Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: virtual 8 le vs virtual 7 le

Questo argomento è obsoleto e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate.

καλησπέρα σε όλους.. παίζω χρόνια με το virtual dj και προχθες αντιμετώπισα μια κακή ποιότητα ήχου και μ είπαν οτι οφείλεται στο πρόγραμμα γιατί το μαγαζί είχε πολυ καλό ήχο.. επειδή δεν θέλω να αλλάξω πρόγραμμα αν το αναβαθμίσω σε 8 θα έχω καλύτερο ήχο?
 

Inviato Fri 03 Feb 17 @ 2:09 pm
karakalou wrote :
καλησπέρα σε όλους.. παίζω χρόνια με το virtual dj και προχθες αντιμετώπισα μια κακή ποιότητα ήχου και μ είπαν οτι οφείλεται στο πρόγραμμα γιατί το μαγαζί είχε πολυ καλό ήχο.. επειδή δεν θέλω να αλλάξω πρόγραμμα αν το αναβαθμίσω σε 8 θα έχω καλύτερο ήχο?


 

Inviato Sun 05 Feb 17 @ 2:25 pm
Ο ήχος του VirtualDj 8 είναι σαφώς πολύ καλύτερος από τον ήχο του VirtualDj 7.
Από την άλλη ο "κακός ήχος" είναι παράγοντας πολλών πραγμάτων και όχι μόνο προγράμματος.

Αυτό που θέλω να πω είναι οτι μπορεί το VirtualDj 7 να έχει λιγότερο καλό ήχο από το 8, αλλά σε καμία περίπτωση δεν τον λες "κακό" και επομένως αν κάποιος μπορούσε να αντιληφθεί "κακό ήχο" χωρίς εξειδικευμένες μετρήσεις και προσεκτικές παρατηρήσεις στον ήχο τότε το πρόβλημα σου είναι αλλού (π.χ. κάρτα ήχου, ποιότητα αρχείων κτλ)
 

Inviato Sun 05 Feb 17 @ 6:07 pm


(Vecchi argomenti e forum sono automaticamente chiusi)