Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: Problima me search???

Questo argomento è obsoleto e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate.

DJPolakPRO InfinityMember since 2006
Exo treis opologistes me perasmeni tin idia diskothiki sta agglika. Stoys dyo otan kano search moy briskei kanonika ta tragoydia, ston allo (toy magazioy parepiptontos) kano search kai moy briskei allan ntalon. Xrisimopoio to virtualdj 5 rev.4. Paidia boithiste me, giati gia na paikso moy bgainei i pisti, kano synexeia search meso ton windows.
 

Inviato Thu 25 Oct 07 @ 9:24 pm
alekosgHome userMember since 2003
Tha prepei mallon na kaneis sta options-browser: check,clean,fix tin database gia osoys diskoys xrisimopoieis, me kindyno bebaia na xaseis merika tragoydia idi kataxwrimena paliotera epeidi mporei na min ta thewrei pleon "symbata".
Ligo ta kako apo ti stigmi poy twra den blepeis tipota.
Episis tha prepei se kathe fakelo poy theleis na soy psaxnei tragoydia, na ton kaneis (me deksi klik) "add to search".
 

Inviato Mon 29 Oct 07 @ 1:38 pm
DJPolakPRO InfinityMember since 2006
eyxaristo, lythike to problhma me to add to search. to mono kako einai oti tora polla tragoydia moy ta emfanizei 2 - 3 fores sthn db kai apla prepei na katsw na kanw remove.
 

Inviato Fri 02 Nov 07 @ 8:18 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
An sta briskei 2 kai 3 fores stin db kai einai diplo kai trioploperasmena ston skliro sou disko, tote kaneis oti nomizeis. An omws sta pernaei stin db san dipla kai tridipla, tote kane prwta Remove from db ena ena ta folder me tin mousiki sou kai meta kaneis add to db ta idia folder ena ena.
 

Inviato Fri 02 Nov 07 @ 5:46 pm
egw nomizw oti symvainei to ekshs:
epeidh o ypologisths poy fainontai dipla kai tripla ta komatia einai toy magazioy (poy ergazesai mallon),
ta dipla kai tripla komatia einai apo alles database poy kataxwrh8hkan me search se alloys diskoys aytoy toy pc h alloys usb diskoys apo alloys djs poy skanaristhkan apo thn database toy virtual dj aytoy toy pc. den kserw an katalavaineis ti akrivws enow, alla enas ypologisths me to virtual perasmeno, krataei sthn mnhmh toy oloys toys sklhroys poy exoyn perasei ap ayto (kai aytoys poy exei mesa + aytoys poy leipoyn twra) - osoys exoyn skanaristei vevaia apo thn database.
apotelesma: ta deixnei ola osa sympiptoyn oi onomasiers toys dipla tripla h kai dekapla..., alla deksia ekei poy anagrafetai to grama toy sklhroy, diaferei o sklhros kai doylevoyn mono ayta poy anaferontai se sklhroys poy ayth th stigmh yparxoyn kai leitoyrgoyn epanw sto pc.
 

Inviato Mon 05 Nov 07 @ 7:53 am
8elw epishs na pros8esw oti otan yparxei to proanafer8en provlhma ths emfanishs komatiwn me to search apo sklhroys diskoys poy den yparxoyn ayth th stigmh sto pc TOTE: megalh prosoxh an pas na ta valeis se playlist na paiksoyn aytomata mona toys (prin arxiseis programa px), giati otan er8ei h wra na paixtei ena tetoio (8ewrhtika yparkto alla praktika anyparkto komati...) to virtual 8a stamathsei kai 8a grafei "error".
 

Inviato Mon 05 Nov 07 @ 8:02 am
trombasHome userMember since 2003
Geia Sas,
Thelo Na Rotiso prin kano kamia gaouga

Otan kaneis ena folder "add to search" psaxnei kai ta subfolders i mono osa skorpia arxei einai ston en logo fakelo?????
 

Inviato Mon 19 Nov 07 @ 1:58 pm
ola
 

Inviato Mon 19 Nov 07 @ 4:13 pm


(Vecchi argomenti e forum sono automaticamente chiusi)