Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: DJ'ing......TELOS ? Dyskoloi kairoi gia ...Dj prigkipes.. ...Leme ...ton pono mas edo !! - Page: 10

Questa parte dell'argomento è obsoleta e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate

kai episis na sympliroso oti ok ola paizoun ta idia k ta idia....

ayto to mainstream to exei to dexomai ......toulaxiston na ta akougame k se mia sosti seira me sostes gefyres kai allages......alla kata megalo pososto oute ayto den ginetai...

oute kales allages akoume oute sostes gefyres oute tpt.....miden.......kai epeidi eimaste k o laos tou osa den ftanei i alepou vrikame kai tin dikaiologia.....<<O KOSMOS DEN DINEI SIMASIA SE ALLAGES K TETOIA>>>

geia sou m......ka ellina me to ksourafi myalo pou diatheteis.......gia ola exoume mia lysi......


epeidi kapioi einai anaksioi na mathoun na mixaroun PAEI NA PEI OTI O KOSMOS den dinei simasia se mia kali allagi giati apla den exei tis gnoseis gia na krinei.....

diladi ama deis enan oraio pinaka zografikis pos les einai oraios>??eisai zografos?H gia na sou aresei ena fagito prepei na eisai mageiras?

o allos egine dj giati thelei gomenes
o allos thelei na pernaei tin ora tou,o allos thelei na kanei xavale,o allos gia na nomizei oti einai star.........pou tha paei ayti i douleia?


kai fysika otan oi perissoteroi paizoun malakies o kosmos anagastika katafevgei sta ellinika......oxi oti symfono me ayto alla....


edo sta club exoun mperdepsei akoma k ta mpoutia tous...........club pou servirei k fagito noris.......o enas lioma sta ksydia kai o allos troei mpiftekia.......
 

Inviato Mon 13 Apr 09 @ 4:38 pm
ilias7Home userMember since 2005
diabazontas tin teleytea frasi soy pethana sto gelio.en meri exeis dikio.kai lew en meri giati,pisteyw(toxw pei polles fores)pws oi allages einai oi teleytaies poy metrane.prwta prosexeis to ayti tou pelati.a)na min to xasei b)mpenontas sto magazi na akoysei ixoys-melodies poy tha toy katsoyn kala. c)meta, me tis katalliles gefires (poli swsta to eipes) to girnas opoy theleis.ekei einai i magkia.oso gia aytoys poy gia na broyn gkomena ginonte dj,otan milisa gia ta kaka tis texnologias ...........me kraksane.(an thimame kala, ki esi)
 

Inviato Mon 13 Apr 09 @ 4:47 pm
ennoeite oti prepei na prosexeis kai ta aytia tou pelati k na exeis gnoseis...alla k oi sostes allages den paizoun rolo?ola exoun tin simasia tous...

me to thema tis texnologias k ego symfono alla apo oti mou lene k palia agorazan kapioi vinylia k to epaizan djs....toulaxiston tote eixan k apopsi koitousan ligo tin texniki ...tin kali texniki ennow eno tora ektos apo ta typakia pou piran ena pc H ena controller kai eginan djs akoma k oi dimosiosxesites.....oi barmen H oi apotyximenes diasimotites

tin eide dj mexri k o isaias matiampa.....epaikse sto kolonaki k piga k pethana sta gelia......ymarton.......o parthenis tin eide k aytos dj......mexri k o rouvas ekane dj set stin santorini.....vre saki kane kamia kolotoumpa na se vlepoun oi rouvitses giati to athlima den to katexeis....
 

