Σε Αυτό ? Ισως Καποιο Bugs Των Τελευταιων Εκδοσεων ?
Ευχαριστω Πολυ !!
 

Inviato Tue 30 Apr 24 @ 12:06 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
απ οσο ξερω η 32bit εκδοση δεν υποστηριζεται πολυ καιρο πλεον.
 

Inviato Tue 30 Apr 24 @ 9:57 am
Αναβαθμιζεται Ομως Κανονικα !!
 

Inviato Wed 01 May 24 @ 5:15 pm