Accesso rapido:  

Forum: Balkan Forum

Topic: pitanje od nooba XD

Questo argomento è obsoleto e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate.

andr3yHome userMember since 2009
pozz svima..

evo meni treba pomoc.. pocetnik sam.. neznam vele o ovom pravom dj-anju.. al vjezbam preko vdj-a vec duze vrijeme.. dobro mi ide.. volim to radit.. uzivam u tom..

sad pitanje.. (ako nezelite pomoc nemojte davati neukusne komentare.. ako zelite pomoc unaprijed zahvaljujem ^^..)

nemam nikakve opreme, ama bas nista.. imam tu u gradu par klubova.. znam vlasnike.. razumin se u glazbu, sta ljudi vole, kuzim se.. htjeo bih da se polako pocmem baviti dj-anjem.. u ta dva kluba inace samo dere cajka.. ne slusam to bas.. ja sam vise rap,rnb,rock,house.. al sta ces.. htjeo bih da si kupim neke pocetnicke opreme.. da polako pocmem.. sasd bi puto u ta dva kluba dobre pare daju a ovi dj sto im pusta seljak teski.. pojma nema al zaraduje pravo.. za vikend uzme u ta dva kluba po 150€.. kontam imam sad nekih para.. znam dobro vlasnike.. ulozim u opremu, isplatim je kroz jedno vrijeme.. i ucim se.. ja vam stvarno pojma neam sta mi od opreme treba..

moze neke sugestije.. napominjem nemojte nesto skupo a ni nesto lose.. ipak bi se htjeo da nastavim s tim baviti.. neka pocetnicka oprema.. onako solidna.. napisite sve sta mi treba, par modela opreme sto preporucate, ako imate nekih korisnih linkova sto bi mi mogli pomoci u daljenjem radu.. bio bih zahvalan.,,

unaprijed se zahvaljujem
 

Inviato Sat 27 Jun 09 @ 7:06 am
eo vako potrazi si herkules ili total control i ako je herkules jako jeftin mal i brzo prenosan majka za klubove zato ja volim svog x ponenta vise of gramofona svojih zanemari x ponenta jako je mocan ali jako i skup e sad kad si kupis herkulesa nadji si neke sluje onak solidne ja bi ti reko sonija DRM-V700 ali skupe su nadji si nekog STANTONA zatim kad si sve to naso baci se malo na prucavanje mjuze (stare stvari remixi starih stvari rock remixi prati chartove(ljestvice) zatim odluci sta ce spustat na st ase FILAŠ onda sve to skupi i zaputi se prema klubu isteraj selju i kreni radit

NADAM SE DA SAM POMOG AKO NIJE JASNO SAMO PITAJ :D
 

Inviato Sat 27 Jun 09 @ 8:25 pm
andr3yHome userMember since 2009
znaci vako

treba mi laptop..

hercules il totalcontrol , slusalice.. i jos nesto?!

gdje u bi mogao nabavit taj hercules il totalcontrol, imal to negdje od sarajeva do splita?! to mi je onako bilize, il moze i ZG
cijene oko prilike?!

pratim ja ljestvice redovito.. posebno house, rnb, hiphop...
meni samo treba oprema i seljo odlazi XD..
 

Inviato Sun 28 Jun 09 @ 4:05 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Ako uzmes Hercules RMX onda imas i zvucnu untra koja ti treba, a Numark Total Control nema zvucnu pa bi ti onda trebala i neka USB 5.1 zvucna karta sto je trosak extra. Imas Numark Omni Control koji ima zvucnu u sebi:
http://www.numark.com/omnicontrol
 

Inviato Sun 28 Jun 09 @ 6:36 am
de ALF zbuni coeka uzmi ovo sto je on reko herkules RMX potrazi si slike da vidis kaki je ako ti se svidi uzmi vjeruj mi dobro ce doc za prvu ruku sigurno slusalice laptop i to je to netreba ti nista vise kasnije kako budes napredovo vidit ces sta titreba zapamti DJ-anje je proces koji traje
 

Inviato Sun 28 Jun 09 @ 10:15 am
andr3yHome userMember since 2009
ok sve to..
al gdje da nabavim to.. i kolike su cijene okoprilike..
 