Inviato Mon 13 Apr 09 @ 6:12 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
paidia sorry argisa na enimeroso to blog mou!

xexe blog to exo kanei to forum pou leo gia ti douleia....

loipon piga kai exthes na do ton allo synadelfo pou tha exoume miso miso to magazi.
o typos epaize me cd 3x500 kai autos.
eton 30, 13 xronia dj kai exei peksei kai me vinylia.

sto thema mas tora.
autos paizei ta panta. apo palia 80's mexri kai simerina. kserei apo mousiki kai kserei na mixarei.
otan omos me eide me to laptop tou perase i gh kato apo ta podia tou!
eixa paei me to laptop kai ti hercules mk2 kai molis eide ti hercules ekane les kai eide eksoghino!
kai akouste to giati.
syzitisame kai mou eipe oti psaxnei poly kairo kapoia lysi na paizei me laptop kai de mporei na brei akri.
pige agorase mia karta ixou 250 euro kai de mporei oute kan na ti setarei.
tou aresei to vdj, exei kanei merikes dokimes alla olo diabaze sto internet kai forum (+greek forum vdj) oti
autes oi konsoles genika einai GTP.
to eixe kaimo omos na dei apo konta kati tetoio pos douleuei. epaiza me ti mk2 kai tou fainotan paradeisos!
epaikse kai autos kai kaulose apoisteuta!
erixne kantilia pou toso kairo paizei me cd kai de dokimase na agorasei mia konsola alla pire mia karta ixou pou de tou douleuei.
milagame gia ores kai tou edixna kai to vdj.
itan apofasismenos tin alli mera to proi na paei na agorasei ti hercules mk2 kai go epemena na parei ti rmx alla epemene sti mk2.
telika pige simera proi proi kai pire ti rmx epidi epemena ego.
simera piga sto magazi na ton boithiso na egkastasei to vdj kai ti konsola rmx.
itan toso eutyxismenos pou gelagane akoma kai ta aftia tou!
tou ediksa ligo to vdj kai kaulose apisteutaaaa an kai to dyskoleuei ligo na to mathei (edo thymithika ton penguin pou elege gia to traktor oti einai eukolo)
kai leo ego tora. edo polemouse me filous tou na mathei to vdj pou einai aplo, tha kataferne pote to traktor?
o typos EINAI dj, oxi computeras....

kserei na mixarei kai tou zitisa na mou mathei auto pou de katafera monos mou kai to eixa anaferei edo.
pos mixarontai ta skyladika kai otan telionoun ta logia tou protou arxizoun tou deuterou kai MOU to emathe se 5 lepta!
autos paizei kai se megala magazia alla kathimerines paizei sti kafeteria.
opos legate kai seis, epaggelmatias pou kathimerines thelei kafeteria.
opote ego tha paizo paraskeui sabbato +kamia kathimerini otan thelei repo.

fantastete, epaggelmatias dj kai dyskoleuetai na mathei to vdj...
den einai kako alla to leo gia merikous pou ta blepoun ola eukola.

oso gia entyposeis pou exo gia rmx tha to grapso sto allo topic pou exei problima enas user
 

Inviato Mon 13 Apr 09 @ 7:01 pm
paizei se megala magazia?einai eykolo na mas peis se poio?
 

Inviato Mon 13 Apr 09 @ 7:16 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
auti ti periodo paizei se ena ektos athinon kai pernei ap;oti mou eipe 100euro ti mera (bradia).

min anysixeis, den einai skylodj. apofeugei na paizei tetoia.
einai pio poiotikos me 80's kai diafora alla mexri house.

aplos iksere na mou mathei auto pou ithela ego gia ta skyladika kai genika ola ta tragoudia.
mou eipe akirbos oti eipes kai sy "ola ta tragoudia mixarontai kai sygxronizontai"

btw esy akoma arrostos eisai?
 

Inviato Mon 13 Apr 09 @ 7:25 pm
oxi eytyxos.........to kseperasa k ayto apo tin paraskeyi!!!!!!
 

Inviato Mon 13 Apr 09 @ 7:47 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
telika tha mou peis pou douleueis na peraso na se akouso mpas kai matho tipota kai apo sena?
 

Inviato Mon 13 Apr 09 @ 8:01 pm
sou eipa gia eynohtous k mono logous den tha sou po!kapoia stigmi tha me anakalypseis k emena!
 

