Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: ddj rr crash

Questo argomento è obsoleto e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate.

babakisPRO InfinityMember since 2012
[Windows 7 i5 2.3 8gb ram ssd samsung 850 evo ]
Agorasa prosfata mia ddj rr kai paizw me tin teleutea ekdosh. tin doulepsa 2 bradia ola teleia, tin epomenh ebdomada omws thn paraskeuh ekei pou epaiza crashare to virtual kai h konsola nekrh me anamena ta leds kai ebgaze enan hxo san na akoumpaga to rca kapou me shkomeno kanali (iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii) , mou to ekane 5 fores auto to brady thn teleutea apla phga na anoiksw to config kai apla crashare kai sbhsane kai ta led tis konsolas... Kanw format pernaw ola ta drivers apo tin axrh setup to laptop gia mousiki xamilomena grafika full epidwseis to asio sto 512.. paizw to sabbato mou to kanei 2 fores suniditopoiw oti dn exw kanei to teleuteo firmware tis konsolas, to kanw ,kai x8es kyriakh pou epaiza se allo magazi mou to kanei akariea gia 1 sec doulebei kanonika kai meta apo 5 wres programma stamataei na doulebei kai h konsola kai to virtual .. otan egine auto anabosbhsa tin konsola apo pisw apo to power button kai dn antapokrinotane mono otan termatisa to vdj anapokrithike sto power button .. kamia idea ???
PS den exw katalabei akoma an ftaei to virtual h h konsola stamatane na douleboune kai 2 tautoxrona
sygnwmh gia ta greeklish exw mono EN sto laptop
 

Inviato Mon 30 Jan 17 @ 8:34 pm
Το πιθανότερο είναι να φταίει η σύνδεση USB.
Δοκίμασε ένα άλλο καλώδιο USB ακόμα κι αν αυτό που έχεις είναι καινούργιο. Και παρατήρησε αν το καλώδιο κουμπώνει "σκληρά" και στις δύο πλευρές ή σε κάποια από τις δύο "παίζει" λίγο...
 

Inviato Mon 30 Jan 17 @ 8:41 pm
babakisPRO InfinityMember since 2012
exw kai tis konsolas kai 2 croma cables to ena eutheia to allo gwniako kai me ta 3 kalodia mou to ekane 8a dokimasw kainourio kai einai fix ta croma kai epixristomena me barelakia

 

Inviato Mon 30 Jan 17 @ 9:21 pm


(Vecchi argomenti e forum sono automaticamente chiusi)