Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: thorivos sta megafona

Questo argomento è obsoleto e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate.

hello htes epexa se ena party opu enikiasame megafona. iha omos to exis provlima. otan den ixa mousiki akougotan enas thorivos ala den ixera ti eftee. katalava episis pos i piotita tou ixou den itan ke toso spudea. stin arhi omos molis piga na valo ta pragmata m den ixe afto to provlima. exete kamia idea?
 

Inviato Sun 12 Dec 10 @ 4:33 am
alexmakPRO InfinityMember since 2009
otan anixes to virtual dj arxise na akougete o ixos??
 

Inviato Sun 12 Dec 10 @ 5:14 am
a den prosexa. nmz pos oxi ala den ime siguros
 

Inviato Sun 12 Dec 10 @ 10:29 am
alexmakPRO InfinityMember since 2009
kati me tis gioseis tha ginete logika..
 

Inviato Sun 12 Dec 10 @ 2:15 pm
o hxos autos erxetai sunh8ws apo paremvoles mixth enisxuth hxeiwn...Isws o enisxuths h ta hxeia h to setup me to opoio epaizes na tan mapa kai gi auto na akouges tn 8oruvo auto.Outws h allws ola ta hxosusthmata pou exw akousei oso kala kai an einai vgazoun ena hxo otan dn paizei h mousikh....
 

Inviato Sun 12 Dec 10 @ 2:34 pm
alexmakPRO InfinityMember since 2009
autos ixos vgenei otan ta exeis psila... genika oso ta dinamoneis (xoris na exeis valei na pezei kati) k ginete se ola ta ixia... se alla mikros k se alla megalos..
 

Inviato Sun 12 Dec 10 @ 2:57 pm
auto lew kai gw re kai siga na t exeis an plhsiaseis to auti sou sto hxeio 8a akouseis hxo...
 

Inviato Sun 12 Dec 10 @ 3:13 pm
alexmakPRO InfinityMember since 2009
oso pio dinata to vazeis toso pio poli akougete... k auto pistevo oti ofilete sta reumata...
 

Inviato Sun 12 Dec 10 @ 3:21 pm
ne kati akouete otan ine dinata ala afto itan kapos dinato. isos na min kathotan kapio sirma ston mikti kala?
 

Inviato Mon 13 Dec 10 @ 9:45 am
alexmakPRO InfinityMember since 2009
tsekare ta kalodia an kanoun sosti epafi (kounata k me anixta ta ixia k des an otan kounas kapio kanei pio poli thorivo) etsi k dn ine auto arxize na aposindeeis siskeves (apo to laptop mexri tin teleutea prin ton enisxiti) gia na katalaveis an fteei kana mixanima.. kanta auta k edo imaste emeis..
 

Inviato Mon 13 Dec 10 @ 10:11 am
οκ σας ευχαριστω
 

Inviato Mon 13 Dec 10 @ 4:05 pm
alexmakPRO InfinityMember since 2009
oti thes edo imaste filos ;)
 

Inviato Mon 13 Dec 10 @ 4:13 pm


(Vecchi argomenti e forum sono automaticamente chiusi)