Inviato Mon 13 Apr 09 @ 8:14 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
re paidia pou pao kai mpleko synexeia?

thymomaste gia to magazi pou elega?

e mou kanei parapona oti de paizo polla laika

ME EXETE EPIREASEI kai exo xasei to talento mou!

xaxaxaxa antelos lol re paidia

ora 23:30 kai eno paizo ellinika euxarista, "tora", "sti pyra", "mi kaneis pos de thymasai" kai alla diafora tetoia
erxetai kai to boss kai mou leei
-bale ellinika!
-.... auta pou paizo ti einai?
- :| (thymomenos)
-aaa laika enoeis?
-nai mpravo
-ok

(ellinika = laika)

arxizo kai go kakomoiris kai paizo klapsomounika (autos o fakelos douleuei poly tora teleutaia)
bazo zina, theodoridou, ploutarxo ktl ktl

ksanaerxetai!
-RE bale laika sou leo!
-.....

arxizo me makropoulos, kiamo, berti, karra gonidi ktl ktl
erxetai enas meta kai mou zitaei "xrysoxoidi"....

sto telos tis meras mou leei to boss
-"de ta piges kai toso kala simera" ekei ego arxizo na gelao me eironia,
-telika tha mou peis ti thes?
-sou leo thelo laika apo tis 23:30 kai meta
-auta pou bazo ti einai? den einai laika?
-oxi ego thelo laika kapsouras
-e o ploutarxos ti einai?
-bre auta einai popakia
-tha mou peis ti enoeis me ti leksi laika? o kathenas to leei opos thelei. ego mporo na sou paikso kazatzidi kai dionysiou kai na sou po oti einai laika! laika den einai kai auta? pes mou ti thes na katalabo.
-ok exeis dikio. thelo tragoudia laika kapsouras!
-diladi thes teliomena skyladika opos gonidi, xrysoxoidi, terlega?
-terzi, sfakianaki, gonidi, karra ktl ktl

o re pou einai o penguin na mas akousei leo apo mesa mou...
 

Inviato Tue 21 Apr 09 @ 9:53 am
ama imoun ego ekei tha ton eixa kopanisei kiolas asto.......

o kathe vlaxos poulise probata kai pire pososta se magazi.......


opote to ithiko didagma einai na pigaineis na douleveis se pio sovara magazia se pio sovares perioxes.......giati filadelfeia,patisia,mpournazi ,peristeri ,petroupoli k tetoia.....asta..........den thelo na pareksigitho k ego se mia apo aytes tis perioxes meno alla den doulevo se aytes.....

episis na dialegeis cafe pou den xreiazetai n a paizoun laika meta tis 11
 

Inviato Tue 21 Apr 09 @ 1:53 pm
Kai ti wra teleiwneis se ayto to cafe?
Dhladh apo th mia theloyne house kai apo thn allh laika kapsoyrika?
Poly kapsimo!
Na erthw na diaskedasw ekei!
 

Inviato Tue 21 Apr 09 @ 3:55 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
xaxaxaxa
re GTP entelos!

m'aresei omos giati einai konta sti perioxi mou, ligi benzini diladi... kai grigora.
apo tin alli fonazo merikous filous kanoume xavale kai afino to vdj na paizei... kai sto telos plironomai!

xaxaxaxa

mexri stis 2-3 einai anoixto...

de niotho typseis omos, opos eixate pei oti mporei na perno ti thesi apo kapoion epaggelmatia DJ dioti kaneis epaggelmatias DJ de tha pigene ekei...
opote koinoniko ergo kano pou boithao kati teliomenous na pinoun kai thymountai diafora....

sto telos tis imeras diladi giati stin arxi paizo kala komatia oso exei kosmo. meta tis 11-12 pou menoun oi ligoi to kano auto.