Inviato Tue 30 Jun 09 @ 7:02 am
NABAVIT CES negdje u hrvatskoj googlaj si nesto tipa prodaja herkules rmx konzole itd..moras sad malo pocet sa tim neide ti to pajdo samo preko noci men je trebalo 6 godina da znam ovo sto danas znam kad mi neko tak dodje koji oce tak nesto pokrenit meni je jako dragto ali kad se sjetim samo koliko toga uffff mislim da bi odusto od toga. :( jer dobro je dok ucis najgore je kad ponavljas.
 

Inviato Wed 01 Jul 09 @ 10:23 am
andr3yHome userMember since 2009
ok evo nasao sam nesto..


Hercules. DJ Console RMX
Cijena: 3.000,00


Hercules. DJ Control mp3
Cijena: 1.500,00

koja je sad razlika izmedu ova dva?
 

Inviato Wed 01 Jul 09 @ 4:07 pm
herkules RMX ti ima zvucnu ugradjenu u sbei koja TI TREBA a ova dole nema..znaci ak oimas laptop kupujes si herkules rmx i to ti je to ali gledaj...HERKULES RMX CJENA 3000 A X PONENT KOJI JE VELIK I DUPLO BOLJI JE NEKIH 4 tisuce i nest sitnog..ja bi radje ako mislis se ovim nekak ozbiljnije bavit uzeo tog x ponentai radi ona virtual dj-u i dobro----GOOGLE JE TVOJ PRIJATELJ GOOGLAJ M-ADUIO TORQ X PONENT PA MI JAVI STA MISLIS O TOME(ovo se ne derem nego naglasavam) :D
 

Inviato Thu 02 Jul 09 @ 6:52 am
andr3yHome userMember since 2009
odlucio sam da cu uzet herculesa iako mi se xpont cini bolji..

i jos kupujem laptop..svejedno za fax trebam laptop, pa imate li vi kakvih negativnih/pozitivnih iskustva s nekim stavrima.. na sta da najvise obratim pozornost...
nemojte sad neke loode da bude iznad 500€.. ne kanim toliko potrosit..

 

Inviato Sun 26 Jul 09 @ 6:01 am
neznam doduse nisam nikad radio na HERKULESU RMX ali ALF je pa eto on bi ti mogo tu malo pomoc..za laptop ja ti preporucujem neki ACER ASPIRE 5735Z JA GA IMAM vec dosta onak duze vrjeme nekih 6-7 mjeseci laptop nije skup mene je izaso 35888 kn i mogu ti rec da se nemogu pozalit odrzavam ga cistim mislm na softwerski dio i nikad mi nije da kucnem u drvo pao sistem na gaži u to je dobro ali moram sad da rusim sistem jer sam pokupio neki vajrus i nece da mi promjeni pozadinu..:(
 

Inviato Mon 27 Jul 09 @ 3:08 am
andr3yHome userMember since 2009
planiro sam aspire... nasao sam neke u ZG ima 5 modela sve ispod 3000kn..
tako da hercules rmx + laptop = 6000 Kn , 1500KM

skup sport lol... nadam se da ce mi se isplatiti.. a svejedno bi ih potrosio, bolje na nesto sto vrijedi..

p.s. koliko dode org VDJ u nas.. i gdje ga kupiti


 

Inviato Tue 28 Jul 09 @ 5:03 pm
ni kod vas ni kod nas nema VDJ za kupit osim preko ove stranice(obrati se alfu) i on ti kosta 300 eura to ti je 2100 kn imas da ti dodje preko cd-a ili dirktni download koji je ja mislim nesto jefitnij ili tak nesto..uglavnom ako kupujes naruci si na cd-u ipak kad ga mozes opipat imas neku sigurnost ono napravis si kopiju a original cuvas i dobro.a ovako ako je download ja nisam kupio tako da neznam sta sad naprimjer srusi se kom izgubis sve podatke kako vratit instalaciju itd itd..uglavnom progrma se (ne)isplati kupit samo ga zvuk zeza jako jako jako ali sve ostalo pre odlicno a kaso sto znas kvalitetan zvuk ti je priritet svakom DJ-u Klubu.
 

Inviato Thu 30 Jul 09 @ 8:09 am


(Vecchi argomenti e forum sono automaticamente chiusi)