@DJ-PENGUIN to n.hrakleio se poia katigoria to bazeis?
douleua kai kei, ebaza kala komatia kai poiotika ap'ola ta eidi alla poly arga meta tis 1 to skyliaza to thema.
arese omos se pollous giati kaneis allos den epaize tetoia se auti ti perioxi kai imoun protoporos 8)
 

Inviato Tue 21 Apr 09 @ 6:05 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
aaa to allo sas to exo pei?
eixa brei mia kafeteria sti metamorfosi pou zitage barwoman kai dj.
perno til kai pao.
sabbato ora 22:00, mpeno sto magazi kai blepo to boss me ti barwoman na kathontai sto bar kai na blepoun tileorasi!
oute mia psyxi den ypirxe mesa sto magazi. (megalo magazi)
aporisa alla milisa mazi tou kai akouste ti mou eipe.

"to exo to magazi 2 xronia kai de paei kala, etsi skeftika na balo dj, barwoman kai serivtores polles. etsi o dj kai oi ypoloipoi tha feroun apo merikous filous tous kai tha exei kosmo to magazi..."

NAI NAI to akousa KAI auto!

anekdoto tha to kano...

an psaksete i aggelia yparxei akoma stin efimerida.
 

Inviato Tue 21 Apr 09 @ 6:23 pm
dose mou ta tilefona na tous kano farsa.......
 

Inviato Tue 21 Apr 09 @ 6:37 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
DJ-PENGUIN de mou eipes gia to n.hrakleio.
btw akoma de douleueis?
 

Inviato Tue 21 Apr 09 @ 6:58 pm
akoma ti ennoeis akoma?kanonika doulevo .........ektos kyriAki deytera triti..........se ligo kairo (to poly 2 evdomades) kleinei to magazi gia kalokairi k pao sto kalokairino....gi ayto me vlepeis tetoies meres online
 

Inviato Tue 21 Apr 09 @ 7:41 pm
Otan milaw egw gia xeftila kai Parakmh....EUTYXWS xekinhse h kalokairinh sezon gia mena,sthn Agia Pelagia sthn Krhth...Douleuw ekei 4 kalokairia seri,kai exw vrei thn ygeia mou...Klytera tameio anergeias to xeimwna para na asxoloumai me tyria kai provata....mpeeeeee men..ante kalo kalokairi vre.
 

Inviato Tue 21 Apr 09 @ 8:10 pm
aledjo an epitrepetai ti merokamato paizei se ayta ta skylocafe?
 

Inviato Wed 22 Apr 09 @ 12:24 pm
fenderisc wrote :
Otan milaw egw gia xeftila kai Parakmh....EUTYXWS xekinhse h kalokairinh sezon gia mena,sthn Agia Pelagia sthn Krhth...Douleuw ekei 4 kalokairia seri,kai exw vrei thn ygeia mou...Klytera tameio anergeias to xeimwna para na asxoloumai me tyria kai provata....mpeeeeee men..ante kalo kalokairi vre.


Einai kai ayto mia lysh, to exw kanei kai ayto.
H kalyterh omws lysh einai na allakseis doyleia kai na exeis to djliki san deyterh doyleia wste na epilegeis poy tha paikseis kai na mhn exeis anagkh ta tyria kai ta provata.
Pleon then mporeis na zhseis kai na eksartiesai mono apo ayto.
Eksalloy ws pote tha doyleyoyme san dj?
Kai kathe kalokairi tha metanasteyoyme san ta apothhmitika poylia?
Den kserw gia sas alla egw then thelw na paw 50 kai na mhn exw oyte enshma kai na asxoloymai me ta vlaxoafentika sta 50 moy.
Ase poy den tha mas pernei kai kaneis se aythn thn hlikia (ektos an ginoyme onomata, xlwmo omws) kai tha gelane kai oi pitsirikathes vlepontas enan pappoy na paizei.
Kai estw oti gnwrizete mia kopela kai ths lete oti eiste dj.
Ti nomizete oti tha kanei?
Tha sas parei sta sovara?
 

Inviato Wed 22 Apr 09 @ 12:38 pm
27%